Замовити зерновоз під час збиральної кампанії - блог GLC
Обрати сторінку
Специфіка сільськогосподарської сфери передбачає наявності професійних знань, певного досвіду і спеціальної техніки. Це стосується не тільки великих підприємств агропромислового комплексу, а й невеликих фермерських господарств. Збір врожаю є відповідальним етапом, повинен бути проведений з урахуванням всіх норм і строго вчасно. Звернувшись в компанію Grand Logistics Company, можна замовити послуги зерновозу на найвигідніших умовах.

Особливості оренди спецтехніки для перевезення врожаю

Для транспортування зерна, бобових, олійних культур, солоду, комбікормів потрібен певний вид техніки. Важливо враховувати, що потреба в її використанні з'являється періодично (сезонно), а для таких перевезень можна задіяти далеко не всі види великогабаритних вантажних транспортних засобів. Тому багато фермерів і керівники сільськогосподарських підприємств вважають не рентабельним купувати зерновози. Це пояснюється значними фінансовими вкладеннями в їх покупку, плюс необхідність зберігання, і технічного обслуговування.

З огляду на перераховані вище фактори, послуги з оренди зерновозів є досить поширеними і затребуваними в різних регіонах України. Компанія GLC має власний автопарк сільськогосподарської техніки, і готова надати її в зручний для клієнта час і будь-якій кількості.

Що потрібно враховувати при замовленні послуг

Вантажоперевезення зерновозами мають свої особливості. Зокрема, техніка повинна бути пристосована до експлуатації в важких умовах і з високою інтенсивністю. Щоб не допустити простою в роботі, вона повинна бути в повністю робочому стані. Тому до її вибору треба підходити дуже відповідально і враховувати такі моменти:

  • Максимальна вантажопідйомність - найбільш поширеними є транспортні засоби, здатні перевозити 20, 30, 40 і 50 тонн;
  • Тип кузова - бувають бортові (відкриті, тентовані зі спеціальним жорстким дахом), довгоміри, автопоїзда, цистерни;
  • Спосіб проведення розвантажувальних робіт - заднє або бічне вивантаження.
Крім цього, фахівці рекомендують брати до уваги відстань на яку буде здійснюватися перевезення врожаю, габарити складу або елеватора, як будуть проводитися роботи по розвантаженню машини, чи потрібні додатково послуги вантажника, чи є можливість замовити зерновоз в нічний час.

Переваги вантажоперевезень зерновозами з Grand Logistics Company

Тривалий досвід роботи, в сфері логістики дозволяє фахівцям компанії GLC, вирішувати найскладніші і неординарні завдання. Наявність евроліцензіі на міжнародні вантажоперевезення дає можливість замовити зерновоз для транспортування врожаю не тільки по території України, а й до країн ближнього і далекого зарубіжжя, включаючи ЄС.

Серед основних переваг співпраці з компанією можна виділити наступні фактори - власний автопарк спеціалізованої сільгосптехніки, що дає можливість підібрати для потреб свого господарства найбільш підходящий варіант, великий досвід, 100% документальний супровід, оперативність і зручна форма замовлення послуг, наявність ліцензії на міжнародні вантажні перевезення, збалансована цінова політика, гарантія безпеки і збереження вантажу, широкий спектр додаткових послуг, професійна підтримка кваліфікованих фахівців.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру