Організація вантажного перевезення по Україні - блог GLC
Обрати сторінку

Продуктивність роботи практично будь-якого промислового підприємства, фермерського господарства, торгового об'єкта, переробного комплексу багато в чому залежить від того, наскільки ефективно організовані вантажоперевезення по Україні. Одним з лідерів у сфері внутрішньої і міжнародної логістики є Grand Logistics Company, яка надає повний комплекс послуг з доставки сировини, готової продукції, заготовок, комплектуючих, витратних матеріалів для самих різних галузей.

Важливість грамотної організації процесу

Ефективні перевезення вантажів по Україні дозволяють вирішувати і ряд важливих завдань:

 • Спрощення торгівлі;
 • Забезпечення сировиною виробничих підприємств;
 • Своєчасна доставка продукції до одержувача або на торговельні об'єкти;
 • Зміцнення економічних зв'язків між різними регіонами країни.

Важливу роль у правильній організації даного процесу грають: висока кваліфікація і професіоналізм всіх співробітників логістичної компанії GLC, технічний стан транспортних засобів і можливість підібрати найбільш підходящий варіант доставки. Завдяки дотриманню всіх вищевказаних умов, співпраця з Гранд Лоджистикс Компані забезпечує максимально сприятливі умови для успішного розвитку бізнесу.

Перелік основних завдань, які повинен вирішувати якісний сервіс по наданню послуг з вантажоперевезень

Ключовими питаннями при організації ефективного перевезення вантажів по Україні є:

 • Швидкий пошук відповідного транспорту;
 • Укладення офіційного договору на надання послуг;
 • Страхування вантажу;
 • Оформлення необхідної документації;
 • Своєчасна подача транспорту під завантаження, незалежно від місцезнаходження замовника;
 • Складання найбільш оптимального маршруту, з можливістю застосування різних видів транспорту (при необхідності);
 • Відстеження процесу на будь-якому його етапі, з використанням сучасних технологій;
 • Доставка вантажу в точно зазначений час;
 • Надання широкого спектру додаткових послуг;
 • Передача продукції одержувачу в повній цілісності й схоронності.

Щоб оперативно вирішувати всі ці завдання, незалежно від їх складності та обсягу поставки, співробітники компанії мають у своєму розпорядженні достатню матеріально-технічну базу (власний автопарк, включаючи і машини спецтехніки, спеціалізоване програмне забезпечення). До цього слід додати високу кваліфікацію фахівців, великий досвід роботи та нестандартні підходи до вирішення найскладніших і специфічних завдань.

Завдяки комплексному і системному підходу до ефективної організації процесу вантажоперевезень по Україні, вдається знизити витрати, підвищити рівень безпеки руху, забезпечувати захист навколишнього середовища, звести до мінімуму бюрократичні процедури. В результаті час доставки товару суттєво зменшується.

Як вибрати вантажоперевізника

Звернення в великі і відомі логістичні компанії має ряд важливих достоїнств.

В першу чергу - це повністю легальне співробітництво з офіційним укладенням договору, наданням всіх необхідних документів, гарантійними зобов'язаннями і страхуванням вантажу.

По-друге, можливість вибору найбільш підходящого способу доставки, включаючи і мультимодальну. Наприклад, звернувшись в Grand Logistics Company, можна замовити автомобільні перевезення по Україні, залізничним транспортом, водним та повітряним. Кожен з них має свої особливості і плюси і мінуси, а також підходить для певних умов.

По-третє, це ще й великий перелік додаткових послуг, які можуть знадобитися в процесі доставки різних видів продукції. Це може бути навантаження-вивантаження з використанням спецтехніки, грамотне і оперативне оформлення документації, в тому числі і митної, експедирування, охорона вантажу та інші.

По-четверте, великий автопарк техніки і партнерські відносини з іншими перевізниками дозволяють подавати потрібний вид транспорту в найкоротші терміни, незалежно від того, де знаходиться підприємство замовника і одержувача.

По-п'яте, зручна форма взаємодії (різні способи оплати, можливість відстеження маршруту, подача транспорту під завантаження/вивантаження в будь-який час).

По-шосте - це збалансована і зрозуміла політика ціноформування, плюс можливість самостійно визначити вартість послуг, скориставшись онлайн калькулятором на сайті GLC.

Все це робить співпрацю дуже зручною, надійною і максимально ефективною.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру