ТОП-5 напрямків вантажоперевезень по Україні - блог GLC
Обрати сторінку

Найбільша кількість вантажоперевезень в Україні здійснюється між столицею і великими промисловими або транспортними центрами. Це пояснюється активною підприємницькою діяльністю, розвитком споживчого сектора, максимальною чисельністю населення і зручним місцем розташування. Такими містами в Україні, крім Києва є - Одеса - найбільший морський порт країни, Львів - найбільший обласний центр в західній частині України, Харків, Дніпро, Запоріжжя - великі промислові центри, що виробляють широкий асортимент продукції, яка поставляється в різні міста і населені пункти Україна, а також в країни ближнього і далекого зарубіжжя. Замовити доставку вантажу по всіх цих напрямках на найвигідніших умовах можна в Grand Logistics Company.

Маршрут Одеса -Київ

Даний напрямок є одним з найбільш завантажених. Відстань між містами близько 500 км. Вантажоперевезення Одеса-Київ - це можливість забезпечити основний потік імпортних товарів, з найбільшим споживчим центром, а далі і з іншими регіонами країни. Саме через порти Великої Одеси відправляється на експорт велика частина товарів вітчизняних виробників. Маршрут є одним з головних, по доставці сільськогосподарської продукції з Херсонщини і Миколаївщини, що особливо актуально стає в період збору врожаю.

Київ-Харків

Маршрут з'єднує колишню і теперешню столицю України. Це 2 найбільших адміністративних центри, з населенням більше мільйона людей в кожному. Відстань між мегаполісами становить 480 км. Вантажний потік Київ-Харків і в зворотному напрямку формується в основному продукцією харківських підприємств легкої промисловості, машинобудування, електрообладнання, контрольно-вимірювальних приладів, оптики, харчової галузі, фармацевтичної продукції, ВПК та інших. Компанія GLC пропонує повний комплекс послуг з доставки будь-яких вантажів між цими містами.

Львів-Київ

Вантажоперевезення по цьому напряму також є дуже затребуваними, тому що забезпечують західний регіон України різними видами продукції. Відстань - 610 км автомагістралей. Львів - це найбільший і значимий транспортний вузол в даному регіоні, через який походить 2 найбільших транспортні коридори, в тому числі і в країни Європейського Союзу (III Пан'європейський транспортний коридор протяжністю 1640 км - Дрезден-Київ). Логісти Grand Logistics Company готові забезпечити ефективні вантажоперевезення Львів-Київ і назад будь-яких вантажів, незалежно від їх обсягу, габариту і наявності особливих умов.

Дніпро-Київ

Це великий промисловий центр країни, де знаходиться велика кількість виробничих підприємств. Вантажні перевезення Дніпро-Київ забезпечують столицю продукцією машинобудівних і металургійних заводів, підприємств легкої промисловості, а також продуктами харчування. Відстань між мегаполісами - 478 км. Підібрати відповідний транспорт і варіант доставки на найвигідніших умовах, допоможуть логісти компанії GLC.

Запоріжжя-Київ

Протяжність маршруту складає трохи більше 500 км. Даний напрямок з'єднує ще один великий промисловий центр зі столицею. Особливістю вантажоперевезень між містами Запоріжжя-Київ і назад полягає в тому, що основними видами вантажів є великогабаритні вироби металургійних підприємств і машинобудівного заводу, а також будматеріали і сільськогосподарська продукція. В основному їх доставка здійснюється із застосуванням спеціальної техніки - автовози, платформи (низькі, бортові, для негабаритних вантажів), зерновози, рефрижератори, автозчеплення, контейнеровози, Jumbo, автоцистерни.

Grand Logistics Company має власний парк транспортних засобів, а також активно співпрацює з іншими логістичними компаніями і власниками вантажних транспортних засобів та спецтехніки. До цього слід додати сучасну автоматизовану систему контролю і управління технологічними процесами, розвинену матеріальну базу, високу кваліфікацію логістів і великий досвід практичної діяльності, плюс широкий перелік додаткових послуг:

  • Експедиція;
  • Документальний супровід;
  • Оформлення митної документації;
  • Консультування з ЗЕД та інші.

 

Все це дозволяє фахівцям компанії вирішувати найскладніші і неординарні завдання з доставки будь-яких вантажів по території всієї України і за її межі. Вантажоперевезення в Україні за самим популярним і затребуваним напрямками з GLC - це ефективно, зручно і економічно вигідно.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру