Як перевезти вантаж недорого? - GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Війна, розв'язана Росією проти України, внесла істотні зміни у життя кожного українця та у всі сфери діяльності, включаючи внутрішні та міжнародні вантажоперевезення. Логістичним компаніям довелося в максимально стислий термін вирішувати низку найважливіших питань, щоб практично повністю переформатувати свою діяльність. Враховуючи попит на продукцію європейських компаній, що постійно зростає, багатьох українських підприємців цікавить як недорого доставити вантаж з Європи в Україну, в умовах, що склалися.

Особливості сучасного ринку логістичних послуг

Події останніх кількох років, спочатку пандемія, а потім повномасштабна військова агресія з боку російських військ, поламали налагоджені десятиліттями логістичні ланцюжки. До цього слід додати напружену політичну обстановку у світі та економічні санкції проти РФ та республіки Білорусь. Все це призвело до трансформації класичної логістики та зміцнення позицій великих вантажотранспортних компаній, які надають широкий комплекс додаткових послуг, спрямованих на оптимізацію процесу доставки товарів з Європи до України.

Вартість логістичних послуг за рік війни помітно зросла, що пояснюється багатьма факторами, починаючи з фізичного руйнування складських комплексів, значним підвищенням цін на паливо, зміною маршрутів доставки на користь більш безпечних і закінчуючи дефіцитом кваліфікованих кадрів і транспортних засобів. Але разом з цим, як зазначають експерти, помітно зросла якість послуг, що надаються, і перед вітчизняними логістичними компаніями, які змогли вистояти в цей складний час і оперативно перебудуватися, відкриваються чудові перспективи подальшого розвитку.

Додало оптимізму та стратегічне рішення Єврокомісії внести кардинальні зміни до TEN-T (індикативні карти), вилучивши з них логістичні шляхи з РФ та Республіки Білорусь та одночасно включити українські маршрути. Це дозволяє розраховувати на залучення європейських інвестицій, спрямованих на відновлення та модернізацію транспортної інфраструктури, спрощення проведення логістичних операцій та зниження витрат на міжнародні перевезення вантажів.

Як сьогодні недорого перевезти вантаж з Європи до України

На сьогоднішній день, незважаючи на складну геополітичну обстановку, існують різні варіанти, що дозволяють скоротити витрати на логістику при доставці вантажів із країн ЄС до України. Це вибір оптимального способу доставки та конкретного транспортного засобу, консолідація вантажу чи карго доставка, грамотне складання маршруту, наприклад, з можливістю попутного дозавантаження тощо. Співробітники «Grand Logistics Company» мають понад 15 років досвіду роботи у сфері внутрішньої та міжнародної логістики. Власний парк транспортних засобів, включаючи і спецтехніку, а також партнерські відносини з багатьма закордонними вантажотранспортними підприємствами дозволяють підбирати оптимальний маршрут і спосіб доставки найрізноманітніших вантажів з Європи до України, у тому числі особливо цінних, небезпечних, великовагових, негабаритних та швидкопсувних, з дотриманням усіх міжнародних норм та стандартів. 

Активне впровадження цифрових технологій, автоматизація та механізація більшості процесів роблять логістичні ланцюжки прозорішими та покращують взаємодію між усіма учасниками процес перевезення товару з європейських країн в Україну. Крім цього, такі сервіси дають можливість в режимі онлайн відстежувати актуальну інформацію про вантаж, що транспортується, його місцезнаходження та дотримання умов перевезення. Зрештою це знижує загальні витрати, не допускаючи тривалих простоїв, і підвищує якість послуг.

 

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру