Що і куди перевозять рефрижератором? - блог GLC
Обрати сторінку

Якщо потрібно транспортувати продукцію, що швидко псується, товари медичного призначення, заморожені продукти та інші вантажі, які вимагають дотримання певної вологості і температурного режиму використовуються рефрижераторні перевезення. Даний вид послуг є досить затребуваним, так як вимагає наявності спеціального транспорту, а також суворого дотримання санітарно-гігієнічних норм і міжнародних стандартів. Утримувати автопарк спецтехніки, для багатьох підприємств і компаній є нерентабельним. В Україні замовити вантажні перевезення фармацевтичних препаратів, а також інших швидкопсувних вантажів можна в Grand Logistics Company, яка спеціалізується на наданні логістичних послуг всередині країни і за кордоном.

Специфіка надання послуг

Транспортування продукції і товарів, які мають дуже обмежений термін придатності, і можуть зберігатися при певній температурі і вологості, повинно здійснюватися із суворим дотриманням цих умов. В іншому випадку одержувач отримає некондиційний товар. Щоб цього не допустити потрібно при організації процесу перевезення швидкопсувних вантажів враховувати додаткові чинники:

  • Загальна вага і обсяг поставки;
  • Вимоги до вологості і температурного режиму;
  • Термін придатності;
  • Початковий і кінцевий пункт доставки.

Фахівці компанії GLC, на підставі отриманих даних підбирають оптимальний спосіб доставки, вибирають відповідну техніку і складають маршрут. Такий підхід дає можливість гарантувати збереження вантажу, без втрати його кондиційних властивостей і товарного вигляду, і забезпечити максимально швидку доставку без зайвих фінансових витрат.

Переваги рефрижераторних перевезень

Рефрижератор - це спеціалізований транспортний засіб, що має холодильне обладнання, для підтримки температури в межах -20С - + 20С, незалежно від температури навколишнього середовища і пори року. Такий широкий температурний діапазон дозволяє здійснювати транспортування більшості швидкопсувних вантажів і продуктів харчування. Наприклад, для доставки морозива, температура в кузові транспортного засобу не повинна перевищувати -14С, молочні продукти, включаючи пастеризоване і свіже молоко можуть перевозитися при температурі не більше + 8С, а час транспортування складати максимум 12 годин.

Такі обмеження є практично для кожної групи товарів, які вимагають дотримання певних температур. При цьому важливо враховувати, що для багатьох з них окремо вказується максимальне значення при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт і окремо для вантажоперевезення.

Перевезення швидкопсувних вантажів різними видами транспорту

Логісти компанії допоможуть організувати вантажні перевезення рефрижераторами, з використанням різних видів транспорту.

  1. Автомобільний. Вважається найбільш поширеним. Зазвичай використовується для доставки товарів по торгових точках, а також від постачальників сировини на виробничі об'єкти, а потім готової продукції до одержувача. Оптимальним є використання всередині країни, а також в держави близького зарубіжжя і ЄС. Раціональним є використання на ближні і середні відстані, в тому числі і для організації міжнародних перевезень рефрижераторами. Для цього використовуються автомобілі відомих брендів вантажопідйомністю 2-20 тонн.
  2. Залізничний. Дозволяє транспортувати великі обсяги продукції, що швидко псується на далекі відстані. Перевагами даного варіанта є відносно невисока вартість, і швидкість доставки згідно з графіком. Серед мінусів можна відзначити тривалий і досить складний процес оформлення документації, не скрізь є можливість доставити вантаж залізничними вагонами-рефрижераторами, а якщо доставка здійснюється в європейські країни, то ще потрібен час на заміну колісних пар або перевантаження товару.
  3. Морський. Може використовуватися для переміщення більшості видів продукції, з дотриманням необхідних температурних режимів. Але тут слід враховувати, що швидкість доставки відносно невисока. Особливо це актуально для далеких країн (Китай, Японія, держави Південної і Північної Америки, Австралія, Нова Зеландія і деякі інші). Тому такий варіант може не підійти для товарів з дуже обмеженим терміном зберігання і реалізації. Серед плюсів - це найбільш доступний за ціною спосіб вантажоперевезень, і часто використовується в мультимодальних вантажоперевезеннях.

Підібрати підходящий варіант, оптимізувати витрати на доставку фармацевтичних препаратів, товарів медичного призначення, а також швидкопсувної продукції, гарантувати збереження вантажу і своєчасну доставку можуть фахівці Grand Logistics Company.

 

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру