Вантажоперевезення Чехія-Україна при воєнному стані - блог GLC
Обрати сторінку

Чехія є важливим економічним партнером України. У країні добре розвинені машинобудування, металургійна та хімічна промисловість, приладобудування, виробництво електроніки та промислового обладнання, автомобілебудування, фармацевтична галузь. І зараз, коли в Україні ведуться бойові дії, пов'язані з агресією російських окупаційних військ, обсяги вантажних перевезень з Чехії в Українуу значно збільшилися. Компанія Grand Logistics Company здійснює доставку будь-яких вантажів з Праги, Острави, Градець-Кралове, Брно, Ческе-Будейовіце, Оломоуца та інших великих промислових центрів Чехії.

Які вантажі транспортуються з Чехії до України

В умовах воєнного стану компанія GLC організовує вантажні перевезення з Чехії в Україну практично всіх видів вантажів, включаючи гуманітарні та військові. Це:

Компанія має великий власний парк вантажної та спецтехніки, а також активно співпрацює з іншими транспортними підприємствами в Україні та за кордоном. Це дозволяє організовувати постачання транспорту під завантаження в найкоротші терміни та здійснювати транспортування найбільш безпечними маршрутами.

Доступні варіанти вантажоперевезень з Чехії в Україну в умовах воєнного стану

Регулярні обстріли, бомбардування та ракетні удари практично по всіх областях України істотно ускладнюють внутрішню та міжнародну логістику. Тому дуже важливо, щоб організацією цього процесу займалися кваліфіковані фахівці, які мають досвід роботи та напрацьовані схеми взаємодії. Під час військового стану доступними варіантами вантажних перевезень з Чехії в Україну є доставка. автомобільним і залізничним транспортом.

При виборі методу транспортування необхідно враховувати, який вантаж необхідно перевезти, терміни, маршрут, обсяг партії, наявність певних умов. Транспортування залізницею має свої особливості, оскільки в Україні та Чехії діють різні стандарти щодо ширини колії. Тому вантажоперевезення здійснюються з перевантаженням до інших вагонів або заміни колісних пар, що здійснюється у спеціальних пунктах. Один з них – SUW 2000 (Польща за маршрутом Львів – Краків). На території Словаччини, за маршрутом Ужгород — Ганіска-при-Кошицях прокладено залізницю, з шириною колії 1520 мм (така сама, як і в Україні та більшості країн колишнього СНД).

Тому найчастіше вантажні перевезення з Чехії в Україну в умовах воєнного стану виконуються автомобільним транспортом. І тому використовуються різні види вантажних машин;

 • Автозчеплення;
 • Мікроавтобуси;
 • Контейнеровози;
 • Платформи для негабаритних та великовагових вантажів;
 • Тягачі;
 • Автовози;
 • Рефрижератори;
 • Лісовози;
 • "Jumbo";
 • Зерновози;
 • Ізотермічні напівпричепи;
 • "Єроофури";
 • Автоцистерни.

Такий великий вибір вантажної автомобільної техніки дає можливість організувати процес транспортування будь-яких товарів, з дотриманням усіх європейських норм та стандартів, у найкоротші терміни та з гарантією їхньої цілісності та безпеки для персоналу. Це досягається за рахунок правильно обраного способу переміщення та виду транспорту, а також розробки найбільш безпечних маршрутів (основного та запасного).

Чому вантажні перевезення в умовах воєнного часу з Чехії в Україну краще замовляти в GLC

Grand Logistics Company має великий досвід організації міжнародних вантажоперевезень, оскільки успішно працює у цій сфері діяльності, починаючи з 2007 року. Штат висококваліфікованих співробітників плюс добре розвинена матеріально-технічна база дозволяють надавати широкий спектр додаткових послуг, спрямованих на оптимізацію логістичних процесів. А це в умовах воєнного стану дозволяє не лише швидко та вигідно доставляти вантажі з Чехії в Україну, а й забезпечувати максимальну безпеку всім учасникам перевезень, а українському бізнесу продовжувати працювати безперебійно, піднімаючи економіку країни.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру