Як формується ціна вантажоперевезення з Німеччини - блог GLC
Обрати сторінку

Політичні та економічні відносини між Німеччиною та Україною останніми роками помітно покращуються. Німеччина постачає в нашу країну промислове обладнання, автомобілі, запчастини та комплектуючі, продукцію хімічної та фармацевтичної галузі, оптичні прилади, комп'ютерну техніку та багато іншого. Україна є постачальником сільськогосподарської продукції, тютюнових виробів, нафтопродуктів, шкіряної сировини. Активізація імпортно-експортних операцій між країнами, вплинула збільшення попиту на вантажоперевезення з Німеччини в Україну і назад.

Основні етапи процесу та популярні напрямки

Grand Logistics Company — лідер у сфері надання логістичних послуг в Україні та країнах ближнього та далекого зарубіжжя. Клієнтами компанії є великі підприємства, що спеціалізуються на постачанні сільськогосподарських добрив, будівельної техніки, верстатів, поліетилену, сільгосппродукції, медичних препаратів, продуктів харчування, косметики тощо. Для кожного виду товару потрібно дотримання певних умов, правильний підбір транспортного засобу та маршруту.

Все це обов'язково враховують логісти компанії GLC, при організації доставки вантажів з Німеччини в Україну. Процес включає кілька основних етапів:

 1. Ознайомлення з умовою замовлення, характером вантажу, адресами відправлення та доставки, наявністю додаткових умов та іншими.
 2. Надання кваліфікованої консультації. При необхідності допомога у попередньому розрахунку вартості транспортування та визначенні термінів.
 3. Узгодження всіх моментів, та укладання офіційного договору. Передбачає підбір відповідного варіанта транспортування, вибір транспортного засобу та оптимального маршруту.
 4. Подання транспорту під завантаження та оформлення всіх необхідних документів, у тому числі замитування на території ЄС та розмитнення в Україні.
 5. Транспортування до місця призначення.
 6. Вивантаження та передача продукції одержувачу.

Ключові напрями вантажоперевезень між Німеччиною та Україною — Берлін, Франкфурт-на-Майні, Мюнхен, Дюссельдорф, Ганновер, Гамбург, Штутгарт, Дрезден та багато інших. Фахівці компанії допоможуть організувати оперативну доставку будь-яких вантажів між країнами різними видами транспорту. автомобільним, повітряним, водним, залізничним, а також використовуючи мультимодальні (комбіновані перевезення).

Що впливає на вартість послуг

На формування ціни на доставку товарів з Німеччини в Україну впливають багато факторів:

 • Об'єм та тоннаж поставки;
 • Характер вантажу;
 • Вибраний спосіб транспортування;
 • Терміновість;
 • Маршрут;
 • Коливання цін на паливо в країнах ЄС;
 • Необхідність використання спецтехніки, а також наявність певних умов (наприклад, дотримання температурного режиму, перевезення негабаритних, особливо важких або небезпечних вантажів, зберігання на перевантажувальних терміналах та складських комплексах та інші);
 • Надання додаткових послуг (завантаження-розвантаження, митне оформлення, експедирування, страхування, охорона тощо).

На сайті Grand Logistics Company, розміщений онлайн калькулятор, за допомогою якого кожен користувач може дізнатися попередню ціну на послугу вантажоперевезення Німеччина-Україна, ввівши для цього необхідні параметри. Отримати більш точну інформацію можна у менеджерів компанії, які також готові надати безкоштовну консультацію та підібрати найвигідніший варіант надання послуг.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру