Вантажоперевезення Україна-Польща: тенденції 2022 року - блог GLC
Обрати сторінку

Напад російських окупаційних військ на Україну торкнувся абсолютно всіх галузей та сфер діяльності, у тому числі й міжнародних вантажоперевезень. До цього слід додати напружені політичні та економічні відносини з республікою Білорусь, якою проходило багато транзитних маршрутів до європейських країн. Все це призвело до зростання обсягів вантажних перевезень у напрямку Польща-Україна, які зараз мають найважливіше економічне та стратегічне значення. Компанія GLC має великий досвід роботи у сфері експедиторсько-транспортних послуг, і зараз, в умовах воєнного часу, надає повний комплекс послуг з доставки будь-яких вантажів з Польщі в Україну.

Якими видами транспорту здійснюються вантажні перевезення за маршрутом Польща-Україна

Співробітники Grand Logistics Company чітко розуміють важливість забезпечення безперебійної роботи державних та комерційних підприємств задля підтримки української економіки. Тому, незважаючи на регулярний артилерійський обстріл, бомбардування та ракетні удари практично по всіх областях країни, продовжують доставляти різні види продукції з Польщі в Україну. Також за цим напрямком здійснюється більша частина вантажних перевезень з європейських держав, а також Ізраїлю, США, Австралії, Канади, Японії та багатьох інших.

Доставка товарів за маршрутом Польща-Україна, умовах бойових дій здійснюється переважно залізничним та автомобільним транспортом. Також використовуються мультимодальні перевезення, коли задіяні різні види транспорту. Компанія GLC має в своєму розпорядженні власний парк вантажних автомобілів різних типів і спецтехніки, а також тісно співпрацює з транспортними агентствами та приватними перевізниками з різних регіонів України та за кордоном. Це дозволяє організувати подачу транспорту за кілька годин і максимально скоротити час транспортування.

Вантажоперевезення Польща-Україна у 2022 році, як і раніше, здійснюється з використанням таких видів вантажних автомобілів:

 • Контейнеровози;
 • Зерновози;
 • Єврофури;
 • Автовози;
 • Автоцистерни;
 • Напівпричепи;
 • Платформи для негабаритних вантажів;
 • "Jumbo";
 • Рефрижератори;
 • Ізотермічні напівпричепи.

Транспортування вантажів залізницею також здійснюється в залізничних вагонах різних типів - криті, напіввагони, цистерни, платформи, думпкари, хопери, рефрижератори, ізотермічні та деякі інші. Правильний вибір транспортного засобу є найважливішою умовою своєчасної доставки товару в цілісності та без втрати своїх споживчих властивостей.

Особливості організації вантажних перевезень Україна-Польща у 2022 році

На сьогоднішній день за даним маршрутом здійснюються вантажоперевезення практично всіх видів вантажів, починаючи від гуманітарної допомоги, і закінчуючи промисловим обладнанням, сільськогосподарською технікою, паливом та продуктами харчування, текстильними виробами тощо. Логісти GLC, при організації вантажних перевезень Польща-Україна в умовах воєнного часу, першочергове значення надають забезпеченню максимальній безпеці для життя людей, що беруть участь у процесі, та збереженню товарів, що перевозяться. Для цього особлива увага приділяється таким моментам:

 • Розробка найбільш безпечних маршрутів (основного та запасних варіантів);
 • Підбір відповідного транспорту;
 • Професійна допомога щодо оформлення супровідних документів;
 • Узгодження чіткої взаємодії між усіма учасниками логістичного ланцюжка;
 • Скорочення часу для проведення такелажних робіт.

Все це досягається завдяки високій кваліфікації співробітників Grand Logistics Company, добре розвиненій матеріально-технічній базі (власний парк вантажних машин та спецтехніки), налагодженим зв'язкам з логістичними компаніями-партнерами, а також індивідуальному підходу до вирішення кожного завдання.

Переваги вантажних перевезень Польща-Україна з GLC

Компанія успішно працює у сфері внутрішньої та міжнародної логістики з 2007 року. Упродовж цього терміну співробітники відпрацювали власні схеми взаємодії, що дозволяють оптимізувати процеси доставки різних товарів. Зокрема це стосується підбору відповідного транспорту, вибору оптимального способу доставки та маршруту транспортування. Це здійснюється з урахуванням характеру продукції, що перевозиться, маси, габаритів, особливостей упаковки, термінів перевезення та наявності особливих умов.

В даний час до цього додається необхідність забезпечення максимальної безпеки для життя та здоров'я водіїв, експедиторів, вантажників та інших учасників процесу. Тому досвід успішної діяльності в даній сфері відіграє дуже важливу роль, а кожен співробітник компанії докладає максимум зусиль на своєму робочому місці, щоб наблизити остаточний день перемоги України над російським агресором.

До цього необхідно додати широкий перелік додаткових послуг, що надаються компанією. Все це дозволяє виконувати вантажні перевезення з Польщі до України та у зворотному напрямку у найкоротші терміни та дотримання максимальних заходів безпеки. Вантажоперевезення з Grand Logistics Company — це завжди надійно, зручно та вигідно.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру