Вантажні перевезення товарів з Європи – які варіанти зараз доступні? - GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Війна, розв'язана Росією проти України, внесла кардинальні зміни до сфери міжнародних вантажних перевезень. Через бойові дії стали недоступні доставки повітряним і морським транспортом. Сьогодні доставка вантажу з Європи до України здійснюється переважно залізницею та вантажними автомобілями різних типів, а також використовуються мультимодальні схеми транспортування різних видів продукції.

Особливості організації вантажоперевезень з європейських країн в Україну

 

З кожним роком обсяги товарів, що постачаються з України, до країн ЄС постійно збільшується. Це вказує на позитивну динаміку та підтверджує зміцнення ділових та економічних взаємин між українськими та європейськими підприємствами. Разом з цим зростає попит і на вантажоперевезення до Європи та у зворотному напрямку найрізноманітніших вантажів. «Grand Logistics Company» здійснює доставку всіх видів вантажів з України до європейських країн, з дотриманням усіх міжнародних норм та стандартів, за найвигіднішими тарифами, в оптимальні терміни та гарантією збереження матеріальних цінностей.

Компанія має власний парк вантажних транспортних засобів різних видів, а також має партнерські відносини з приватними перевізниками та транспортними компаніями в Україні та за кордоном. Це дає можливість швидко знаходити відповідний транспортний засіб та забезпечувати його прибуття під завантаження, з урахуванням характеру вантажу, обсягу поставки, місцезнаходження відправника та умов, які необхідно забезпечити під час транспортування товару.

Найчастіше доставка з Європи в Україну здійснюється такими видами вантажних автомобілів:

 • Єврофури;
 • Автозчеплення
 • "Jumbo";
 • Рефрижератори;
 • Ізотермічні вагони
 • Автовози;
 • Платформи;
 • Автоцистерни;
 • Зерновози;
 • Лісовози;
 • Тентовані вантажівки.

Транспортування продукції залізничним транспортом виконується у вантажних вагонах різного типу — криті, ізотермічні, рефрижератори, термоси, льодовики, напіввагони, цистерни, платформи, хопепери, думпкари, автомобілевози та спеціального призначення.

Популярні напрямки вантажоперевезень до Європи з України та назад

 

У ситуації, що склалася, найбільш популярними маршрутами доставки вантажів з Європи до України є транспортні магістралі. зв'язуючі великі промислові центри Польщі, Німеччини, Данії, Великобританії, Чехії, Словаччини, Румунії, Швеції, Фінляндії, Австрії, Греції, Туреччини, Іспанії, Італії, Латвії, Литви, Естонії, Бельгії, Болгарії та інших країн Європи зі Львовом. Ужгород. Києвом, Одесою, Івано-Франківськом, Дніпром, Полтавою та іншими українськими містами.

Помітно зросли обсяги перевезень вантажів з використанням мультимодальних схем. Наприклад, так зараз організується доставка з Європи та назад великих партій сільськогосподарської продукції, коли задіяний залізничний транспорт та річковий, для перевезення вантажу Дунаєм.

Зміни вартості послуг

 

Після початку російської агресії світовий ринок став ще нестабільнішим — помітно зросли ціни на паливо, іноземні транспортні компанії, бажаючи мінімізувати ризики, вимагають за свої послуги передоплату, збільшилися терміни транспортування продукції, що спричинене закриттям деяких пунктів пропуску, руйнуванням важливих інфраструктурних об'єктів та збільшенням обсягів постачання. Все це призвело до того, що вартість вантажоперевезення Європою помітно зросла і ця тенденція продовжує зберігатися.

До цього слід додати гострий дефіцит водіїв-дальнобійників у європейських країнах, який спостерігається кілька останніх років. А після запровадження в Україні військового стану ситуація ще більше посилилася. Це пояснюється тим, що багато професійних українських водіїв повернулися на Батьківщину, щоб зі зброєю в руках захищати свою країну.

Незважаючи на всі перераховані вище фактори, компанія GLC продовжує надавати логістичні послуги відповідно до міжнародних стандартів якості, і докладає максимум зусиль, щоб вантажоперевезення з Європи в Україну здійснювалися з точним дотриманням термінів, за демократичними цінами та 100% гарантією цілісності та збереження продукції.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру