Змінилися правила імпорту в Україну техніки "КамАЗ" - GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

19 листопада 2015 р

Зовсім недавно торгова марка "КамАЗ" була внесена до реєстру інтелектуальної власності, а значить і змінилися правила імпорту в Україну.

Ігор Ольшанський, експерт з ЗЕД транспортно-експедиторської компанії GLC, СЕО та засновник компанії «Евротестстандарт»:

"У компанію Евротестстандарт звернувся великий клієнт з будівництва доріг в Чернівецькій області із запитом ввезти на територію України систему для укладання бітуму на дорожнє покриття" Автогудронатор "на базі автомобіля" КамАЗ ".

У процесі підготовчих робіт ми дізналися, що недавно торгова марка "КамАЗ" була внесена до реєстру інтелектуальної власності.
Що це означає?

Це означає, що тепер при ввезенні будь-якої техніки на базі "КамАЗ" необхідно отримувати письмовий дозвіл від правовласника для митного очищення товару.

Основна суть реєстрації торгового знака полягає в тому, що український правовласник може безпосередньо впливати на ввезення будь-якої техніки "КамАЗ".

Важливий момент - з якою метою ви ввозите техніку? Якщо для власних потреб, то отримати цей дозвіл Ви можете за попереднім погодженням без проблем.

У разі, якщо Вашою метою є перепродаж даної техніки, то отримати цей дозвіл буде складно, але можливо! ".

Підпишіться на розсилку.

Останні новини

Не знайдено

Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.