Швидка доставка товарів з Європи - блог GLC
Обрати сторінку

Європейський ринок дуже привабливий і перспективний для України. З Європи в Україну щодня завозиться великий обсяг самих різних товарів, а з нашої країни здійснюються поставки деревини, природних копалин, продукції сільськогосподарської галузі, хімічної і харчової промисловості. Все це впливає на зростання попиту на внутрішні і міжнародних вантажоперевезень.

Що впливає на вибір логістичної компанії

Будь-який підприємець, який планує займатися імпортно-експортними операціями стикається з необхідністю вибору надійної транспортної компанії. Остання повинна гарантувати цілісність і схоронність вантажів, неухильно дотримуватися термінів доставки продукції і надавати повний комплекс послуг (експедирування, документальний супровід, митне оформлення, обробка збірних вантажів, страхування і так далі).

Ще один важливий фактор, що впливає на вибір логістичної компанії - це оперативність обробки замовлення і доставки товару з Європи. Для цього потрібно, щоб грузоперевозчик володів власним парком транспортних засобів, а також мав партнерські відносини з іншими вітчизняними та зарубіжними компаніями, що працюють в цьому сегменті ринку і власниками вантажної техніки. Це дозволить надавати найбільш відповідний транспорт під завантаження, в максимально стислі терміни. Наприклад, у Grand Logistics Company це здійснюється буквально протягом декількох годин.

Різні способи доставки

Доставка товарів та особистих речей з європейських країн в Україні та в зворотному напрямку може бути виконана різними способами.

  1. Залізницею. Зазвичай це здійснюється з використанням вантажних критих вагонів і піввагонів, цистерн, фітингових платформ, рефрижераторів, вагонів бункерного типу, «льодовиків», «термосів», «кенгуру», автомобілевозів. Даний варіант відрізняється демократичною ціною, мобільністю, високим рівнем безпеки і збереження, і дає можливість перевозити різні вантажі, включаючи великовагові, великогабаритні, наливні, сипучі і так далі. Головний мінус цього способу вантажоперевезень - наявність великої кількості обмежень і вимог до вантажу, що перевозиться і правил до його транспортуванні. До того ж далеко не у всіх населених пунктах є залізниця.
  2. Автомобільним транспортом. Вважається найбільш поширеним і популярним. Це пояснюється мобільністю, високою швидкістю, і можливістю здійснювати міжнародні перевезення практично між всіма містами і селищами, в яких прокладені автодороги, плюс різні маршрути. Серед недоліків фахівці найчастіше називають такі чинники - обмеження за габаритними розмірами, сезонна залежність. Зокрема, в деякі регіони, взимку або восени доставити товар буває дуже проблематично або взагалі неможливо.
  3. Морські перевезення. Є найдоступнішими за ціною, і дозволяють перевозити вантажі будь-яких розмірів, обсягів і маси. Найчастіше використовуються при контейнерних перевезеннях вантажів збірних вантажів, а також таких, які транспортуються без тари (навалом) - це руди, вугілля, пісок, добрива, сільськогосподарська продукція деякі інші. Ще один досить поширений вид морських вантажоперевезень - це Ро-ро перевезення, які виконуються з використанням ролкеров або гібридних суден, оснащених похилими рампами. Призначені для транспортування вантажів, які не можна встановлювати один на інший (штабелювати), а похилі в'їзди дають можливість ввозити (укочувати) їх і вивозити (викочувати).
  4. Повітряним транспортом. Найшвидший і дорогий варіант вантажоперевезень. В основному використовують, коли необхідно терміново доставити важливі документи, фармацевтичну продукцію, предмети медичного призначення, товар з обмеженим терміном придатності, а також особисті речі. Крім високої вартості, мінусом цього варіанту є обмеження по габаритах і загальній масі, а також досить великий перелік вантажів, заборонених до транспортування вантажними і пасажирськими літаками.

Оптимізувати вантажоперевезення по Україні і між країнами завжди допоможуть кваліфіковані консультанти логістичної компанії. Вони допоможуть підібрати найбільш підходящий спосіб доставки, забезпечити максимально швидку подачу техніки під завантаження, організувати обробку збірних вантажів і їх тимчасове зберігання на консолідаційних складах. Крім цього, багато транспортних компаній надають ще широкий перелік додаткових послуг, спрямованих на забезпечення схоронності вантажу і його максимально швидку доставку.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру