Як вигідно вивезти речі речі з України закордон? - блог GLC
Обрати сторінку

Необхідність перевезення меблів, техніки та особистих речей закордон може бути спричинена різними факторами. По-перше, це переїзд на ПМП до іншої країни. По-друге, тривале відрядження, по-третє, навчання з перспективою подальшого працевлаштування. У ситуації, що склалася в Україні, перевезення особистих речей закордон сьогодні стає все більш популярною та затребуваною послугою. В Україні замовити міжнародний переїзд, за доступними цінами, дотриманням всіх встановлених норм та вимог, можна звернувшись у Grand Logistics Company, яка спеціалізується на наданні послуг у сфері логістики, починаючи з 2007 року.

Популярні напрямки та що потрібно враховувати при плануванні перевезення меблів, побутової техніки та особистих речей закордон

При плануванні міжнародного переїзду та транспортування меблів та особистих речей в іншу країну, потрібно все ретельно продумати та прорахувати. Іноді виявляється вигідніше продати меблі тут, а нові купити вже на новому місці, тим більше, що за кордоном, часто житло продається або здається в оренду з необхідними меблями та побутовою технікою. Найчастіше такий варіант виявляється більш вигідним і не вимагає витрати часу та сил на організацію процесу транспортування.

Якщо ж прийнято рішення вивозити меблі, побутову техніку та інші речі з України до іншої держави, то найкраще звернутися одразу до спеціалізованої логістичної компанії. Одним із лідерів, у цьому сегменті ринку є GLC, фахівці якої мають великий досвід і добре розвинену матеріально-технічну базу. До того ж логісти компанії постійно відстежують зміни до законодавчих актів, що стосуються міжнародного переїзду до конкретної країни.

 

На даний момент найбільш популярними країнами, в які виїжджають українці, є країни ЄС. Польща, Угорщина, Німеччина, Греція, Чехія, Фінляндія, Швеція, а також Канада, Ізраїль, США та деякі інші.

Основні етапи доставки особистих речей закордон

Транспортування особистих речей, меблів та побутової техніки в іншу країну з компанією GLC здійснюється у кілька етапів:

 • Ознайомлення із поставленим завданням, консультування клієнта;
 • Підбір маршруту та відповідного транспорту (автомобільний, авіа, водний, залізничний);
 • Розрахунок вартості та узгодження всіх нюансів із замовником;
 • Складання офіційного договору та підписання всіма учасниками процесу;
 • Упаковка та маркування особистих речей, включаючи розбирання меблів, відключення побутової та комп'ютерної техніки;
 • Підготовка супровідної документації;
 • Подача транспорту та завантаження;
 • Доставка у логістичний центр;
 • Митне оформлення;
 • Транспортування до місця призначення;
 • Вивантаження за місцем призначення.

У процесі перевезення особистих речей закордон, клієнти компанії мають можливість відстежувати місцезнаходження вантажу у режимі 24/7.

Переваги співпраці з Гранд Лоджистикс Компані

Логісти компанії мають великий досвід в організації міжнародних переїздів у різні країни, і готові організувати доставку меблів, побутової та комп'ютерної техніки та інших особистих речей до будь-якої країни і незалежно від обсягу, маси та габаритів вантажів, що перевозяться.

Тут же можна замовити широкий перелік додаткових послуг, зокрема допомогу у підготовці необхідних документів та митному оформленні, пакування, маркування. завантаження-розвантаження, надання відповідної упаковки, підбір оптимального способу доставки та транспортного засобу. Наприклад, автомобіль для переїзду до Європи повинен відповідати певним технічним вимогам, мати спеціальне оснащення, а керувати ним повинен кваліфікований водій, який має дозвіл на надання таких послуг.

Все це обов'язково треба враховувати при виборі транспортно-експедиторської організації. В Україні, лідером в організації міжнародних переїздів є компанія GLC, з якою цей процес пройде максимально швидко, комфортно та найменшими фінансовими витратами.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру