Як швидко знайти вантажний автомобіль для перевезення - блог GLC
Обрати сторінку

Транспортні перевезення по Україні та за її межами є затребуваною послугою, якою користуються великі підприємства, фізичні особи, фермери, індивідуальні підприємці. Доставка вантажів автомобільним транспортом є найбільш поширеним і затребуваним видом вантажоперевезень. При організації такого перевезення важливо правильно підібрати транспортний засіб, який буде відповідати, за своїм типом (в залежності від характеру продукції, що перевозиться), обсягом кузова, вантажопідйомності і особливих умов (при необхідності, наприклад для транспортування небезпечних вантажів). Grand Logistics Company здійснює вантажоперевезення по Україні, а також ще більш ніж в 180 країн на різних континентах земної кулі.

Особливості пошуку вантажного автомобіля для транспортування товару

Доставка різних вантажів передбачає використання транспортних засобів різних типів. Компанія GLC здійснює автомобільні вантажоперевезення з використанням таких транспортних засобів:

 • Єврофури з тентом;
 • Контейнери;
 • Рефрижератори;
 • Автопоїзди;
 • Ізотермічні фургони;
 • Напівпричепи «Jumbo»;
 • Автоцистерни;
 • Зерновози;
 • Майданчики для негабаритних вантажів;
 • Автовози;
 • Тягачі;
 • Самоскиди;
 • Лісовози.

Вибір транспортного засобу здійснюють в залежності від того, який вантаж планується перевозити, обсяг, масу і ряд інших важливих факторів. Зокрема, якщо це міжнародні вантажні перевезення, то повинна бути відповідна ліцензія, а автомобіль повністю відповідати вимогам і нормам, які прописані в зводі правил, що регулюють даний вид діяльності.

Крім цього, інтернаціональні вантажоперевезення пов'язані з оформленням великої кількості додаткової документації, що займає досить багато часу. Але завдяки тому, що це можна робити не тільки при перетині кордону, а й на складському терміналі, логістичним компаніям вдається істотно знизити час проходження митних процедур, оптимізуючи процеси і прискорити процес доставки продукції одержувачу.

Чому краще довіряти вибір транспортного засобу фахівцям Grand Logistics Company

Серед достоїнств співпраці з компанією можна виділити великий власний парк вантажних автомобілів, різного класу, призначення, вантажопідйомності і обсягу, плюс тісна співпраця з власниками транспортних засобів (включаючи і машини спеціального призначення) в Україні та за кордоном. Це дає можливість не тільки підібрати найбільш підходящий варіант вантажного транспорту, а й забезпечити оптимальний маршрут і високу оперативність подачі транспортного засобу до місця завантаження.

Ще один важливий момент - це автоматизований контроль і управління технологічними процесами, а також індивідуальний підхід до вирішення кожного конкретного завдання. Наприклад - це може бути пошук попутного вантажу або зміна маршруту, що дозволить знизити остаточну вартість вантажоперевезення по Україні або за кордон.

Крім цього, компанія GLC надає послуги з оренди вантажної техніки, в тому числі і спеціального призначення (автоцистерни, зерновози, лісовози та інші). також фахівці Grand Logistics Company надають широкий перелік додаткових послуг, починаючи від підбору транспортного засобу і закінчуючи страхуванням, митно-брокерським обслуговуванням і документальним супроводом і експедируванням.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру