Як знайти надійного вантажного перевізника в Україні? - блог GLC
Обрати сторінку

Україна - це європейська країна з досить великими територіями. Щоб забезпечити постійний потік товарів, будматеріалів, сировини та інших предметів потрібні послуги вантажоперевезень. І тут дуже важливо знайти відповідального і надійного перевізника вантажів по Україні. Для цього потрібно враховувати ряд важливих моментів, а також орієнтуватися на власні потреби.

Великі логістичні компанії проти приватних перевізників

Такий поділ досить грубий та умовний, але реально визначає загальну картину в даному сегменті ринку. Великі транспортні компанії, такі як Grand Logistics Company, здатні вирішувати завдання будь-якої складності і забезпечувати масштабні поставки вантажів в усі куточки земної кулі. Наприклад, на сьогоднішній день компанія здійснює вантажні перевезення всередині країни і в більш ніж 180 країн. Звернувшись в нашу компанію можна замовити наступні види послуг:

Великий парк власних транспортних засобів, а також тісна співпраця з вітчизняними та зарубіжними перевізниками дозволяє перевозити максимально швидко і безпечно будь-які види вантажів, включаючи наливні, насипні, швидкопсувні. Крім цього, такий підхід дає можливість забезпечувати оперативну подачу транспорту для завантаження, незалежно від місцезнаходження підприємства відправника.

Співпрацюючи з великими і надійними транспортними компаніями набагато простіше організувати мультимодальну доставку, яка передбачає застосування декількох варіантів доставки. Зокрема, GLC здійснює автомобільні вантажні перевезення, доставку повітряним і водним транспортом.

На що слід звертати увагу при виборі транспортної компанії

Перш ніж замовити послуги вантажоперевезень потрібно дізнатися як довго компанія працює в даному сегменті ринку, і яка в неї репутація, вивчити цінову політику і порівняти з аналогічними показниками інших перевізників. якщо планується доставка продукції за кордон або в зворотному напрямку, то потрібно обов'язково уточнити наявність ліцензії та досвіду саме в даному напрямку.

Крім цього, обов'язково слід враховувати такі моменти:

  • Регіон роботи;
  • Перелік профільних послуг;
  • Штат співробітників і їх кваліфікація;
  • Транспортний парк;

Додаткові послуги (митне оформлення, консультування з ЗЕД, експедирування, страхування, оренда техніки спеціального призначення - зерновоз і так далі).

У індивідуальних підприємців головний плюс - це більш низька вартість, але співпраця з великими перевізниками передбачає обов'язкове страхування перевезеної продукції, а також повне документальний супровід. Все це гарантує на 100%, що товар прийде одержувачу в цілісності й схоронності. Ще один важливий момент - це формування кінцевої вартості на послуги вантажоперевезень.

Якщо у приватників, ціна, як правило, фіксована, то при співробітництві наприклад з Гранд Лоджистикс Компані здійснюється індивідуально, з урахуванням багатьох факторів. При цьому при доставці стандартних вантажів, дізнатися попередню ціну, можна безпосередньо на сайті компанії за допомогою онлайн калькулятора. Сама політика ціноутворення повинна бути прозорою і максимально зрозумілою для замовника. Основними джерелами, при пошуці надійного вантажного перевізника в Україні є ЗМІ, інтернет, а також рекомендації знайомих і підприємств-партнерів.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру