Рефрижераторні перевезення ліків і продуктів - блог GLC
Обрати сторінку

Для доставки певних видів вантажів потрібне дотримання особливих умов. До таких категорій відносяться швидкопсувні продукти, медичні препарати, а також деякі вироби медичного призначення. Тут найважливішою умовою є створення необхідного температурного режиму та відповідність санітарно-гігієнічним вимогам і підтримання їх на протязі всього періоду доставки. Тому перевезення швидкопсувних вантажів і фармацевтичних препаратів вимагає особливого підходу і ретельно розробленого маршруту.

Особливості доставки лікарських препаратів і швидкопсувних вантажів

Організацію транспортування даних категорій вантажів потрібно довіряти тільки перевіреним логістичним компаніям, які мають великий досвід і знають всі тонкощі процесу. В першу чергу це стосується правильного вибору способу доставки. Найшвидший - це транспортування повітряним транспортом. Але тут є теж свої нюанси. Наприклад, виліт в даному напрямку здійснюється тільки 2 рази в тиждень або ще рідше (особливо актуально було в період карантинних обмежень).

Тому досвідчені логісти при розробці маршруту, обов'язково враховують можливість комбінованої (мультимодальної) доставки. Grand Logistics Company в своєму розпорядженні має великий і різноманітний власний парк транспортних засобів, а також тісно співпрацює з українськими та зарубіжними вантажоперевізниками і приватними особами (власниками спецтранспорту). Завдяки цьому транспортний засіб може бути подано під завантаження в найкоротші терміни, незалежно від місця знаходження відправника і одержувача.

Другий важливий момент - дотримання санітарно-гігієнічних норм і необхідного температурного режиму. Для цього використовують рефрижераторні перевезення, а також доставку лікарських препаратів і виробів медичного призначення, упаковану в спеціальні термобокси та іншу тару спеціального призначення, наприклад, ізотермічні контейнери.

Крім цього, вантажні перевезення фармацевтичних препаратів вимагають особливого документального супроводу. Це стосується багатьох факторів, починаючи від переліку дозволених до транспортування медикаментів, виробів медичного призначення, і закінчуючи переліком необхідних документів. Особливо актуально, якщо питання стоїть про міжнародні вантажні перевезення лікарських препаратів.

Важливо - фармацевтична продукція, в процесі доставки, не повинна втратити своїх властивостей і на 100% відповідати заявленим характеристикам.

Тому транспортування такого вантажу мають право виконувати тільки ліцензовані (на даний вид діяльності) компанії, і з дотриманням всіх необхідних умов і вимог, які стосуються температурного режиму, вологості, гігієнічного покриття внутрішньої поверхні ізотермічного фургона, періодичності проведення санітарної обробки, наявності медичних книжок у працівників , що контактують з лікарськими препаратами, що перевозяться і фармацевтичною продукцією, термінів доставки і швидкісних режимів, використовуваної тари (включаючи гігієнічні палети).

Звернувшись в GLC фахівці компанії підберуть найбільш відповідний варіант доставки швидкопсувних вантажів і ліків, складуть маршрут, швидко і правильно оформлять необхідні документи і будуть здійснювати контроль за дотриманням усіх необхідних умов на всіх етапах вантажоперевезення.

 

 

 

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру