Як організувати перевезення речей до Європи? - блог GLC
Обрати сторінку

Перевезення особистих речей з України в Польщу, Чехію, Німеччину, Швецію, Францію, Угорщину, Грецію, Кіпр та інші країни ЄС - це досить затребувана послуга. Пояснюється тим, що з кожним роком все більше наших співгромадян укладають довгострокові робочі контракти з закордонними компаніями, відправляються на навчання в європейські університети і коледжі, переїжджають на ПМП, купують нерухомість в Європі. При цьому багато хто хоче перевезти і своє майно. Переїзд - це завжди дуже відповідальний процес, який займає багато сил, часу і нервів, а переїзд за кордон - це ще більше відповідальності, так як тут є свої особливості.

Як правильно підготуватися до переїзду в європейську країну

На думку експертів, починати підготовку до перевезення особистих речей в одну з країн ЄС потрібно починати з підготовки пакету документів, який включає в себе:

  • Копії договору оренди або купівлі нерухомого майна, реєстрації, карти ПМП або ВНП, трудового контракту та інших, які б підтверджували право не переїзд;
  • Копії паспортів (закордонного й українського);
  • Перелік речей, що перевозяться - повинен бути складений на 2-х мовах (українській та країни прибуття);
  • Нотаріально завірена довіреність від власника речей, на брокера і водія транспортного засобу.

У деяких випадках, перелік документів може бути доповнений розпискою власника, про те, що майно буде доставлено на митницю, з зазначенням її адреси.

Наступний етап - вибір відповідного транспортного засобу. Тут потрібно враховувати безліч чинників, починаючи від загальної кількості речей і їх обсягу, і закінчуючи термінами переїзду. Від цього залежить і вибір способу перевезення речей. Найчастіше для доставки особистого майна в європейські країни використовують автомобільні або залізничні вантажоперевезення. Такі варіанти більше підходять для держав знаходяться на материковій частині Європи. Якщо переїзд здійснюється на острівні держави або в країни, які мають вихід до моря, то можна використовувати морські вантажоперевезення. У випадках, коли перевезення речей повинно бути виконано в терміновому порядку оптимальним рішенням буде авіадоставка.

Кожен з перерахованих вище варіантів має свої плюси і мінуси. Наприклад, перевезення речей водним, залізничним і повітряним транспортом передбачає подальше перевантаження на вантажний автомобіль і доставку по кінцевій адресі. При виборі вантажоперевезення автотранспортом, послуга може бути надана «під ключ», за схемою «від дверей - до дверей».

Ще один важливий момент - правильна упаковка речей, а також розбирання великогабаритних меблів і побутової техніки (якщо це можливо). Якщо транспортування буде здійснюватися залізничним транспортом або по морю, то все майно повинно бути упаковано в контейнер.

Кому довірити перевезення особистих речей

Доставити майно за новою адресою в країни ЄС можна найнявши приватного перевізника або звернувшись в спеціалізовану компанію. На думку тих же експертів, другий варіант є більш привабливим. Це пояснюється наступними факторами:

  • Великий досвід в організації міжнародних вантажоперевезень;
  • Володіння найсвіжішою інформацією про всі зміни в законодавстві різних країн, що стосуються транспортних послуг;
  • Комплексний підхід до організації процесу переїзду;
  • Великий перелік додаткових послуг, що спрощують оформлення необхідної документації та доставки вантажу;
  • Прозора і зрозуміла політика ціноутворення.

Крім цього, логісти таких компаній завжди нададуть допомогу у виборі оптимального способу доставки, і підберуть найбільш підходящий автомобіль для переїзду в Європу. Це досягається за рахунок наявності власного автопарку, а також партнерських відносин з іншими вітчизняними та зарубіжними транспортними компаніями. Все це дає можливість здійснити процес переїзду в Німеччину, Францію, Данію, Грецію, Мальту, Кіпр, Польщу, Чехію та інші країни ЄС з найменшими витратами, в оптимальний термін, без зайвих нервів, і з гарантією збереження і цілісності майна, що перевозиться.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру