Як відбувається авіадоставка вантажів до України за нинішніх умов? - GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку
Війна в Україні, вплинула на всю економіку країни, внесла істотні корективи в логістичну інфраструктуру, включаючи і міжнародні вантажоперевезення. Через постійні загрози ракетних ударів, аеропорти в Україні закриті і повністю відсутнє авіасполучення. Тому логістичним компаніям довелося терміново змінювати схеми та маршрути доставки найнеобхідніших вантажів. У зв'язку з цим значно збільшилися навантаження на залізничний та автомобільний транспорт. Але є певні категорії вантажів, які вимагають дуже швидкої доставки, наприклад, товари, що мають дуже обмежений термін придатності (продукція медичного призначення). У таких випадках логісти «Grand Logistics Company» організовують авіаперевезення термінових вантажів в Україну, використовуючи мультимодальні схеми транспортування, коли задіяно відразу кілька видів транспорту — найчастіше повітряний та автомобільний.


У яких випадках використовують авіадоставку вантажів в Україну

Перевезення вантажів повітряним транспортом завжди мали підвищений попит, оскільки є найшвидшим способом отримати необхідний товар. Особливо це актуально для продукції, що доставляється з країн Азії та інших континентів, зокрема США, Австралії, Канади, Японії, Китаю та багатьох інших. З початком російської агресії авіасполучення над територією України було зарито. У цьому потреба у термінових вантажах різко збільшилася. Тому співробітники «GLC» доклали максимум зусиль, щоб у найкоротші терміни розробити нові логістичні схеми та маршрути поставок, використовуючи повітряний транспорт разом із залізничним та автомобільним. Робиться це через аеропорти європейських країн — Польщі, Німеччини, Туреччини, Румунії, Болгарії, Чехії, Словаччини, Австрії та деяких інших.

Переваги авіадоставки вантажів в Україну під час війни

Використання повітряного транспорту у комплексі з автомобільним, морським чи залізничним, за умов війни, має низку важливих переваг. Дуже часто — це єдиний можливий спосіб доставити в країну термінові вантажі, які необхідні для оборонної промисловості (високотехнологічні компоненти для різних систем, запасні частини, деталі та комплектуючі для техніки тощо), а також лікарські препарати, товар медичного призначення та багато іншого.

Крім цього, даний спосіб вантажоперевезень активно використовують приватні підприємці та комерційні підприємства, діяльність яких безпосередньо пов'язана з постачальниками з інших країн, що розташовані географічно на значній відстані від України (наприклад Китай, Південна Корея, Японія, Австралія, Канада, США та інші), та транспортування продукції іншими способами може зайняти від кількох місяців до півроку.

Як здійснюється авіадоставка вантажів в Україну в умовах військової години

Логістична цепочка перевезення товарів в Україну повітряним транспортом під час війни має такий вигляд.

  1. Продукція прибуває до аеропорту однієї із Європейських країн. Після вивантаження товар розміщують на складі тимчасового зберігання.
  2. Оформлення необхідної документації, зокрема – транспортної накладної Т1 та митної декларації (попередньої ПД, ПП чи ЕА) та загальної декларації прибуття.
  3. Завантаження товаром автомобільного транспорту та доставка на таможню.
  4. Розмитнення продукції та доставка одержувачу.

Grand Logistics Company надає широкий перелік додаткових послуг, що дозволяють оптимізувати більшість процесів. Завдяки комплексному підходу, потужній матеріально-технічній базі, високому професіоналізму співробітників та партнерським відносинам із закордонними логістичними компаніями, а відоставка вантажів, з використанням мультимодальних схем, здійснюється в найстисліші терміни, за найбільш вигідними тарифами, з гарантією цілісності та збереження матеріальних цінностей дотриманням усіх міжнародних норм та стандартів.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру