Як відбувається перевезення вантажів, що швидко псуються по Україні сьогодні? - GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Логістика, в умовах воєнних дій на території України, є критично важливою для країни і продовжує працювати. Це необхідно для забезпечення військових підрозділів та мирного населення продуктами харчування, медикаментами, гуманітарними та військовими вантажами, а промислових підприємств та комерційних структур усім необхідним для нормальної роботи у воєнний час. «Grand Logistics Company», маючи власний парк спецтехніки, здійснює перевезення швидкопсувних вантажів по Україні з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм та вимог. Російська агресія змінила життя кожного українця та внесла корективи до всіх сфер діяльності.

Особливості доставки вантажів, що швидко псуються, в умовах воєнного часу

Ведення бойових дій на території України не дозволяє задіяти звичні логістичні схеми. Зокрема вантажоперевезення вантажів, що швидко псуються, можуть здійснюватися тільки автомобільним і залізничним транспортом, оскільки авіасполучення в даний момент немає, і коли воно буде відновлено невідомо. Другий важливий момент — дефіцит транспорту та значне збільшення обсягів внутрішніх та міжнародних перевезень. Це викликано необхідністю доставляти великі партії гуманітарних та військових вантажів у різні регіони країни. Крім цього спостерігається нестача кваліфікованих водіїв, оскільки багато хто був змушений взяти в руки зброю і ставати на захист своєї Батьківщини.

Ще потрібно враховувати, що постійні обстріли зі ствольної та реактивної артилерії, повітряні бомбардування та ракетні удари завдали і продовжують завдавати істотних збитків транспортній інфраструктурі України. Зокрема, руйнуються мости, вокзали, великі вузлові залізничні центри, автомагістралі, автозаправні станції, нафтобази та нафтопереробні заводи, заблоковано всі порти. Тому логісти змушені розробляти абсолютно нові маршрути, якими можна в оптимальні терміни доставляти продукцію, що швидко псується, і при цьому забезпечувати високий рівень безпеки для водіїв, експедиторів, вантажників та інших учасників вантажоперевезень.

Як здійснюються транспортування вантажів, що швидко псуються, з GLC

Сьогодні, коли в країні триває війна з російськими окупантами, як ніколи важливо забезпечити всі регіони України продуктами та медикаментами у повному обсязі. При цьому важливо розуміти, що є категорії вантажів, що вимагають дотримання особливих умов під час транспортування. Насамперед це стосується продуктів харчування та лікарських препаратів, а також вантажів медичного призначення, що мають обмежений термін придатності:

  • Фрукти і овочі;
  • М'ясо;
  • Риба;
  • Молочна продукція;
  • Риба та морепродукти
  • Кондитерські вироби;
  • Деякі види лікарських препаратів та деякі інші.

Доставка таких вантажів повинна здійснюватися з обов'язковим дотриманням термінів та певних умов, що висуваються до різних категорій товарів. При цьому дуже важливо правильно підібрати транспортний засіб. Це можуть бути ізотермічні напівпричепи малої та середньої тоннажності, а також фури-рефрижератори. По залізниці, вантажоперевезення товарів, що швидко псуються, здійснюються у вагонах «термосах», «льодовиках» і рефрижераторах, і в точній відповідності до регламенту залізничних перевезень, в якому прописані правила класифікації товару та особливості його навантаження-вивантаження, а також розміщення в процесі транспортування .

Співробітники «Grand Logistics Company», навіть в умовах воєнного часу, здійснюють вантажоперевезення вантажів, що швидко псуються, по всій території України з дотриманням необхідних норм і стандартів, а також заходів безпеки. Це дає можливість отримувати якісний товар у необхідний термін, і втрати його споживчих свойств.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру