Як працюють логістичні компанії під час війни в Україні? - GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Незважаючи на складну економічну обстановку та бойові дії в багатьох регіонах України, а також ракетні удари по важливих об'єктах інфраструктури, які регулярно завдають російська окупаційна армія, ринок логістичних послуг не просто працює, а ще й активно розвивається. Війна внесла кардинальні зміни до вантажних перевезень Україною, а також організацію доставки різних видів продукції з-за кордону.

З якими проблемами зіткнулися транспортні компанії з початком війни в Україні

 

Російська агресія стала справжнім випробуванням для всього українського народу та логістичного бізнесу, зокрема. Складнощі в галузі внутрішніх та зовнішніх вантажоперевезень, що виникли буквально з перших годин початку війни, змусили транспортні компанії розпочати оптимізацію та трансформацію всіх бізнес-процесів, пов'язаних з організацією транспортування різних товарів. Все це призвело до практично повного «перезавантаження» та переформатування логістики.

Така необхідність була викликана, в першу чергу, з порушенням роками відпрацьованих та налагоджених логістичних схем та ланцюжків, а разом з цим і необхідністю у найкоротші терміни розробити та впровадити у життя нові актуальні маршрути. Другий важливий момент – це максимальне зниження ризиків для життя та здоров'я всіх учасників цього процесу. Наступний нюанс — це проблеми з паливом та значне підвищення цін на нього. Також відбувся перерозподіл обсягів вантажоперевезень для різних видів транспорту, оскільки морські порти виявилися заблокованими, а доставка повітряним транспортом неможлива. Тому основна частина вантажів, в умовах війни в Україні, перевозиться залізницею та автомобільним транспортом.

До цього слід додати, що багато дрібних транспортних компаній змушені були припинити свою діяльність або перебувають на межі закриття. Водночас великі гравці логістичного ринку активно розвиваються і розширюють свою діяльність, оскільки попит на внутрішні та міжнародні вантажні перевезення зростає і це з урахуванням того, що на сьогодні лише незначна частина комерційних структур відновила свою роботу у довоєнних обсягах.

Головні зміни у діяльності транспортних компаній в умовах воєнного стану

 

Війна диктує свої умови і в галузі вантажоперевезень. Тому один із лідерів на українському ринку логістичних послуг, транспортна компанія «GLC», внесла істотні корективи у свою роботу.

  1. Вирішення питань дефіциту складських площ. До початку повномасштабного вторгнення армії РФ на територію України понад 70% усіх професійно оснащених складських приміщень були розташовані в Київській області. Після початку бойових дій і ракетних ударів більшість компаній в екстреному порядку перевезли їх углиб країни, де і до цього гостро не вистачало складських площ відповідного масштабу..
  2. Відмова від накопичення великої кількості продукції на складах. По-перше, це небезпечно. По-друге, це заморожені кошти, яких зараз і так не вистачає.
  3. Допомога у пошуку надійних постачальників та виробників товарів та організація їх безпечної та оперативної доставки. Для більшості підприємців самостійно вирішувати ці питання стало набагато складніше, тому співробітники великих логістичних компаній беруть на себе вирішення всіх цих завдань.
  4. Оптимізація логістичних процесів, за рахунок точного виконання чинних норм та законів, налагодження партнерських відносин з іншими вітчизняними та зарубіжними перевізниками, а також чіткої взаємодії всіх учасників логістичного ланцюжка.

Такий підхід дозволяє співробітникам «Grand Logistics Company» вирішувати найскладніші завдання та здійснювати залізничні та автомобільні вантажні перевезення будь-яких видів продукції в оптимальні терміни, за вигідними тарифами, з гарантією збереження та цілісності матеріальних цінностей у різні країни світу.

 

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру