Як вигідно перевезти вантаж з Німеччини - блог GLC
Обрати сторінку

Товарообіг України з європейськими країнами щорічно збільшується. І одними з ключових партнерів для багатьох вітчизняних компаній є підприємства Німеччини, з якими кількість імпортно-експортних операцій постійно зростає. У зв'язку з цим збільшується попит на вантажоперевезення з Німеччини в Україну. Grand Logistics Company надає повний комплекс послуг з доставки практично будь-яких вантажів з Берліна, Штутгарта, Нюрнберга, Мюнхена, Франкфурта-на-Майні, Гамбурга, Ганновера, Дюссельдорфа і багатьох інших в Київ, Одесу, Львів, Дніпро, Харків та інші міста і населені пункти України.

Як оптимізувати процес доставки - поради логістів

Для компаній, які регулярно відправляють або отримують товари з Німеччини, дуже важливо максимально знизити витрати на логістику, і при цьому мати можливість отримувати продукцію своєчасно і з гарантією збереження. Від цього безпосередньо залежить ефективність роботи всього підприємства. Будь-то доставка сировини, запасних частин, комплектуючих, витратних матеріалів, лікарських препаратів або готової продукції.

Вибір перевізника

Щоб доставка вантажів з Німеччини в Україну займала мінімум часу і здійснювалася за оптимальною ціною, найкраще звернутися в перевірену логістичну компанію. Перевагами такого вибору є:

  • 100% документальний супровід;
  • Великий вибір транспортних засобів, що дає можливість знайти найбільш підходящий автомобіль або інший транспорт для конкретного виду вантажу та обсягу поставки;
  • Повний комплекс послуг;
  • Підбір оптимального маршруту;
  • Широкий перелік додаткових послуг - підбір найбільш вигідних умов страхування, митне оформлення, консультування ЗЕД, експедитування, охорона і так далі;
  • Гарантія збереження перевезених товарів або особистих речей;
  • Страхування вантажу;
  • Зрозуміла політика ціноутворення.

 

Якщо потрібно доставка великогабаритних верстатів і устаткування з Німеччини в Україну, то логісти компанії GLC завжди можуть підібрати відповідний транспорт. Те ж саме стосується перевезення небезпечних, сипучих, наливних, особливо цінних і термінових вантажів. Для цього можуть використовуватися різні варіанти доставки, наприклад, для термінових вантажів - авіадоставка, для великих партій товарів - морські або залізничні перевезення.

Збірні вантажі

Для транспортування невеликої кількості дрібногабаритних товарів, найкраще вибирати збірні вантажі. Особливо актуально, якщо дана послуга потрібно з певною періодичністю, наприклад, для інтернет магазинів, коли не вигідно чекати поки замовлень набереться на цілу партію. Простіше за цей час замовити кілька доставок в складі збірних партій.

Знизити вартість послуги допоможе правильна і компактна упаковка продукції, наприклад на європоддонах або напівпалетах. У таких випадках, набагато простіше здійснювати консолідацію товарів.

вибір маршруту

Ще один важливий момент - вибір найбільш підходящого маршруту. Тут теж є свої особливості, зокрема по шляху проходження, можна забрати попутний вантаж, але це може на кілька годин або один день затримати доставку.

Ми розглянули основні моменти, при яких вантажоперевезення Німеччина - Україна може здійснюватися на найвигідніших умовах і за кращими цінами. Ще один важливий момент, який підійде підприємствам, що замовляють послуги міжнародних перевезень на регулярній основі. Багато логістичних компаній пропонують особливі умови для своїх постійних партнерів і організаціям, які уклали з ними довгостроковий контракт.

 

 

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру