Який варіант перевезення вантажу краще вибрати? - блог GLC
Обрати сторінку

Міжнародні та внутрішні перевезення - це найважливіша складова діяльності будь-якого комерційного підприємства. Обумовлено необхідністю відправляти готову продукцію, отримувати сировину, або товар від виробника, перевозити цінні посилки, переїжджати на нове місце роботи, проживання, замовляти запчастини і комплектуючі для різних сфер діяльності. Щоб домогтися оптимізації робочих процесів, потрібно знати і вміти правильно використовувати ключові принципи логістики. Це дозволить скоротити витрати і зменшити час доставки сировини і готової продукції. Фахівці Grand Logistics Company завжди готові підібрати найбільш підходящий варіант вантажоперевезення.

Коли важливі терміни

Авіаперевезення вантажів - найшвидший спосіб доставити особливо цінні речі, товари з обмеженим терміном придатності, наприклад, медичного призначення, термінові посилки, документацію. Ще один важливий момент, в деяких випадках, повітряне сполучення - це єдино можливий варіант доставити продукцію в оптимальні терміни, а також може бути альтернативою доставки по морю. Зокрема, транспортування з США, Канади, країн Північної і Південної Америки, а також Австралії.

Головними мінусами авіадоставки є висока вартість, залежність від погоди, географічного розташування, необхідність проміжних перевантажень і використання інших видів транспорту. Ще один важливий момент - великий перелік продукції, забороненої до транспортування повітряними судами.

Коли в пріоритеті обсяг

Морські вантажоперевезення привертають відразу декількома факторами:

  • Доступна вартість;
  • Можливість перевозити великі партії товарів;
  • Мінімум обмежень на види продукції, що транспортується - будматеріали, контейнери, наливні та насипні вантажі, паливо, сільгосппродукція, продукти харчування, промтовари, промислове обладнання, верстати, транспорт;
  • Оптимальне рішення для збірних вантажів;
  • Найбільш відповідний варіант для організації мультимодальних перевезень, що дозволяє значно прискорити процес.

 

Серед особливостей даного варіанту вантажоперевезень можна виділити складність і багатоетапність процесу. Тут потрібно правильно організувати завантаження-вивантаження товару, а при необхідності ще й його зберігання. Підібрати відповідний тип судна, контейнер. Все це впливає і на остаточну вартість послуги. Також важливу роль відіграє маршрут, характер і страхування продукції, обсяг поставки, країна фрахтування судна.

Доставка великих партій вантажів на далекі відстані

Залізничні вантажоперевезення для багатьох видів продукції є єдино можливим способом отримати необхідний вантаж в оптимальні терміни. В основному використовуються для транспортування великих партій товарів на далекі дистанції, як всередині країни, так і за кордоном. Перевагами такого варіанту є:

  • Відносно невисока вартість;
  • Прямування поїзда здійснюється точно за графіком;
  • Високий ступінь збереження;
  • Завдяки наявності вагонів різного типу, по залізниці можна перевозити великий перелік вантажів, включаючи особливо важкі конструкції, великогабаритні, насипні, наливні, газоподібні, військову техніку і так далі.

Головними мінусами залізничних вантажоперевезень є - складність оформлення супровідної документації, наявність певних обмежень щодо видів дозволених до транспортування вантажів, сувора прихильність до маршруту.

Автомобільний транспорт - поєднання універсальності та доступності

Автомобільні вантажоперевезення дають можливість доставляти різні види товарів в найвіддаленіші населені пункти, з якими наприклад, немає морського і авіасполучення. Для даного способу транспортування можуть використовуватися тентовані та криті фури, автопоїзда, платформи для великогабаритних вантажів, рефрижератори, лісовози, ізотермічні будки, автовози, цистерни, напівпричепи, а також деякі інші типи.

Крім цього, спеціально підготовленим транспортом дозволяється перевозити небезпечні вантажі. Також такий варіант є найбільш підходящим для організації мультимодальних вантажоперевезень і доставки збірних вантажів. Слід враховувати, що автодоставка - це ще варіант виконнання доставки за схемою від дверей до дверей, без проведення додаткових робіт з навантаження-вивантаження.

Що потрібно враховувати при виборі варіанту вантажного перевезення

Підібрати оптимальний спосіб доставки товару завжди допоможуть кваліфіковані логісти компанії GLC. Робиться це з урахуванням багатьох факторів - тип вантажу, наявність особливих умов, маршрут, терміновість, обсяг партії і багато інших. Замовляючи вантажоперевезення в Grand Logistics Company, наші клієнти отримують високий рівень сервісу, гарантію безпеки та збереження речей, а також виконання замовлення в найкоротші терміни за доступними цінами.

 

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру