Які вантажі найчастіше перевозять із України до СНД? - блог GLC
Обрати сторінку

Перевезення вантажів за напрямом Україна-СНД та назад користується постійним попитом. Пояснюється це міцними економічними зв'язками та партнерськими відносинами, які закладалися протягом багатьох десятиліть ще з часів Радянського Союзу. В даний час, незважаючи на суттєві зміни у політичних та економічних відносинах між державами, вантажоперевезення в СНД залишаються затребуваною послугою, а її обсяг з кожним роком тільки збільшується.

Основні види вантажів, що імпортуються та експортуються

Grand Logistics Company надає повний комплекс послуг з доставки будь-яких видів вантажів, включаючи негабаритні та великовагові в республіку Білорусь, Молдову, Грузію, Азербайджан, Вірменію, Росію, Таджикистан, Казахстан та інші країни колишнього СНД, а також у зворотному напрямку. Згідно зі статистичними даними основу українського експорту становлять такі групи товарів:

  • Сільськогосподарська продукція;
  • Насіння;
  • Олія рослинного та тваринного походження;
  • Продукти харчування;
  • Руди;
  • Деревина;
  • Промислове обладнання;
  • Товари легкої промисловості;
  • Чорні метали та продукція чорної металургії;
  • Добрива.

В Україну з країн СНД регулярно здійснюються поставки різних видів палива, текстильні вироби, продукти харчування, картон та папір, електричні машини, лабораторне та медичне обладнання, фармацевтичні препарати, продукція медичного призначення, верстати, продукція сільськогосподарського призначення, кольорові й дорогоцінні метали та багато іншого .

Яким транспортом здійснюються вантажоперевезення за маршрутом Україна — СНД

В GLC замовити вантажоперевезення в СНД з України можна всіма видами транспорту:

Також можливе використання комбінованої доставки. Логісти компанії мають великий досвід здійснення інтермодальних проектів, що відкриває великі перспективи в галузі організації міжнародних вантажоперевезень за Транскаспійським маршрутом. Це зумовлено вигідним географічним розташуванням України, що дозволяє ефективно з'єднувати транспортні потоки одразу трьох морів — Чорного, Балтійського та Каспійського.

При виборі варіанта доставки обов'язково слід враховувати який вантаж, його обсяг і в яку країну потрібно доставити. Наприклад, до Молдови та Республіки Білорусь, більшість продукції доставляється автомобільним і залізничним транспортом. Для цього використовуються різні види вантажних машин - довгоміри, автопоїзди, рефрижератори, зерновози, цистерни, платформи, автовози та деякі інші, а також наступні типи залізничних вагонів - криті (універсальні та спеціалізовані), льодовики, термоси, рефрижератори, хопери, напіввагони, транспортери, цистерни, думпкари, автомобілевози.

Великою популярністю користуються і морські вантажоперевезення у СНД. Цей варіант має ряд переваг, зокрема — вигідні тарифи, великі обсяги, можливість доставки різних видів вантажів, включаючи наливні, насипні, збірні та інші. При цьому цей спосіб доставки використовується і між Україною та країнами, які не мають прямого виходу до моря чи світового океану. У таких випадках продукція транспортується до найближчого порту (наприклад, на території Грузії), де перевантажується у інші види транспорту.

Авіаперевезення також мають досить великий попит. Найчастіше такий варіант вибирають, щоб перевезти вантаж до СНД, який має обмежений термін придатності, цінну продукцію, товари медичного призначення, лікарські препарати, ювелірні вироби, термінову та особливо важливу документацію.

Організувати вантажоперевезення за маршрутом Україна — СНД та назад, на найвигідніших умовах, з дотриманням усіх міжнародних норм та стандартів, а також термінів доставки й збереження продукції, можна звернувшись у Grand Logistics Company.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру