Розрахувати ціну морського перевезення вантажів - тариф та фрахт
Обрати сторінку

Морські вантажоперевезення розрахувати вартість

Вартість контейнерних перевезень завжди залежить від морської компанії. Кожне морське перевезення – це багатоступінчастий механізм роботи професіоналів. Враховуючи характер вантажу, навантаження в порту, розвантаження, подачу контейнера потрібного розміру, вартість морського коносаменту (інвойсу) на вантаж. Країна фрахтування, страхування вантажу, країна прибуття, все це включає вартість морської вантажоперевезення.

Grand Logistics Company допоможе Вам розрахувати вартість по будь-якому обраному напрямку.

.

Персональна інформація

Введіть інформацію про себе

Не обов'язкове для заповнення

Обов'язкове для заповнення

Не обов'язкове для заповнення

Обов'язкове для заповнення

Характеристики вантажу

Заповніть дані про ваш вантаж.

Маршрут перевезення

Заповніть інформацію про маршрут проходження.

Примітка

Введіть Ваші побажання і вимоги

Морські вантажоперевезення розрахувати вартість

Морські перевезення – найпопулярніший вид доставки вантажів між країнами та містами. Наша компанія може організувати таку доставку за найвигіднішою ціною. Ціна морського перевезення (тариф та фрахт) залежить від дальності перевезення, типу та мас вантажу, а також інших факторів, які ми враховуємо, називаючи вартість послуги.

Як розрахувати вартість морської вантажоперевезення?

Ціни на морські перевезення в основному залежать від того, яка компанія цим займатиметься. Ми уклали договір з кількома організаціями, тому можемо запропонувати клієнтам не лише зручні умови на вибір, а й помірні ціни.

Морське перевезення набагато складніше в організації, ніж сухопутне, воно включає кілька ступенів, де потрібно професійно розуміти, що потрібно робити. Наші фахівці максимально полегшать життя своїм клієнтам, звертаючись до нас, ви отримуєте всі послуги під ключ. Вам не доведеться думати, як запакувати вантаж, доставити його в порт, які документи для цього потрібні, який контейнер слід підібрати і як завантажити вантаж у порту. Усім цим ми займаємось.

Розрахувати вартість контейнерного перевезення допоможе наш оператор, зв'язатися з ними можна по електронній пошті або по телефону. Відповівши на запитання диспетчера, ви зможете отримати відповідь, яка містить точну вартість послуги, включаючи всі додаткові витрати на інвойс на вантаж, страхування і т.д.

Як формується вартість перевезення?

При розрахунку загальної суми враховуються такі чинники:

 • Характеристики вантажу.
 • Необхідність завантаження та розвантаження у порту.
 • Подача контейнера, відповідного за розміром.
 • Включення ціни морського коносамента.
 • Відіграє роль країна фрахтування, оскільки у різних країнах свої розцінки.
 • Страхування.
 • Місце призначення.

Ми не тільки правильно розрахуємо вартість, але й запропонуємо морські контейнерні перевезення, ціна яких є найвигіднішою. З нами ви зможете забути про проблеми і швидко знайти відповідний варіант відправки вантажу морем в іншу країну.

У нас доступні і річкові перевезення, вони популярні, коли потрібно доставити контейнер усередині країни, і шляхи річкового сполучення є між потрібними містами. Такий варіант набагато швидше за автотранспортний має свої особливості, підходить для негабаритних або занадто важких вантажів. Ми зможемо організувати перевезення будь-яким своїм транспортом, який ви оберете, пропонуємо вигідні умови та ціни, а також страхуємо вантажі.

Наші переваги

Звертаючись в нашу компанію, ви можете замовити послуги транспортування вантажів будь-якого типу під ключ. Крім цього, ми пропонуємо наступні переваги:

 • Низька ціна.
 • Можливість вибрати відповідний вам спосіб перевезення.
 • Страхування.
 • Гарантія високої якості послуг і швидкого прибуття вантажу в пункт призначення.
 • У нас працюють досвідчені професіонали, які безкоштовно проконсультують вас, підкажуть при виборі послуги, якщо це необхідно.

Звертайтесь до нас, і ви зможете бути впевнені, що ваш вантаж опиниться в надійних руках, буде гарантовано доставлений цілий термін.