Переваги морських контейнерних перевезень - блог GLC
Обрати сторінку

Доставка вантажів водним транспортом завжди вважалася найбільш економічним способом вантажоперевезень. Незважаючи на те, що інфраструктура морського і річкового судноплавства в Україні значно погіршилася, морські контейнерні перевезення залишаються популярною і затребуваною послугою. Це обумовлено тісними торговими зв'язками з багатьма найбільшими світовими експортерами та імпортерами. В першу чергу це стосується Китаю, Японії, США, Туреччини, Греції, Аргентини та багатьох інших країн.

Особливості морських контейнерних перевезень

Даний вид вантажоперевезень відрізняється розміщенням товару в універсальні або спеціалізовані контейнери, виконані з металу, і оснащені необхідними пристроями для перевантаження їх на інші види транспорту. Використовуючи такі контейнеи можна здійснювати перевезення великих обсягів вантажів, масою до 26 тонн. Головними перевагами даного способу є:

  • Високий ступінь безпеки;
  • Прогнозованість;
  • Можливість перевозити великі обсяги вантажів, в тому числі і негабаритних на далекі відстані;
  • Оптимально використовувати в організації мультимодальних вантажоперевезень (Коли задіяно декілька видів транспортних засобів, наприклад, водний і автомобільний);
  • Виключається контакт різних видів продукції, розміщених в різних контейнерах, що найчастіше виявляється неприпустимим;

Можливість відправки великої партії товару «морським контейнерним поїздом», тобто на невеликих або середніх судах, які слідують паралельним курсом.

Завдяки всім перерахованим вище факторам, вартість морського контейнерного перевезення є найнижчою. Особливо це стосується транспортування на великі відстані.

Але, як і будь-якого іншого виду вантажоперевезень, тут теж є свої мінуси. Ось основні з них:

  • Обмеженість по регіонах;
  • Залежність від сезону і погодних умов;
  • Підходить не для всіх груп товарів (наприклад, для швидкопсувних);
  • Невисока швидкість пересування;
  • Необхідність додатково проводити вантажно/розвантажувальні роботи, а в деяких випадках користуватися послугами тимчасових складів.

До цього слід додати, що при морських контейнерних перевезеннях, фіксується найменша кількість страхових випадків. До відома - понад 70% всіх вантажоперевезень в світі здійснюється саме водним транспортом.

Чому вигідно замовити морське контейнерне перевезення в Grand Logistics Company

Компанія GLC вже понад 13 років організовує вантажоперевезення в усі куточки земної кулі. На сьогоднішній день, морська контейнерна доставка товару можлива в більш ніж 180 країн. Кваліфіковані логісти завжди готові допомогти підібрати оптимальний маршрут і варіант доставки, щоб весь процес пройшов в самі стислі терміни і з мінімальними фінансовими витратами.

Великий досвід діяльності в сфері логістики, автоматизація технологічних процесів, добре розвинена матеріальна база і висока кваліфікація фахівців компанії дозволяють надавати повний комплекс послуг з морських контейнерних вантажоперевезень по схемі «від дверей постачальника, до дверей одержувача». Плюс широкий спектр додаткових послуг, включаючи митну обробку товарів, що перевозяться, консультування з ЗЕД, підбір найбільш привабливих умов страхування. Морські контейнерні перевезення з Grand Logistics Company - це завжди надійно, зручно і економічно вигідно.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру