Укладення договору з транспортною компанією - блог GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення - це невід'ємна частина діяльності великих промислових комплексів, виробничих підприємств, невеликих комерційних фірм, фермерських господарств, торговельних об'єктів, державних організацій та бізнесових структур. Пояснюється необхідністю доставки сировини виробникові, готової продукції в магазини, запасних частин, комплектуючих і устаткування на виробничі ділянки і так далі. Переважна більшість підприємств і організацій регулярно або періодично замовляють послуги вантажоперевезень в транспортних компаніях. По-перше, це вигідно, по-друге - зручно, по-третє - не потрібно утримувати власний автопарк вантажних машин і спецтехніки. Але тут є свої особливості і моменти, на які обов'язково слід звертати увагу, особливо з огляду на велику кількість пропозицій від логістичних компаній і приватних перевізників.

Важливі моменти при укладанні договору

Щоб вантаж був доставлений одержувачу в потрібний час, в цілісності й схоронності, щоб не втратив своїх споживчих властивостей, незалежно від відстані та його місцезнаходження, найкраще звернутися в спеціалізоване агентство, яке надає послуги з вантажоперевезень. При цьому важливо вибрати надійного партнера, здатного ефективно організувати цей процес. В Україні лідером в сфері внутрішніх і міжнародних вантажоперевезень є транспортно-експедиторське підприємство Grand Logistics Company, що працює в цій сфері з 2007 року.

Крім вибору перевізника, потрібно знати як правильно скласти договір, і на які основні його моменти звернути увагу. Багато логістичних фірм і приватні підприємці надають свої послуги або взагалі без офіційного договору або з документом, складеним за типовим зразком. Фахівці компанії GLC вважають це абсолютно неправильним, так як при порушенні термінів поставки, збереження вантажу або його пошкодження, з вантажоперевізника дуже складно отримати компенсацію, а в більшості випадків і взагалі неможливо.

Саме тому в Гранд Лоджистикс Компані особливий акцент робиться на індивідуальний підхід до вирішення кожного конкретного завдання, і відповідно складання договору, в якому обов'язково прописуються не тільки всі основні моменти, але і навіть найнезначніші нюанси, наприклад, спосіб оперативної комунікації або відстеження місцезнаходження товару в режимі онлайн.

Основні моменти, що виникають при укладенні договору, і на які в першу чергу слід звертати увагу - це:

  • Наявність реєстрації та діяльність на офіційних підставах;
  • Досвід роботи;
  • Перелік послуг, що надаються, включаючи додаткові (зокрема, охорона особливо цінних вантажів, використання спецтехніки, митно-брокерське обслуговування і так далі);
  • Прозоре ціноутворення і відсутність прихованих і додаткових платежів;
  • Страхування перевезеного майна;
  • Надання повного пакету документів;
  • Складання і підписання офіційного договору із зазначенням термінів доставки, гарантійних зобов'язань, матеріальної відповідальності та інших важливих моментів;
  • Можливість контролювати процес транспортування;
  • Цінова політика компанії.

Крім цього рекомендується звертати увагу на можливості вибору найбільш підходящого транспортного засобу, способу доставки та маршруту. Наприклад, GLC має досить великий власний парк транспортних засобів, плюс тісно співпрацює з іншими надійними компаніями і приватними особами, як в Україні, так і за кордоном. Завдяки цьому автомобільні вантажні перевезення здійснюються в найоптимальніші терміни, з 100% гарантією безпеки та збереження речей і товарів.

 

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру