Надійне та швидке перевезення вантажу з України до Чехії – GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Чехія завдяки своєму вигідному географічному розташуванню є великим транспортним вузлом у Східно-Європейському регіоні. Країні вдалося досить швидко і безболісно перебудуватися, позбавившись соціалістичного минулого. В даний час економіка країни активно розвивається, а з початком російської військової агресії в Україні Чехія почала надавати підтримку українському народу. У зв'язку з цим збільшився вантажопотік найрізноманітніших товарів із Чехії до України.

 

Можливі способи вантажних перевезень з Чехії в Україну

 

В даний час GLC організовує вантажоперевезення в даному напрямку залізничним та автомобільним транспортом, а також з використанням мультимодальних схем, коли в процесі доставки задіяно декілька видів транспорту. Останній варіант найчастіше застосовують при транзитних авідоставках через аеропорти Чехії термінових вантажів з інших країн та континентів.

Використання різних видів вантажних автомобілів і залізничних вагонів дозволяє здійснювати транспортування всіх видів вантажів, включаючи швидкопсувні, небезпечні, термінові, наливні, газоподібні, негабаритні і так далі.

В основному з Чехії в Україну завозять — гуманітарні вантажі, медикаменти, спортивні товари, взуття, одяг, посуд, побутову хімію, продукти харчування, побутову техніку, текстильну продукцію, промислове обладнання, автомобілі, мотоцикли, запасні частини та аксесуари до них та багато іншого .

Яким видом транспорту здійснюються вантажні перевезення з Чехії в Україну

 

Найчастіше для вантажоперевезень у цьому напрямку використовуються вантажні автомобілі таких типів — автовози, цистерни, низькорамні трали, тягачі, маніпулятори, єврофури, «Джамбо», причепи та напівпричепи, зчіпки, автопоїзди, ізотермічні фургони, рефрижератори. Якщо транспортування здійснюється залізницею, то продукцію, залежно від її характеру та обсягу, перевозять в універсальних та спеціалізованих критих вагонах, а також у рефрижераторах, цистернах, платформах.

Співробітники «GLC» мають великий досвід в організації вантажоперевезень у різних напрямках і здатні знаходити оптимальні рішення для нестандартних здань. Це досягається завдяки високій кваліфікації та досвіду логістів компанії, потужній матеріально-технічній базі, впровадженню сучасних цифрових технологій та широкому комплексу додаткових послуг.

Комплексний підхід для забезпечення надійної та швидкої доставки вантажу з Чехії в Україну

 

Основними промисловими містами Чехії є Ческе-Будеєвіце, Градце-Кралове, Пльзень, Прага, Ліберець та ряд інших. З огляду на те, що країна не має спільного кордону з Україною, то доставку товарів здійснюють через Словаччину та Польщу. Тому при організації логістичного процесу, співробітники «Grand Logistics Company» обов'язково враховують безліч факторів, починаючи від характеру вантажу, обсягу поставки, і закінчуючи необхідністю дотримання певних умов, під час транспортування та терміновості замовлення. Щоб забезпечити швидке та безпечне вантажне перевезення з Чехії до України, потрібно правильно підібрати спосіб доставки, вид транспортного засобу, погодити взаємодію всіх учасників процесу, застрахувати вантаж на найвигідніших умовах, оформити супровідну документацію у відповідність до чинних міжнародних норм та стандартів, пройти митне оформлення . 

 

Все це можливо при комплексному підході до вирішення поставлених завдань. Широкий перелік додаткових послуг, які надає компанія «GLC», а також автоматизація більшості технологічних процесів та впровадження цифрових технологій дозволяють максимально оптимізувати логістичні процеси. Це означає скорочення часу на виконання замовлення, зниження витрат і підвищення якості послуг.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру