Вантажоперевезення по Україні – оптимальні тарифи. Надійно з GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення по Україні

Ми організуємо перевезення з будь-якого великого та малого міста

Більше 500 орендованих автомобілів

Беремо фінансові зобов'язання за вантаж

Здійснюємо мультимодальні та складні перевезення

Працюємо з важкими та негабаритними вантажами

Перевезення вантажів по Україні Grand Logistics Company

Безумовний лідер у цьому регіональному напрямі – автомобільний транспорт. GLC, як українська транспортно-експедиційна компанія, розпочинала свою діяльність саме з автомобільних вантажоперевезень Україною.

Наші перші великі клієнти – агрохолдинги, дистриб'ютори харчових продуктів, будівельні компанії. Щороку зростала база перевірених перевізників, розширювалась спеціалізація. Спочатку були стандартні та збірні вантажі, потім небезпечні, наливні, сипкі. Щодо перевезення сільгосп, будівельної техніки та інших негабаритів – ми сьогодні з трійці найкращих.

Кожне завантаження, кожна складна ситуація та нестандартний вантаж – це досвід, який розвиває нас як експертів та професіоналів. Ми не з чуток знаємо, що таке ризики та безпека, простою та оперативність, витрати та вигідні ставки на вантажоперевезення.

З клієнтами намагаємось вибудовувати партнерські відносини. Працюємо як фізичними, і юридичними особами. Безкоштовно консультуємо з питань документації.

Наша відповідальність правильно підібрати транспорт, з урахуванням навантаження-розвантаження, ваги, габариту, класу небезпеки. Розрахувати час та маршрут. Правильно розрахувати вартість вантажоперевезення та дати замовнику вигідну ставку! Переконається у наявності необхідної документації, що супроводжує вантаж. Перевірити перевізника на безпеку. Проконтролювати відвантаження, пересування до точки вивантаження, зробити все оплати.

Це відповідальна і дуже кропітка праця, але я люблю свою роботу, логістика - це моє покликання!

Вікторія Даценко, виконавчий директор

Заповніть форму,

щоб отримати консультацію і дізнатися
вартість перевезення Вашого вантажу

Типи вантажних автомобілів, якими ми возимо

Тент напівпричіп

рефрижератор

Автозчеп

"Jumbo" (Юмба)

Автоцистерна

Контейнеровоз

Самоскиди

Мікроавтобус

Зерновоз

Платформи і низькорамні трали

Дізнатися вартість Вантажоперевезення по Україні!

Замовити документи для перевезення

Вантажоперевезення по Україні – вигідне постачання продукції на вітчизняному ринку

Здійснюємо вантажні перевезення Україною, маршрут яких поєднує великі та малі міста, населені пункти, де розміщується виробництво продукції, великі склади та інші місця для зберігання продукції. З моменту прийому вантажу беремо фінансові зобов'язання за збереження представленого обсягу відправлення, цілісність упаковки, якість транспортування по всій довжині маршруту.

Переваги співпраці з Grand Logistics Company

Транспортно-експедиційний холдинг працює з великими державними постачальниками, з приватним бізнесом, який набрав фінансові обороти, а також з підприємцями-початківцями. Нашими партнерами є юридичні чи фізичні особи. Вантажоперевезення по Україні здійснюються на автомобілях різного типу, залежно від умов прийнятого фрахту:

 • обсягу відправки;
 • виду вантажу - штучний, небезпечний, рідкий, сипкий, швидкопсувний;
 • дальності транспортування;
 • умов і стану доріг на майбутньому перегоні;
 • можливості зворотного завантаження

Перевізники Україною відзначають наявність складнощів формування збірних вантажів через недостатність підсумкових партій. Компанія Grand Logistics Company має базу клієнтів і партнерів, що стабільно працює, тому доставка вантажів по Україні відбувається за умови низьких тарифів і цін на транспортні послуги. Регулярність маршрутного руху створює комфорт для клієнтів та дозволяє вибрати зручний час для відвантаження товарів, готової продукції. Автоперевезення по Україні на вантажівках Grand Logistics Company – це вигідна співпраця на взаємовигідних умовах із великим холдингом:

 1. Вантажі по Україні швидко потрапляють на склад вантажоодержувача.
 2. Відсутність затримок при подачі транспорту, налагоджено схему оптимізації маршруту, пошук відповідного автомобіля для певного виду вантажу.
 3. Наявність постійних клієнтів підтверджує гарантію збереження цінних вантажів, непорушність упаковки.
 4. Гарантуємо акуратність при ПРР, доставці небезпечних відправок з наливними або розфасованими по бочках, цистернах та інших ємностях рідинами.
 5. Як досвідчені та надійні перевізники вантажів по Україні приймаємо до транспортування негабаритні та надважкі об'єкти.
 6. Надаємо систему зручних розрахунків та прайс, де вказано вартість кожного кілометра перегону завантаженого транспорту. Наші постійні клієнти отримують знижки на послуги вантажоперевезення по Україні – ціни за кілометр розраховують за вигідним тарифом для постачальника продукції та перевізника.

Технічна база для здійснення автомобільних перевезень

Досвід надання транспортних послуг дозволяє по праву вважати, що Grand Logistics Company – найкращі вантажоперевізники: Україна включає 24 області, вантажне сполучення між якими здійснюють наші автомобілі та поїзди. За п'ять років роботи ми сформували значний парк рухомого складу, який задовольняє вантажі, що надаються нашими клієнтами:

 • тентовані причепи та напівпричепи;
 • рефрижератори та автоцистерни;
 • самоскиди і зерновози;
 • причепи-розпуски, низькорамні трали, платформи;
 • мікроавтобуси.

Перевезення вантажів Україною на залізничному сполученні використовує криті вагони, цистерни, платформи, рефрижератори, хопери та напіввагони. На етапах прийому вантажу ми стежимо за грамотною організацією вантажно-розвантажувальних робіт, оптимізації витрат клієнтів. Виходячи з повного охоплення видів рухомого складу та залізничних вагонів, ми здатні організувати перевезення по Україні, транспортування будь-якого виду вантажу без обмежень за обсягом, вагою, габаритами та ступенем небезпеки.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру