Замовити вантажоперевезення в Івано-Франківську за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення в Івано-Франківську

Швидко і якісно перевеземо будь-які вантажі

Найвигідніші ціни

13 років на ринку транспортних послуг

Вантажні перевезення в Івано-Франківську з Grand Logistics Company

Гранд Лоджистікс Компані здійснює вантажоперевезення в Івано-Франківську, і пропонує ефективне вирішення завдань будь-якої складності, пов'язаних з офісними і квартирними переїздами по місту, області, країні, а також доставкою товару за кордон. Завдяки великому досвіду роботи в сфері вантажоперевезень, ми забезпечуємо повну схоронність перевезених речей, а також їх цілісність. Це забезпечується завдяки комплексному підходу і грамотно організованому процесу.

Перелік послуг компанії

Grand Logistics Company здійснює вантажоперевезення Івано-Франківськ - будь-яке місто України, а також в країни ближнього і далекого зарубіжжя. Ми співпрацюємо з приватними підприємцями, фермерами, великими промисловими заводами, металургійними комбінатами і приватними особами. Звернувшись в нашу компанію можна замовити:

Переїзд офісу, банку, ресторану, виробничого цеху в межах населеного пункту і в інше місто;

  • Адресну доставку продукції;
  • Квартирне, домашній і дачний переїзд;
  • Транспортування великогабаритних та великовагових вантажів по країні і за кордон;
  • Перевезення продуктів харчування, сипучих, небезпечних і цінних вантажів;
  • Доставка наливних і збірних вантажів;
  • Міжнародний переїзд.

Транспортна компанія в Івано-Франківську має великий парк транспортних засобів різного виду (фури, причепи, цистерни, рефрижератори, ізотермічні будки, платформи, автовози та так далі), а також співпрацює з власниками техніки по всьому світу. Тому доставка товару здійснюється максимально швидко і з дотриманням всіх необхідних норм і вимог.

Види вантажоперевезень

Залежно від типу продукції і терміновості доставки, в GLC можна замовити доставку автомобільним транспортом, літаком або по воді. Кожен з них має свої особливості і переваги і підходить для конкретних випадків.

Менеджери компанії завжди готові допомогти визначитися з вибором найбільш підходящого способу, з урахуванням характеру вантажу, особливих умов, що висуваються до його транспортуванні, термінів і ціни.

На сайті є онлайн калькулятор, за допомогою якого, клієнти можуть самостійно розрахувати вартість послуги. Для цього потрібно, в запропоновану форму, внести дані про маршрут, обсязі та масі вантажу або замовити прорахунок маршруту у консультантів транспортної компанії.

Ціна вантажного перевезення в Івано-Франківську

Кількість вантажуРозміри і вагаЦіна перевезення
     1 - Європалета800 × 1200
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     2 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
     5 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
    10 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     15 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     20 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     33 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     Вантаж на нестандартних палетах-Розрахувати вартість
     Вантаж навалом-Розрахувати вартість
     Вантаж в біг-бегах95x95x160
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     Негабаритний вантаждо 250тонРозрахувати вартість

Переваги співпраці з Grand Logistics Company

Незважаючи на великий досвід роботи в цій сфері (починаючи з 2007 року) і відпрацьовані схеми взаємодії з клієнтами, менеджери Гранд Лоджистікс Компані, До кожного замовлення підходять на індивідуальній основі. Цьому сприяють збалансована і повністю прозора політика ціноутворення, гнучкі умови знижок, оперативний прорахунок вартості, матеріальна відповідальність за товар, і орієнтованість на максимальне задоволення потреб наших клієнтів в області внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень.

Ще один важливий плюс - це широкий спектр додаткових послуг - митне оформлення, брокерське обслуговування, консультування з ЗЕД, допомога в підборі найвигідніших умов страхування, і у вирішенні спірних і особливо складних питань.

Завдяки всім перерахованим вище факторам, доставка вантажів в Івано-Франківську з GLC завжди здійснюється точно в зазначені терміни, з гарантією збереження і мінімальними фінансовими витратами. Співпраця з нами - це завжди вигідно, надійно і оперативно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру