Замовити вантажоперевезення в Херсоні за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення в Херсоні

Перевозимо будь-які вантажі

Найкращі тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

Вантажоперевезення Херсон

Grand Logistics Company пропонує ефективну організацію вантажоперевезення: Херсон - місто, провідними галузями якого є: легка, нафтопереробна, хімічна, харчова, машинобудування. Основним транспортним сполученням є морський, річковий, ж / д і автомобільний види транспорту. Величезний південний порт України приймає імпорт і відправляє на експорт товари власного виробництва.

Херсон - вантажоперевезення по Україні і за її межі

Розвинена мережа транспортного сполучення, багаторічні економічні зв'язки сприяють розвитку вантажопотоків в різних напрямках. Товари слідують до Туреччини, країни Близького Сходу, а також у зворотному напрямку прибувають збірні контейнери. Їх розформовують і відправляють в обласні центри України іншим видом транспорту з Херсона - вантажоперевезення здійснюються мультимодальні схемами, які передбачають використання складного маршруту слідування для обмеженого бюджету замовника. Морський і річковий види транспорту є найдешевшими видами транспортування вантажів.

  • Прибувають контейнери потребують митної чищенні - оформленні документів і розшифровці міжнародних кодів, розмитнення вантажів, оформленні акциз, розрахунку супровідних платежів.
  • Вантажі, які прямують у міжнародному сполученні, потребують страховці, оформленням якої займається наш агент.
  • Оптимізуємо витрати замовника, шляхом використання різних транспортно-логістичних схем транспортування в різних напрямках. В результаті вантажоперевезення Херсона, ціна на які доступна місцевим представникам бізнесу, оптовим покупцям.
  • Підбираємо оптимальний вид транспорту для перевезення імпорту по сухопутній частині України, використовуючи вантажні платформи для негабариту, фургони з тентом, рефрижератори для швидкопсувних або заморожених харчових продуктів.
  • До перевезення приймаємо сипучі, наливні, небезпечні вантажі, негабарит, особисті речі. Формуємо збірні контейнери, пакуємо в стандартну упаковку і перевозимо на піддонах.
  • Беремо в оренду спецтехніку для навантаження штучних, наливних або сипучих вантажів.

Ціна перевезення вантажу в Херсоні

Кількість вантажуРозміри і вагаЦіна перевезення
     1 - Європалета800 × 1200
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     2 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
     5 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
    10 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     15 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     20 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     33 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     Вантаж на нестандартних палетах-Розрахувати вартість
     Вантаж навалом-Розрахувати вартість
     Вантаж в біг-бегах95x95x160
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     Негабаритний вантаждо 250тонРозрахувати вартість

Переваги співпраці

Компанія Гранд Лоджистікс Компані пропонує вантажоперевезення Херсона недорого і швидко, організовуючи подачу рухомого складу, вантажно-розвантажувальні механізми. Після прибуття в порт контейнерів організуємо тимчасове зберігання на СТЗ-території.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру