Замовити вантажоперевезення в Кривому Розі за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Вантажні перевезення в Кривому Розі

Доставимо будь-який вантаж

Найвигідніші ціни

13 років на ринку транспортних послуг

Вантажоперевезення Кривий Ріг

Компанія Grand Logistics Company ефективно розробляє маршрути вантажних перевезень з Дніпропетровської області. У місті розвинена хімічна, харчова промисловість, деревообробка, машинобудування, працюють гірничо-збагачувальні комбінати, шахти і рудники. Щоб підтримати економічний потенціал Криворізького регіону, ми пропонуємо вантажоперевезення: Кривий Ріг - великий транспортний вузол України, через який проходять важливі ж / д шляхи сполучення і автомобільні траси.

Кривий Ріг - вантажоперевезення в міжміському і міжнародному сполученнях

Фахівці компанії GLC працюють з усіма вступниками заявками незалежно від представленого обсягу вантажу, фізико-хімічних властивостей товару, що вказують на створення умов транспортування. Налагоджені економічні зв'язки, розширення виробництв вимагають пошуку нових маршрутів з містами України у напрямку вивезення сировини, готових виробів з Кривого Рогу - вантажоперевезення підтримують потенціал розвитку великого промислового центру.

Вартість перевезення вантажу в Кривому Розі

Кількість вантажуРозміри і вагаЦіна перевезення
     1 - Європалета800 × 1200
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     2 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
     5 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
    10 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     15 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     20 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     33 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     Вантаж на нестандартних палетах-Розрахувати вартість
     Вантаж навалом-Розрахувати вартість
     Вантаж в біг-бегах95x95x160
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     Негабаритний вантаждо 250тонРозрахувати вартість

Переваги вантажоперевезень від Гранд Лоджистикс Компані

Замовники Grand Logistics Company отримують наступні переваги при співпраці з надійним логістом, що надає транспортні послуги в Україні:

  1. Надаємо широку географію перевезень - кінцеві пункти маршруту можуть перебувати в інших країнах, материках або континентах. Ваші товари успішно перетнуть кордон і швидко потраплять в ЄС, Китай, Індію, США, країни Близького Сходу, Азії, Росії.
  2. Приймаємо до транспортування негабаритні вантажі. Грамотно оформляємо супровідні документи, кріпимо об'єкт на вантажній платформі, відзначаємо виступи за габарити кузова як вимагають правила, що діють в країні перевезення.
  3. Гарантуємо вантажоперевезення в Кривому Розі, ціни на які нижчі за ринкові у вашому регіоні. Досвід роботи в Україні понад 13 років дозволяє легко орієнтуватися в сезонному пропозиції послуг, коливаннях цін і виставлення вигідних для клієнта тарифів.
  4. Організуємо оренду спецтехніки, контейнера певного обсягу, зберігання на СТЗ, митну чистку при перетині кордону в прямому і зворотному напрямку.
  5. Після укладення контракту на перевезення замовник отримує трекінг-код, за допомогою якого відстежує переміщення вантажу на території України і за межами нашої країни.

Фахівці з логістики організовують вантажоперевезення по Україні, в Кривий ріг і в зворотному напрямку. Використовуйте можливість почати співпрацю з надійною компанією на ринку транспортних послуг і отримуйте прибуток від вигідно організованих перевезень.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру