Замовити вантажоперевезення у Львові за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Вантажні перевезення у Львові

Будь-які вантажі в усі напрямки

Найкращі тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

Вантажоперевезення Львів

Grand Logistics Company надає транспортні послуги понад 13 років і пропонує вантажоперевезення: Львів - індустріальний центр західної частини України, де виробляють освітлювальні прилади, автобуси, автонавантажувачі, яке, шоколад, пиво, ювелірні вироби та спиртні напої. На території міста працює 240 підприємств різних форм власності. Вантажопотоки активно розвиваються в напрямку інших обласних центрів України. Через Львів проходять транзитні автомобільні і ж / д шляхи сполучення в Європу. В результаті тісної економічної співпраці багато компаній міста потребують грамотно організованих перевезеннях.

Міжнародні вантажоперевезення з Львова

Менеджери компанії GLC готові перевезти вантаж в будь-якому напрямку. Ми здійснюємо з мінімальними витратами міжнародні вантажоперевезення з Львова і в зворотному напрямку.

  • Оперативно приймаємо вантажі і подаємо рухомий склад. Вибираємо оптимальний спосіб навантаження.
  • Організуємо митну чистку вантажу - складаємо декларації, перевіряємо міжнародні коди і шифри товарів, видаємо акцизи, робимо розрахунок митних платежів безкоштовно.
  • Гарантуємо мінімальний термін очікування на складах тимчасового зберігання при перевантаженні контейнерів на інший вид транспорту.
  • У місті активно розвивається харчова промисловість Львова - вантажоперевезення продуктів вимагають особливої уваги. Ми пропонуємо для швидкопсувних товарних одиниць рефрижератори з холодильними установками.
  • Для ефективної організації використовуємо мультимодальні схеми перевезень.
  • Приймаємо до транспортування негабаритні вантажі і організуємо проходження по країнам ЄС відповідно до міжнародних правил проходження по країнах Європи.

Для надійності та безпеки дрібних вантажних одиниць пропонуємо контейнери різного об'єму і типу, з пломбуванням або без.

Вартість перевезення вантажу у Львові

Кількість вантажуРозміри і вагаЦіна перевезення
     1 - Європалета800 × 1200
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     2 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
     5 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
    10 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     15 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     20 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     33 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     Вантаж на нестандартних палетах-Розрахувати вартість
     Вантаж навалом-Розрахувати вартість
     Вантаж в біг-бегах95x95x160
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     Негабаритний вантаждо 250тонРозрахувати вартість

Чому клієнти вибирають вантажні перевезення від Гранд Лоджистикс Компані?

Фахівці компанії Grand Logistics Company пропонують вантажоперевезення по Україні зі Львова і в зворотному напрямку. Ми розробимо ефективні схеми, прорахуємо всі можливості оптимізації маршруту, виберемо найзручніший для перевезення автомобіль і доставимо вантаж на склади отримувача або передамо цінний пакет в руки адресата. Використовуйте можливість співпраці з надійним перевізником, зарекомендували себе на ринку України як надійного партнера, завжди виконує взяті зобов'язання.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру