Замовити вантажоперевезення в Миколаєві, краща ціна - GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення в Миколаєві

Доставка вантажів від 500 кг

В будь-які напрямки

За найнижчими тарифами в Україні

Перевезення вантажів в Миколаєві від GLC

Grand Logistics Company - відома на ринку логістики компанія, організуюча міжнародні та міжміські вантажоперевезення: Миколаїв є промисловим центром південної частини України. Металообробка, енергетика, суднобудування - важливі галузі міста. Миколаїв є головним транспортним хабом України, так як надає послуги складського зберігання глини, зерна, вугілля, масла та інших навалювальних і наливних вантажів. Надання стівідорскіх послуг, які передбачають організацію вантажно-розвантажувальних робіт, робить транспортний вузол важливим етапом в розподілі і відправлення вантажів по Україні та зарубіжним країнам.

Замовлення вантажоперевезення в Миколаєві

У Миколаєві функціонує 4 морських порти і один річковий, через які проходить 35% імпорту України. У складі навалочні вантажі - зерно та інші с / г продукти, глина, сірка, вугілля, військова техніка, масла, пиломатеріали. Тут необхідні грамотно організовані вантажоперевезення з Миколаєва, ціна на які найнижча і конкурентоспроможна, так як для транспортування використовуються річкові або морські судна. Замовники і постійні партнери компанія Grand Logistics Company гарантовано отримують наступні переваги:

  • Ми організуємо транспортування насипних, навалювальних, наливних вантажів через Євроазіатський транспортний коридор, а також через організацію Чорноморського співробітництва, що включає 12 держав Південних Балкан та Причорномор'я.
  • Пропонуємо вигідні тарифи на послуги вантажоперевезення Миколаєва, ціна на які підходить великим оптовим покупцям, представникам бізнесу з великими вантажопотоками, а також підприємцям-початківцям.
  • Приймаємо до перевезення негабаритні вантажі, організуємо контейнерні перевезення в складі мультимодальних або складальних схем транспортування.
  • Гарантуємо збереження товарів на території складів тимчасового зберігання.
  • Робимо митну чистку на який прибуває експорт морським шляхом до міста Миколаєва: вантажоперевезення припускають подальший розподіл контейнерів, вантажів на автомобільний або залізничний вид транспорту.
  • Організуємо доставку до дверей вантажоодержувача.

Вартість вантажоперевезення в Миколаєві

Кількість вантажуРозміри і вагаЦіна перевезення
     1 - Європалета800 × 1200
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     2 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
     5 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
    10 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     15 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     20 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     33 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     Вантаж на нестандартних палетах-Розрахувати вартість
     Вантаж навалом-Розрахувати вартість
     Вантаж в біг-бегах95x95x160
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     Негабаритний вантаждо 250тонРозрахувати вартість

Чому клієнти вибирають Гранд Лоджистикс Компані?

Менеджери компанії Grand Logistics Company пропонують ефективно організовані вантажоперевезення Миколаєва, недорого і швидко подаючи транспорт під навантаження. З нашими фахівцями, які передбачають будь-які нюанси маршруту, вантаж буде доставлений відповідно до обумовленої в контракті датою. Налагоджена система вантажопотоків дозволяє розширити виробництво, зменшити складські запаси товарів. Використовуйте можливість співпраці з надійним досвідченим партнером - перевізником на ринку транспортних послуг України.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру