Замовити перевезення вантажу в Рівному за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення в Рівному

Доставимо будь-які вантажі в усі напрямки

Найкращі ціни

13 років на ринку транспортних послуг

Вантажоперевезення Рівне

Grand Logistics Company - компанія, що працює на ринку транспортних послуг України понад 13 років. Менеджери працюють з різними типами товарів, сировини і організовують вантажоперевезення: Рівне - місто, де працює завод високовольтної апаратури, фабрика нетканих матеріалів і швейне виробництво. У місті функціонують підприємства будівельного комплексу, пивоварний завод, фабрика з обробки бурштину та виготовленню ювелірних виробів. Рівне має хороше транспортне сполучення з Харковом, Києвом, Одесою, Львовом та іншими містами України.

Вантажоперевезення по Україні з Рівного

Зазначені товари успішно реалізують в якості імпорту за кордон країни або вантажоодержувачами є торгові організації України, тому ми пропонуємо послуги оптимізації транспортних витрат за рахунок взаємовигідного співробітництва:

  • Найбільш затребуваним видами транспорту, які беруть участь в перевезеннях товарів з Рівного, є вантажівки рефрижератори, фургони з тентом, контейнеровози.
  • Розробка маршруту і вибір виду транспорту ведеться з урахуванням особливостей вантажу, його цінності, вимог до умов перевезення.
  • Надаємо клієнту можливість відстежувати процес переміщення вантажу по трекінг-коду товару між одержувачами з міст України і відправниками з Рівного - вантажоперевезення здійснюються в Харків, Маріуполь, Львів, Ковель, Одесу, Київ і Чернігів.
  • Міжміські перевезення здійснюються великими відправками, а також організовані у вигляді складального і развозочно маршрутів. Автомобільний транспорт дозволяє збирати попутно такі вантажі, а в зворотному напрямку робити зупинки в зазначених пунктах розвантаження.
  • Для здешевлення загальної вартості перевезення в транспортну схему включають ж \ д вид транспорту, якщо обсяг відповідає місткості контейнера, напрямку проходження вантажного модуля.

Ми уважно ставимося до властивостей, цінності товарів, що перевозяться, тому гарантуємо збереження і цілісність упаковки. Враховуємо особливості вантажу при підборі вантажно-розвантажувальних засобів.

Вартість вантажоперевезення в Рівному

Кількість вантажуРозміри і вагаЦіна перевезення
     1 - Європалета800 × 1200
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     2 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
     5 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
    10 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     15 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     20 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     33 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     Вантаж на нестандартних палетах-Розрахувати вартість
     Вантаж навалом-Розрахувати вартість
     Вантаж в біг-бегах95x95x160
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     Негабаритний вантаждо 250тонРозрахувати вартість

Переваги вантажних перевезень від GLC

Компанія Гранд Лоджистікс Компані організовує прибуткові вантажні перевезення по Україні з Рівного, щоб у клієнтів залишалася можливість знизити собівартість товару і поставити конкурентну ціну. З нашою фірмою будь-який бізнес отримає стабільний розвиток, підтримку і можливість розширення.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру