Замовити вантажоперевезення в Вінниці за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення в Вінниці

Доставимо будь-які вантажі в усі напрямки

Найкращі ціни

13 років на ринку транспортних послуг

Вантажоперевезення Вінниця

Grand Logistics Company пропонує вантажоперевезення: Вінниця - місто, що здійснює відправку великих обсягів експорту, який одержує імпорт від провідних виробників Європи, Китаю, США, Росії. Всього в списку економічних партнерів Вінниці 98 країн світу. Менеджери компанії готові впоратися з будь-яким завданням транспортування по території України або за відправку товару за її межі. Пропонуємо ефективні схеми перевезень, з використанням розроблених і перевірених річним досвідом стратегій.

Вантажоперевезення в Вінниці - ціни на транспортні послуги GLC

Компанія Гранд Лоджистікс Компані - відомий логіст на території України - пропонує прайс низьких цін і тарифів постійним клієнтам і замовникам. Ми зацікавлені у тривалій співпраці, тому розглядаємо будь-які пропозиції і заявки.

Вартість перевезення вантажу у Вінниці

Кількість вантажуРозміри і вагаЦіна перевезення
     1 - Європалета800 × 1200
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     2 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
     5 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
    10 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     15 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     20 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     33 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     Вантаж на нестандартних палетах-Розрахувати вартість
     Вантаж навалом-Розрахувати вартість
     Вантаж в біг-бегах95x95x160
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     Негабаритний вантаждо 250тонРозрахувати вартість

Переваги вантажного перевезення у Вінниці від Гранд Лоджистикс Компані

Клієнти Grand Logistics Company отримують наступні переваги:

  1. Організовуючи вантажоперевезення з Вінниці, ціни на які залишаються в межах досяжності для великих підприємств, оптових постачальників і фермерів.
  2. Слідкуйте за нашою розсилкою, щоб не пропустити періодичні акції, відправку попутним повідомленням, або включення в збірну комплектацію. Кожна схема передбачає зниження тарифу для наших клієнтів.
  3. Від Вінниці курсує регулярне сполучення, тому будь-який вантаж відправляємо швидко, оперативно приймаючи до перевезення.
  4. Займаємося підготовкою імпорту до міжнародної доставки, готуємо митні документи, страхуємо вантаж, організуємо тимчасове зберігання на СТЗ.
  5. При відправці імпорту використовуємо мультимодальні схеми перевезення з підключенням декількох видів транспорту - автомобільний плюс ж / д, річковий плюс автомобільний, автомобільний плюс морський.
  6. Негабаритні вантажі відправляємо спеціалізованим рухомим складом. Стежимо за правильним закріпленням, ув'язкою, відповідністю маркування вантажу, позначенням виступаючих елементів відповідно до правил перевезення.
  7. Дрібні обсяги до 50 кг формують в збірний контейнер.

Товари слідують в грузопотоках прямого і зворотного напрямків між великими обласними центрами та містом Вінниця - вантажоперевезення здійснюються на річковому та автомобільному видах транспорту. З нашою компанією у вас не виникне проблем транспортування вироблених на підприємстві товарів. Ми зацікавлені в тривалому економічно вигідному взаємодії з різними постачальниками імпорту, експорту, а також відправниками товарів по території України.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру