Замовити вантажоперевезення в Запоріжжі за кращим тарифом - GLC
Обрати сторінку

Вантажні перевезення в Запоріжжі

Будь-які вантажі від 500 кг

Найнижчі тарифи

Швидко та якісно

Вантажоперевезення в Запоріжжі від Grand Logistics Company

Компанія Grand Logistics Company працює на ринку України більше 13 років і пропонує підприємствам, фірмам транспортні послуги та вантажоперевезення в Запоріжжя. Великий транзитний залізничний вузол і важливий річковий порт в Південній частині країни - індустріальний центр з розвиненою кольоровою і чорною металургією, машинобудуванням, будівельної та хімічної промисловістю. Ми пропонуємо представникам бізнесу, державним підприємствам ефективну організацію вантажних потоків з міста і в зворотний бік.

Вантажоперевезення в Запоріжжі - недорого і швидко з компанією GLC

Економічний потенціал регіону високий - понад 280 підприємств працюють на території міста, а вироблені товари, промислова продукція потребує оперативній доставці в інші обласні центри України, становить велику частку імпорту, який необхідно перевозити за межі країни.

  1. Менеджери компанії Гранд Лоджистикс Компані пропонують співпрацю в сфері логістики і гарантують вантажоперевезення в Запоріжжя, ціна яких становить незначну статтю витрат у складі собівартості товарної продукції.
  2. Ми оперативно подаємо рухомий склад під навантаження, тому вироблені товари, сировина не буде складуватися в очікуванні доставки.
  3. Гарантуємо збереження штучних товарів, якісну упаковку, навантаження-вивантаження без пошкоджень упаковки. Беремо відповідальність і надійно перевозимо тендітні, дорогі речі, антикваріат.
  4. Складаємо маршрути з мінімальним відстанню, в результаті чого виходить максимальна економія палива і грошових ресурсів замовника.
  5. Підбираємо рухомий склад з відповідним типом кузова пропонованого вантажу.
  6. Складаємо пакет документів для супроводу вантажу по території України і за її межами. Наші вантажі швидко проходять митний контроль і чистку.
  7. Складаємо мультимодальні схеми перевезень за участю річкового, ж / д, автомобільного видів транспорту.

Прайс лист на вантажоперевезення в Запоріжжі

Кількість вантажуРозміри і вагаЦіна перевезення
     1 - Європалета800 × 1200
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     2 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
     5 - ЄвропалетаРозрахувати вартість
    10 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     15 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     20 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     33 - ЄвропалетРозрахувати вартість
     Вантаж на нестандартних палетах-Розрахувати вартість
     Вантаж навалом-Розрахувати вартість
     Вантаж в біг-бегах95x95x160
до 1500кг.
Розрахувати вартість
     Негабаритний вантаждо 250тонРозрахувати вартість

Переваги співпраці з Гранд Лоджистикс Компані

Менеджери Grand Logistics Company виберуть найефективнішу схему вантажоперевезення Запоріжжя недорого для своїх клієнтів. Після надходження вашої заявки ми робимо попередній розрахунок вартості майбутньої перевезення і уточнюємо деталі, потім укладаємо контракт і приймаємо вантаж до перевезення. Ми несемо відповідальність за своєчасну доставку і ніколи не підводимо клієнтів, так як зацікавлені у тривалій співпраці.

 

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру