Международные грузоперевозки - ЕС, СНГ, Европа, США, Китай, Азия
Обрати сторінку

Міжнародні вантажоперевезення

Міжнародна доставка вантажів у будь-яких напрямках

Підбираємо оптимальний маршрут, даємо реальні ціни

Міжнародні вантажоперевезення від Grand Logistics Company

Наші клієнти - це компанії, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність - експортери-імпортери продуктів харчування, косметики, текстилю, сільгосппродукції, пиломатеріалів, поліетилену, добрив, запчастин, сільськогосподарської та будівельної техніки, промислового обладнання.

кожного з них свій маршрут, свій напрямок, умови постачання, терміни доставки, вимоги до перевезення.

Завдяки цьому ми освоїли весь документообіг для міжнародних перевезень, тонкощі морської контейнерної та залізничної доставки вантажів, специфіку авіаперевезень та знаємо досконало міжнародне автомобільне перевезення вантажів!

Автотранспорт був, є і буде найпопулярнішим, найшвидшим і найзручнішим для доставки більшості видів вантажів, як по Україні, так і в міжнародному сполученні, тобто скрізь, де є дороги.

З нових напрямків, який ми активно розвиваємо, - це доставка товарів авіатранспортом до США на Amazone, тоді як більшість доставляють лише з Амазона.

Будь-яка точка світу, будь-який законний вантаж – нам цікаво все. І чим складніше завдання – тим цікавіше! Кожне замовлення – індивідуальне, саме тому ми не маємо стандартних ставок. Ми всі прораховуємо під Ваше міжнародне вантажоперевезення та даємо реальні ставки!

Нюансів в організації міжнародного перевезення величезна кількість і це дуже копітка і відповідальна праця наших менеджерів.

Точність при розрахунку маршруту та підборі транспорту , правильне оформлення документів, досконала перевірка перевізника – це наша відповідальність.

Завжди бонусом наші замовники отримують безкоштовну консультацію митного брокера. Ми також допомагаємо підготувати документи для митного оформлення вантажу – експорт, імпорт, транзитні вантажі, виставкові вантажі, оформлення КарнетАТА.

Вищий пілотаж у міжнародних перевезеннях – це мультимодальні перевезення, які ми також можемо організувати для Вашої компанії!

Юлия Шумейко, руководитель отдела "Международные грузоперевозки"

Міжнародна доставка вантажів

Заповніть форму та отримайте консультацію з усіх нюансів
міжнародного перевезення Вашого вантажу

Ви можете замовити у нас міжнародні вантажоперевезення у будь-якому напрямку

Здійснюємо міжнародну доставку будь-яких вантажів

Міжнародне перевезення стандартних вантажів

Международные грузоперевозки стандартных грузов

Міжнародне автоперевезення збірних вантажів

Международные грузоперевозки сборных грузов

Міжнародне перевезення вантажів, що швидко псуються

Международные грузоперевозки скоропортящихся грузов

Міжнародне перевезення наливних вантажів

Международная перевозка наливных грузов

Міжнародна доставка небезпечних вантажів

Международная доставка опасных грузов

Міжнародне вантажоперевезення негабаритів

Международная грузоперевозка негабаритов

Наша компанія може організувати міжнародні перевезення вантажів будь-якого типу. Ми пропонуємо вигідні тарифи та послуги команди професіоналів, які зможуть забезпечити виконання всіх робіт під ключ.

Міжнародні вантажоперевезення та їх організація

Наша компанія займається організацією міжнародних вантажних перевезень. Ми надаємо повний пакет послуг, тому, уклавши договір з нами, вам не доведеться звертатися до сторонніх осіб за додатковими роботами. У нашому розпорядженні є не тільки великий автопарк, а й можливість організувати перевезення будь-яким іншим наземним, повітряним чи морським транспортом. Звертаючись до нас, ви користуєтесь такими перевагами:

 • Організація доставки товарів до будь-якої країни з України або у зворотному напрямку. Ми – міжнародна транспортна компанія із великим стажем роботи. У всьому світі ми маємо велику кількість партнерів, завдяки чому стає можливим організувати доставку в короткі терміни в будь-яку точку світу.
 • Ми пропонуємо найвигідніші ціни, зручні умови.
 • Ми страхуємо вантаж за вигідними тарифами, тому вам не доведеться хвилюватися про його безпеку. Навіть якщо відбудуться непередбачені обставини, вам буде повернуто його повну вартість.
 • Ми займаємося юридичним супроводом вантажів.
 • Наші фахівці правильно запакують ваші товари, підберуть відповідний контейнер для їх перевезення.
 • Ми не матимемо проблем з відвантаженнями, оглядами, цими питаннями також займаються фахівці нашої компанії.
 • Ми маємо власні склади, які можна використовувати для тимчасового зберігання ваших товарів.

Нам довіряють великі українські компанії та міжнародні партнери, з нами міжнародні перевезення в Україну чи з України стануть зручними та вигідними.

Який вид транспорту маємо?

Ми можемо запропонувати всі існуючі види транспорту, ми маємо як власний штат автомобілів, так і можливу співпрацю з партнерами. Окрім цього, ми можемо організувати доставку за допомогою залізничного, морського чи авіаційного транспорту. Вибір способу перевезення залежить від того, які тарифи пропонують міжнародні перевізники, а й від типу вантажу.

Деякі товари вимагають особливих умов зберігання або мають значення терміновість доставки. У цьому випадку актуальними будуть міжнародні авіаперевезення, завдяки яким вантаж можна доставити швидко, від кількох годин до кількох днів. Такий тип доставки також добрий тим, що вантаж проходить огляд лише двічі – при завантаженні в літак та вивантаженні з нього. Однак вартість такого способу висока, тому застосовна така доставка не завжди.

Міжнародні автоперевезення – це більш дешевий спосіб залишити товари з однієї точки до іншої. Вони займають трохи більше часу, але якщо вам потрібно транспортувати невибагливий до умов товар і має тривалі терміни придатності, це відмінний спосіб, вартість якого вас приємно порадує. Окрім звичайних фур, ми можемо запропонувати рефрижератори. Ми гарантуємо високу якість надання послуг.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? задайте їх менеджеру

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера у Києві за найбільш вигідними цінами. Наші спеціалісти добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок та інших проблем.

Навіщо потрібний митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів потребує гарних знань певної сфери законодавства, найчастіше не лише українського, а й закордонного. За недотримання норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають й інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначено огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але забирає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді тощо.

Митний брокер потрібний для того, щоб цих проблем не виникало. Він приготує та подасть усі необхідні документи, отримає дозволи, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу та юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера - це розмитнення вантажу, що здійснюється в тій країні, в яку товар був доставлений як кінцевий пункт. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткі терміни з мінімальними ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складання та подання митної декларації.
 • Участь у оглядах.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

З чого складається вартість послуг?

Ціна послуг брокера залежить від виду та обсягу вантажу, обсягу поставок. У нас найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи найвигідніші умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібен юридично грамотний, досвідчений митний брокер, звертайтесь в нашу компанію. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови, які можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, надалі ціна змінюватися не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно та за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми надаємо гарантію якості виконання робіт.