Міжнародні вантажоперевезення - ЄС, СНД, Європа, США, Китай, Азія
Обрати сторінку

Міжнародні вантажоперевезення

Міжнародна доставка вантажів по будь-яких напрямах

Підбираємо оптимальний маршрут, даємо реальні ціни.

Міжнародні вантажоперевезення від Grand Logistics Company

Наші клієнти – це компанії, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність – експортери-імпортери продуктів харчування, косметики, текстилю, сільгосппродукції, пиломатеріалів, поліетилену, добрив, запчастин, сільськогосподарської та будівельної техніки, промислового обладнання.

кожного їх свій маршрут, свій напрям, умови поставки, терміни доставки, вимоги до перевезення.

Завдяки цьому ми освоїли весь документообіг для міжнародних перевезень, тонкощі морської контейнерної і залізничної доставки вантажів, специфіку авіаперевезень і знаємо досконало міжнародну автомобільну перевезення вантажів!

Автотранспорт був, є і буде найпопулярнішим, найшвидшим і найзручнішим для доставки більшості видів вантажів, як по Україні, так і в міжнародному сполученні, тобто скрізь, де є дороги.

З нових напрямків, який ми активно розвиваємо, - це доставка товарів авіатранспортом до США на Amazone, тоді як більшість доставляють лише з Амазону.

Будь-яка точка світу, будь-який законний тягар – нам цікаво все. І чим складніше завдання – тим цікавіше! Кожне замовлення – індивідуальне, саме тому ми не маємо стандартних ставок. Ми всі прораховуємо під Ваше міжнародне вантажоперевезення та даємо реальні ставки!

Нюансів в організації міжнародного перевезення величезна кількість і це дуже копітка та відповідальна робота наших менеджерів.

Точність при розрахунку маршруту та підборі транспорту, правильне оформлення документів, ретельна перевірка перевізника – це наша відповідальність.

Завжди бонус наші замовники отримують безкоштовну консультацію митного брокера. Ми також допомагаємо підготувати документи для митного оформлення вантажу – експорт, імпорт, транзитні вантажі, виставкові вантажі, оформлення КарнетАТА.

Вищий пілотаж в міжнародних перевезеннях - це мультимодальні перевезення, які ми також можемо організувати для Вашої компанії!

Юлія Шумейко, керівник відділу "Міжнародні вантажоперевезення"

Міжнародна доставка вантажів

Заповніть форму і отримаєте консультацію з усіх нюансів
міжнародного перевезення Вашого вантажу

Ви можете замовити у нас міжнародні вантажоперевезення в будь-якому напрямку

Здійснюємо міжнародну доставку будь-яких вантажів

Міжнародне перевезення стандартних вантажів

Міжнародні вантажоперевезення стандартних вантажів

Міжнародне автоперевезення збірних вантажів

Міжнародні вантажоперевезення збірних вантажів

Міжнародне перевезення вантажів, які швидко псуються

Міжнародні вантажоперевезення швидкопсувних вантажів

Міжнародне перевезення наливних вантажів

Міжнародне перевезення наливних вантажів

Міжнародна доставка небезпечних вантажів

Міжнародна доставка небезпечних вантажів

Міжнародне вантажоперевезення негабаритів

Міжнародне вантажоперевезення негабаритів

Наша компанія може організувати міжнародні перевезення будь-якого типу. Ми пропонуємо вигідні тарифи та послуги команди професіоналів, які зможуть забезпечити виконання всіх робіт під ключ.

Міжнародні вантажоперевезення і їх організація

Наша компанія займається організацією міжнародних вантажних перевезень. Ми надаємо повний пакет послуг, тому уклавши договір з нами, вам не доведеться звертатися до сторонніх за додатковими роботами. У нашому розпорядженні є не лише великий автопарк, а й можливість організувати перевезення будь-яким іншим наземним, повітряним чи морським транспортом. Звертаючись до нас, ви користуєтесь такими перевагами:

 • Організація доставки товарів до будь-якої країни з України або у зворотному напрямку. Ми – міжнародна транспортна компанія із великим стажем роботи. У всьому світі ми маємо велику кількість партнерів, завдяки чому стає можливим організувати доставку в короткі терміни в будь-яку точку світу.
 • Ми пропонуємо найвигідніші ціни, зручні умови.
 • Ми страхуємо вантаж за вигідними тарифами, тому вам не доведеться хвилюватися про його безпеку. Навіть якщо відбудуться непередбачені обставини, вам буде повернуто його повну вартість.
 • Ми займаємося юридичним супроводом вантажів.
 • Наші фахівці правильно упаковують ваші товари, підберуть відповідний контейнер для їхнього перевезення.
 • Ми не маємо проблем з відвантаженнями, оглядами, цими питаннями також займаються фахівці нашої компанії.
 • У нас є власні склади, які можна використовувати для тимчасового зберігання ваших товарів.

Нам довіряють великі українські компанії та міжнародні партнери, з нами міжнародні перевезення в Україні чи Україні стануть зручними та вигідними.

Який вид транспорту є?

Ми можемо запропонувати всі існуючі види транспорту, ми маємо як власний штат автомобілів, так і можливу співпрацю з партнерами. Крім того, ми можемо організувати доставку за допомогою залізничного, морського чи авіаційного транспорту. Вибір способу перевезення залежить немає від цього, які тарифи дають міжнародні перевізники, а й від типу вантажу.

Деякі товари вимагають особливих умов зберігання або мають терміновість доставки. У цьому випадку актуальними будуть міжнародні авіаперевезення, завдяки яким вантаж можна доставити швидко, від кількох годин до кількох днів. Такий тип доставки також хороший тим, що вантаж проходить огляд лише двічі – при завантаженні в літак та вивантаженні з нього. Однак вартість такого способу висока, тому застосовна така доставка не завжди.

Міжнародні автоперевезення – це більш дешевий спосіб залишити товари з однієї точки до іншої. Вони займають трохи більше часу, але якщо вам потрібно транспортувати невибагливий до умов товар і має тривалі терміни придатності, це чудовий спосіб, вартість якого приємно порадує вас. Окрім звичайних фур ми можемо запропонувати рефрижератори. Ми гарантуємо високу якість послуг.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.