Вантажоперевезення з Європи від GLC. Доставка з Європи в Україну.
Обрати сторінку

Міжнародні вантажоперевезення по Європі

Доставка вантажу з Європи в Україну автомобільним транспортом в мінімальні терміни.

Вантажоперевезення в Європу від Grand Logistics Company

Доставка вантажу з Європи «від дверей до дверей» - одне з ключових напрямків діяльності нашої компанії.

Працюємо з вантажами стандартних розмірів, малогабаритними вантажами - довантажами і негабаритнимих вантажами.

Перевозимо переважно автомобільним транспортом. Середній термін доставки вантажу з Європи - 7-10 днів. Гарантуємо клієнтам збереження вантажу і своєчасність доставки.

Якщо Ви замовляєте доставку запчастин з Європи, наприклад, або невеликі партії будматеріалів, товарів, деталі до верстата, інше - наш відділ «Збірних вантажів» до Ваших послуг, Ми з задоволенням допоможемо Вам доставити будь-який малогабаритний вантаж з Європи.

Доставка з Європи сільськогосподарської техніки: тракторів, комбайнів, сівалок та іншого великовагового негабаритного вантажу - це наш коник. У нас величезний досвід в перевезеннях негабаритів.

Дізнатися вартість вантажоперевезення по Європі можна по телефону або через нашу форму прорахунку. Ми зв'яжемося з Вами і обговоримо всі деталі!

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість вантажоперевезення Європа-Україна

Доставляємо будь-які вантажі з Європи в Україну і в зворотному напрямку

Доставка вантажів з Європи

Автомобільні вантажоперевезення - стандартні вантажі

Стандартні вантажі, маса яких не перевищує величин встановлених підприємством - виробником для даного транспортного ср-ва, призначеного для використання на дорогах загального користування, а габаритні розміри вантажу і ТС відповідають правилам дорожнього руху.

Перевезення малогабаритних вантажів з Європи

Автомобільні вантажоперевезення - перевезення збірних вантажів

Доставка збірних вантажів «від дверей до дверей» з ЄС, Європи, СНД, Азії - одне з ключових напрямків діяльності нашої компанії.

Доставка сельсхозтехніки з Європи

Автомобільні негабаритні перевезення

Ми транспортуємо вантажі нестандартних розмірів по всій території України, ЄС, Європи і країн СНД. Таких фахівців як ми - одиниці) Специфіка цих перевезень величезна, складність - максимальна, відповідальність - колосальна.

Доставка рефами швидкопсувних вантажів з Європи

Перевезення швидкопсувних вантажів

Перевезення рефрижераторами наша спеціалізація більше 10 років. Надаємо рефрижератори в оренду як по Україні, так і країнам Європи. Організовуємо рефрижераторні перевезення з дотриманням всіх державних і міжнародних стандартів.

Про міжнародні вантажоперевезеннях по Європі

Доставка з Європи в Україну різних вантажів вимагає ретельного підбору рухомого складу, зниження витрат клієнта за рахунок розробки маршруту і формування оптимального обсягу відправки. Популярний напрям користується попитом у українських виробників, великих оптових баз і компаній. Вантажоперевезення з Європи здійснюються під експедируванням представників Grand Logistics Company, тому ми гарантуємо цілісність упаковки і збереження фрахту до моменту відвантаження одержувачу.

Доставка товару з Європи в Україну

Розцінки на вантажоперевезення по Європі за 1 км висока, тому оптимізація витрат відбувається за рахунок економії на ПРР, витратах на паливо, часу простою при перетині кордону і проходження митних процедур. Всі організаційні клопоти ми беремо на себе, щоб захистити клієнта від бюрократичних процедур оформлення супровідних документів. Доставка товару з Європи здійснюється з використанням автомобілів різного типу:

  • цистерни, рефрижератори;
  • напівпричепи, причепи;
  • платформи, причепи-розпуски, низькорамні трали.

Компанія Grand Logistics Company працює з різними видами вантажів - рідинами і речовинами від 1 до 9 класу небезпеки, сипучими та наливними, штучними, негабаритними.

Доставка вантажів з Європи - напрямок, де використовують не тільки автомобільний транспорт різної вантажопідйомності. Обсяги імпорту-експорту текстилю, продуктів харчування, деревини, ліній промислового обладнання, сільськогосподарської техніки підходять для транспортування морським або залізничним транспортом. З кожним замовленням ми працюємо індивідуально, щоб звести витрати клієнта до мінімуму, тому постачальникам сировини або одержувачам імпортного вантажу доставка товарів з Європи в Україну обходиться дешевше.

Переваги взаємовигідного співробітництва з Grand Logistics Company

  1. Організуємо відправку невеликого пакета, коробки, мішки мультимодальних способом, що значно здешевлює вартість транспортування.
  2. У комплекс наших послуг входить оформлення митних документів і супровід відправки.
  3. У клієнта є можливість відслідковувати переміщення відправлення за маршрутом за допомогою електронного моніторингу.
  4. Доставка вантажів з Європи - вигідна перевезення транзитно наступних контейнерів, акуратна транспортування товарів для виставки, цінних і тендітних речей.
  5. Несемо відповідальність за збереження вантажу з моменту прийняття до перевезення і протягом проходження по всьому маршруту.

Ми точно прораховуємо маршрут слідування представлених товарів, сировини, негабариту, використовуємо послуги перевірених перевізників. Застосовуємо інтелектуальний підхід при організації ПРР: в результаті отримуємо недорогі вантажні перевезення - Європа і Україна мають міцні багаторічні торгово-промислові зв'язки, тому вантажі курсують туди і назад в постійному режимі. Наші клієнти задоволені отриманими послугами. Ми рекомендуємо вступати в тривале партнерство, щоб отримати доступ до низьких тарифів, сезонних знижок і найвигіднішим пропозицій від Grand Logistics Company.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру