Доставка вантажу з Туреччини в Україну. Доставка вантажу до Туреччини. GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення з України в Україну

Перевезення вантажів до Туреччини

Ціна від €3000 за 20-22 т*

Без посередників і затримок

*Ціна може змінюватися через зміну вартості палива, умов завантаження, типу вантажу і т.д. Замовте докладний розрахунок і ми запропонуємо Вам найвигідніші умови!

 

Вантажоперевезення з Туреччини і в Туреччину від Grand Logistics Company

Територіальна близькість країн показує на економічний інтерес двох країн для взаємовигідного співробітництва. Турецька республіка цікавить імпортерів дешевого текстилю, взуття, виробів зі шкіри, хутра. На с / г ринку України затребувані овочі, фрукти, тютюн, зернові культури, горіхи. Великі виробництва зацікавить сталь, прокатні сплави, вироби з пластмаси та покришки, недороге обладнання і транспорт. Торговий бізнес експортує ювелірні вироби, золото. Міжнародна доставка з Туреччини в Україну - можливість налагодити поставку затребуваних товарів за низькими цінами.

Популярний напрям - доставка вантажу з Туреччини в Україну

Туреччина є одним з головних імпортерів, а також споживачем експорту. За допомогою Grand Logistics Company здійснюється доставка вантажу з Туреччини морським та автомобільним транспортом в залежності від умов перевезення, бюджету замовника, обсягу відправки та інших параметрів. З України Туреччина отримує різні товари, в тому числі деревину, фанеру, електрообладнання, добрива.

 1. Популярний напрям взаємовигідної торгівлі освоєно менеджерами Grand Logistics Company на всі 100%. Ми знаємо, як найбільш ефективно організувати транспортування виробленої на території України продукції і як привезти куплені дешево товари на вітчизняні ринки.
 2. Доставка товарів з Туреччини в Україну - хороша можливість швидко і безпечно доставити вантаж одержувачу.
 3. Для транспортування використовують автомобільний транспорт, коли вантажівка перетинає кілька кордонів на території Південної Європи, а потім на поромі з Болгарії потрапляє до Туреччини. Для великих партій використовуємо пряме вантажне сполучення, коли здійснюється доставка вантажів з Туреччини в Україну морем у вітчизняний порт Чорноморська до протилежних берегів республіки.
 4. Технічні фахівці, що працюють в даному напрямку, безпомилково складають супровідні документи, роблять митну чистку відповідно до вимог міжнародних правил перевезення вантажів.
 5. Багаторічні напрацювання, досвід на діючому маршруті дає перевагу у використанні сучасних вантажно-розвантажувальних машин і механізмів.

З холдингом Grand Logistics Company ваші вантажі, товари, посилки швидко знайдуть свого одержувача завдяки копіткій роботі над складанням індивідуального маршруту для кожного виду перевезення.

Переваги отримання транспортних послуг у Grand Logistics Company

Якщо ви вирішили відправити посилку до Туреччини, зв'яжіться з нашим менеджером, щоб обговорити деталі і скористатися послугами надійного відправника і перевізника.

 1. Надаємо послуги високої якості, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
 2. Чи готові працювати з вантажем будь-якої вартості, обсягу і бюджету.
 3. Розуміємо інтереси замовників, тому ефективно розподіляємо фінансове навантаження, намагаємося мінімізувати наскільки можливо транспортні витрати клієнта.
 4. Щоб мати уявлення, скільки буде коштувати посилка до Туреччини, ціна розробки маршруту проходження дрібноштучного відправлення, замовте зворотний дзвінок у вкладці «Дізнатися вартість» або «Замовити прорахунок маршруту».
 5. Перевезення консолідованих штучних вантажів, посилок, сформованих в один контейнер, має низьку ціну через поділ загальних витрат на транспортування контейнера на велику кількість відправників. В результаті, перевезення невеликих пакетів, посилок обходиться нашим клієнтам дуже дешево.
Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера за найвигіднішими цінами. Наші спеціалісти добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок та інших проблем.

Навіщо потрібен митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів потребує гарних знань певної сфери законодавства, найчастіше не лише українського, а й закордонного. За недотримання норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають й інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначено огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але займає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді тощо.

Митний брокер потрібний для того, щоб ці проблеми не виникали. Він приготує та надасть усі необхідні документи, отримає дозволи, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу та юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера – це розмитнення вантажу, здійснювана у країні, у яку товар було доставлено як кінцевий пункт. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткий термін з мінімальними ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складення та подання митної декларації.
 • Участь у оглядах.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг брокера залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений брокер, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно та за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми надаємо гарантію якості виконання робіт.

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда спецтехніки

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни до виконання разових робіт до кількох місяців або років. Під час контракту з оренди та послуг спецтехніки Вам буде гарантовано весь сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник Grand Logistics Company є колективом кваліфікованих фахівців, який сформувався та зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією Grand Logistics Company, відрізняються низкою конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній або тимчасовій основі ми відкриті до співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах та регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Grand Logistics Company пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку та як результат довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажних перевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії ґрунтується на якісному наданні послуг.

 ТОВ "АЛЬТУРА"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистик Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "АЛЬТУРА" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань у сфері транспортно-експедиторських послуг.

 компанія "Біопрепарат"

Компанія ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої та насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру