Вантажоперевезення по країнах СНД від компанії Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Вантажоперевезення по країнах СНД

Вантажоперевезення по країнах СНД здійснюється морським, автомобільним, залізничним та авіатранспортом

Вантажоперевезення по країнах СНД від Grand Logistics Company

Актуальний напрямок - відправка з України товарів, сировини, транспортування транзитно наступних вантажів. Перевезення по СНД вимагає детального опрацювання маршруту, оптимізації використовуваного рухомого складу. Особлива увага приділяється технічному стану вантажівок, так як в напрямку Росії рефрижератори, тягачі з причепами та напівпричепами, автоцистернами та контейнеровози долають багатокілометрові перегони - техніка повинна мати значний запас міцності.

Особливості вантажоперевезень по СНД

Крім стандартної оптимізації маршруту, особливої ​​уваги потребує доставка вантажу по СНД через кліматичних умов, які можуть вплинути на збереження вантажу, змінити фізико-хімічні властивості, вивести з ладу холодильні установки, транспорт. Ми уважно вивчаємо умови транспортування в кожному конкретному випадку, враховуючи зазначені нюанси. Ретельний підбір рухомого складу вимагає стан дорожніх покриттів Росії, Казахстану, Узбекистану, умови проходження митниці союзних держав. Вантажні перевезення по СНД здійснюються за допомогою різних видів транспорту:

 • автомобільного;
 • морського;
 • залізничного сполучення;
 • авіатранспорту.

Через незначні обсяги сировини, товарів з України лідером є автоперевезення по СНД і залізничний транспорт. Ми відправляємо будь-які види вантажів з супровідними документами. Гарантією збереження вантажу протягом проходження по маршруту є офіційне страхування в вартісному вираженні.

Співпраця з компанією Grand Logistics Company

Наші клієнти відзначають зручність і комфорт при укладанні контрактів через нашу компанію. Вантажоперевезення по СНД вимагають від менеджерів з перевезень вирішення організаційних питань, подолання бюрократичних перешкод. Рух автомобіля, вагона, контейнера з вашим вантажем проходить під повним контролем з боку представників Grand Logistics Company. Ми надаємо клієнту можливість стежити за переміщенням вантажу, як на території України, так і за її межами. Грамотно організовані транспортні перевезення по СНД дозволяють експортерам і імпортерам отримати перевагу в швидкості поставок, позиціонувати успіх розвитку своєї торгової марки, бренду. Перед партнерами бізнесмени виглядають як надійні виробники або продавці. Клієнти Grand Logistics Company отримують наступні переваги:

 1. Перевезення вантажів по СНД - якісне обслуговування в сфері логістики.
 2. Великий обхват географії перевезень - досвід роботи з постачальниками і одержувачами практично з усіх країн світу.
 3. Використання якісної спецтехніки, швидкий пошук вантажно-розвантажувальних засобів для прийому вантажу по всій території України.
 4. Робота, як з великими партіями поставок, так і з дрібноштучними пакетами.
 5. Вибудовування партнерських відносин в перспективі постійної співпраці.

Послуги з перевезення вантажів автотранспортом по СНД повинна враховувати різні напрямки, відстані, умови проходження кордонів, тому кожен новий замовлення - це глибоко індивідуальна робота. Замовник отримує особистого менеджера, який розробляє маршрут, прораховує тривалість транспортування і оцінює витрати. Ми зацікавлені в зменшенні витрат на перевезення, тому що розраховуємо на довгострокове конструктивну співпрацю.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

 

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда спецтехніки

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни до виконання разових робіт до кількох місяців або років. Під час контракту з оренди та послуг спецтехніки Вам буде гарантовано весь сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник Grand Logistics Company є колективом кваліфікованих фахівців, який сформувався та зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією Grand Logistics Company, відрізняються низкою конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній або тимчасовій основі ми відкриті до співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах та регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Grand Logistics Company пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку та як результат довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажних перевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії ґрунтується на якісному наданні послуг.

 ТОВ "АЛЬТУРА"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистик Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "АЛЬТУРА" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань у сфері транспортно-експедиторських послуг.

 компанія "Біопрепарат"

Компанія ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої та насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру