Замовити вантажоперевезення до Вірменії, вартість доставки - GLC
Обрати сторінку

Вантажні перевезення у Вірменію з України і назад

Доставка вантажів від 500 кг

Найнижчі тарифи

Вантажні перевезення в Вірменію від Grand Logistics Company

Grand Logistics Company здійснює вантажні перевезення в Вірменію з України і в зворотному напрямку усіма видами транспорту. Між країнами ведеться тісна співпраця, тому дане направлення є досить затребуваним і популярним у замовників. Цьому також сприяє зростання імпортно-експортних операцій, а також міцні культурно-історичні зв'язки.

Можливі способи доставки вантажів

Перевезення вантажу до Вірменії з України з компанією GLC масою від 500 кг, може здійснювати різними видами транспорту:

Крім цього фахівці компанії можуть організувати мультимодальні (комбіновані) перевезення вантажів. Кожен з цих варіантів має свої особливості і підходить для різних типів продукції. Наприклад, авіаперевезення частіше використовують для термінової доставки швидкопсувних товарів, медикаментів, виробів медичного призначення, документації і особливо цінних вантажів. Але це і найдорожчий спосіб доставки, до того ж не вс категорії товарів можна перевозити літаками.

Для великих партій товарів більше підійде доставка вантажу з Вірменії водним транспортом або залізницею.

Найбільш поширені маршрути

Найчастіше вантажоперевезення між Вірменією і Україною здійснюються з таких міст Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Єреван, Гюмрі, Арарат, Ванадзор, Раздан, Агарак і деякі інші.

Які вантажі ми доставляємо

Логісти нашої компанії мають великий досвід організації міжнародних перевезень і здатні вирішувати нестандартні завдання. Досягається за рахунок індивідуального підходу до кожного замовлення і особливій увазі до деталей. Це дозволяє нам здійснювати вантажоперевезення між Україною і Вірменією практично будь-яких вантажів, включаючи небезпечні, великогабаритні, сипучі, наливні і так далі.

Найбільш часто нам замовляють доставку:

 • Особистих речей;
 • Продуктів харчування;
 • Сільськогосподарської продукції;
 • Алкогольних напоїв;
 • Мінеральної води;
 • Медичного обладнання;
 • Меблів;
 • Електронних приладів;
 • Верстатів і промислового устаткування;
 • Будматеріалів;
 • Фармацевтичних препаратів.

Це далеко не повний перелік товарів, доставку яких регулярно замовляють в Grand Logistics Company.


Розрахувати вартість перевезення вантажу

Вам потрібно відправити вантаж? Хочете заощадити час при виборі кращого перевізника?

«Grand Logistics Company» допоможе Вам розрахувати вартість перевезення вантажу по будь-якому обраному напрямку.

* Ціни на вантажоперевезення можуть незначно відрізнятися від фактичних! Зв'яжіться з нашими менеджерами для прорахунку остаточної вартості.

Персональна інформація

Введіть інформацію про себе

Не обов'язкове для заповнення

Обов'язкове для заповнення


Не обов'язкове для заповнення

Обов'язкове для заповнення

Характеристики вантажу

Заповніть дані про ваш вантаж.

Маршрут перевезення

Заповніть інформацію про маршрут проходження.

Україна

Вірменія

Примітка

Введіть Ваші побажання і вимоги

Персональна інформація

Введіть інформацію про себе

 
Не обов'язкове для заповнення

Обов'язкове для заповнення


 
Не обов'язкове для заповнення

Обов'язкове для заповнення

 

Характеристики вантажу

Заповніть дані про ваш вантаж.

 
 

Маршрут перевезення

Заповніть інформацію про маршрут проходження.

Вірменія

 

Україна

 

 

Примітка

Введіть Ваші побажання і вимоги

 

Прайс лист на доставку вантажів до Вірменії

Україна - ВірменіяКількість вантажуРозміри і вагаЦіна перевезення     1 - Європалета800 × 1200до 1500кг.от 350€     2 - ЄвропалетаРозрахувати вартість     5 - ЄвропалетаРозрахувати вартість     10 - ЄвропалетРозрахувати вартість     15 - ЄвропалетРозрахувати вартість     20 - ЄвропалетРозрахувати вартість     33 - Європалетвід 3000€     Вантаж на нестандартних палетах-Розрахувати вартість     Вантаж навалом-Розрахувати вартість     Вантаж в біг-бегах95x95x160до 1500кг.Розрахувати вартість     Негабаритний вантаждо 250тонРозрахувати вартістьВірменія - УкраїнаКількість вантажуРозміри і вагаЦіна перевезення     1 - Європалета800 × 1200до 1500кг.от 350€     2 - ЄвропалетаРозрахувати вартість     5 - ЄвропалетаРозрахувати вартість     10 - ЄвропалетРозрахувати вартість     15 - ЄвропалетРозрахувати вартість     20 - ЄвропалетРозрахувати вартість     33 - Європалетвід 2000€     Вантаж на нестандартних палетах-Розрахувати вартість     Вантаж навалом-Розрахувати вартість     Вантаж в біг-бегах95x95x160до 1500кг.Розрахувати вартість     Негабаритний вантаждо 250тонРозрахувати вартість

Головні переваги вантажних перевезень від Гранд Лоджистикс Компані

Співпраця з GLC является максимально выгодным для клиентов. Это обусловлено прозрачной схемой ценоформирования, а также большим опытом наших сотрудников. В частности, при выборе подходящего способа грузоперевозки и составлении маршрута, с учетом характера перевозимой продукции, общей массы, объема, наличия особых условий (температурный режим, срочность и прочие). Узнать сколько будет стоить доставка груза в или из Армении в Украину можно с помощью онлайн калькулятора, размещенного на нашем сайте. Компания располагает собственным парком транспортных средств различных видов, а также сотрудничает с другими грузоперевозчиками и частными лицами, владельцами грузовой техники, в том числе и специального назначения, как в Украине, так и в других странах. Это позволяет нам организовывать подачу транспорта под загрузку в самые сжатые сроки — буквально за несколько часов. Доставка грузов в Армению и в обратном направлении — в Украину имеет свои особенности и требует профессионального подхода. Связано это с необходимостью таможенного оформления и оплаты пошлин, спецификой ландшафта (горные дороги, тоннели), наличием платных дорог. Компания GLC оказывает широкий спектр дополнительных услуг (страхование, таможенная очистка, экспедирование, консультирование по ВЭД и прочие), благодаря которым грузоперевозки между этими странами осуществляются в максимально короткие сроки и с гарантией целостности и сохранности перевозимых вещей и товаров.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру