Вантажоперевезення в країни Азії від Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Вантажоперевезення - країни Азії

Вантажоперевезення по країнах Азії. За найкращими тарифами в Україні.

Вантажоперевезення по країнах Азії від Grand Logistics Company

Територія України є зручним місцем для транзитного шляху, по якому здійснюється доставка вантажу в країни Азії з Європи вантажними автомобілями. Місцевий бізнес також готовий закуповувати або постачати товари в Ірак, Іран, Кіпр, ОАЕ, Ізраїль, Індію, Афганістан і інші держави. Деякі країни азіатського регіону є республіками СНД, тому з ними налагоджені торгово-промислові зв'язки. Популярним видом транспорту для перевезення з Азії сировини, текстилю, сільськогосподарських продуктів є авіадоставка.

Особливості транспортування вантажів в країни Азії

Країни знаходяться на значній відстані від України, а також рельєф і температурні умови перешкоджають автомобільної доставки в ряд країн. Менеджери Grand Logistics Company враховують особливості транспортного сполучення:

 • організують мультимодальні перевезення за участю як мінімум двох видів транспорту;
 • враховують співвідношення вартості авіадоставки і цінності вантажу, необхідність швидко доставити одержувачу прийнятий до перевезення швидкопсувний товар;
 • вантажоперевезення в Азію - робота в цікавому напрямку, що вимагає уваги до деталей, особливостей місцевих правил транспортування, умов доставки;
 • в якості додаткових послуг компанія Grand Logistics Company пропонує клієнтам страхування вантажу, грамотне оформлення документів і безперешкодне проходження митниці;
 • пошук вантажно-розвантажувальних машин і механізмів, оренда обраної спецтехніки.

Регулярне співробітництво по даному напрямку сприяє напрацюванню досвіду, необхідних зв'язків для швидкої організації перевізного процесу. Наші замовники отримують винятковий сервіс з індивідуальним підходом, тому для них перевезення вантажів в країни Азії - незначна сума витрат, що включається в собівартість товарів. Менеджери детально вивчають майбутній маршрут переміщення підготовленої відправки:

 • враховують температурний режим місцевості, звідки або куди буде доставлений вантаж;
 • повністю відповідають за збереження товарів і цілісність транспортної тари, упаковки.

Вигідне співробітництво з Grand Logistics Company

Кожна країна азіатського регіону має переваги, що сприяють швидкої і безперешкодної доставки, а також має обставини, індивідуальні особливості, що стають справжньою перешкодою для переміщення вантажу по з території. У більшості випадків транспортні перевезення в Азію - це авіамаршрути, такі в центральні міста, промислові столиці того чи іншого регіону.

 1. Об'ємні закупівлі продукції бізнесменами з України дозволяють організовувати вантажні авіарейси до Києва.
 2. Напрацьована база замовників дозволяє поєднувати за напрямками навантажені контейнери, що знижує витрати клієнтів.
 3. Відсутній період очікування відправки вантажу, тому наші партнери отримують конкурентну перевагу в бізнесі.
 4. Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві, тому пропонуємо найвигідніші умови доставки вантажів з України в країни азіатського регіону.
Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

 

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда спецтехніки

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни до виконання разових робіт до кількох місяців або років. Під час контракту з оренди та послуг спецтехніки Вам буде гарантовано весь сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник Grand Logistics Company є колективом кваліфікованих фахівців, який сформувався та зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією Grand Logistics Company, відрізняються низкою конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній або тимчасовій основі ми відкриті до співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах та регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Grand Logistics Company пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку та як результат довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажних перевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії ґрунтується на якісному наданні послуг.

 ТОВ "АЛЬТУРА"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистик Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "АЛЬТУРА" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань у сфері транспортно-експедиторських послуг.

 компанія "Біопрепарат"

Компанія ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої та насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру