Доставка вантажів з Африки і в Африку, від Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Вантажоперевезення в Африку

Вантажоперевезення в Африку за найкращими тарифами в Україні.

Вантажоперевезення в Африку від Grand Logistics Company

Доставка вантажів з Африки в Україну - затребувана послуга, так як між ними існують партнерські відносини, завдяки яким імпорт і експорт товарів придбав досить широкі масштаби. Наша кампанія допоможе не просто відправити посилку, але і сформувати велику перевезення, якщо є така необхідність.

Наші послуги

Доставка вантажу в Африку або з Африки - це наш профіль. Ми пропонуємо клієнтам велику кількість транспорту, зручні варіанти маршрутів. Ми співпрацюємо з партнерами у багатьох африканських країнах і містах, що дозволяє швидко і без ризику отримати свій товар або відправити його.

Багато компаній імпортують з Африки різноманітні товари, продукти харчування, а також вивозять з України велику кількість продукції на експорт. Ми займаємося доставкою цих товарів, підготовкою документів для митних органів. Відправлення вантажів в Африку з нами не складе труднощів: ми допоможемо підібрати відповідний транспорт, вигідний тариф, вирішимо всі супутні проблеми. Укладаючи договір з нами, ви можете бути впевнені в безпеці свого вантажу, а також в тому, що він 100% буде доставлений в місце призначення.

Наші переваги

Звертаючись до нас, ви можете скористатися наступними перевагами:

 • Доставка з ПАР в Україні або в зворотному напрямку в короткі терміни. Ви можете вибрати вид транспорту, який найбільш підходить для цієї мети.
 • Ми надаємо повний пакет послуг, тому вам не доведеться шукати сторонніх фахівців, які будуть займатися роботою з вашим вантажем.
 • У нас діють зручні умови, вигідні тарифи, умови можна обговорити індивідуально, врахувати особливості вашого вантажу, а також ваші вимоги до доставки.
 • Ми вирішимо всі проблеми, пов'язані з документами.
 • У нас працюють досвідчені фахівці, які можуть відповісти на будь-які ваші питання.
 • Ми страхуємо вантаж за вигідними цінами.
 • У нас велика кількість партнерів, що дозволяє доставити вантаж в будь-яке місто України або африканської країни.

Як відправити посилку в Африку, вам більше не доведеться замислюватися: просто звертайтеся до нас, укладайте договір, і ми все зробимо самі, починаючи від упаковки вантажу і закінчуючи його врученням одержувачу.

Який транспорт вибрати?

Найбільш популярним є морський транспорт: він дозволяє представити у вигляді збірний, так і негабаритний вантаж, обходиться найдешевше. Морська доставка досить довга, тому підходить не для всіх типів товарів.

Сухопутні шляхи сполучення, до яких відноситься залізничний і автомобільний транспорт - це також досить вигідно, проте доводиться проходити багато оглядів. Вантаж доглядають кожен раз при перетині кордону нової держави. Таким способом доставка триває довше, доводиться часто перевантажувати товар.

Авіація - це найбільш швидкий спосіб доставити будь-які товари. Користується популярністю доставка невеликих вантажів. Головним достоїнством такого перевезення є швидкість і мінімальну кількість оглядів, однак до мінусів можна віднести високу ціну.

Наші фахівці підкажуть найбільш вигідний варіант. Телефонуйте, і ви отримаєте безкоштовну консультацію!

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

 

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда спецтехніки

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни до виконання разових робіт до кількох місяців або років. Під час контракту з оренди та послуг спецтехніки Вам буде гарантовано весь сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник Grand Logistics Company є колективом кваліфікованих фахівців, який сформувався та зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією Grand Logistics Company, відрізняються низкою конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній або тимчасовій основі ми відкриті до співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах та регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Grand Logistics Company пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку та як результат довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажних перевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії ґрунтується на якісному наданні послуг.

 ТОВ "АЛЬТУРА"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистик Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "АЛЬТУРА" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань у сфері транспортно-експедиторських послуг.

 компанія "Біопрепарат"

Компанія ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої та насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру