Доставка з Австралії в Україну. Вантажоперевезення в Австралію від GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення в Австралію

Організовуємо вантажоперевезення в Австралію з України або доставку вантажів з Австралії

Вантажоперевезення в Австралію від Grand Logistics Company

Серед відправників штучних вантажів на дальній континент присутні не тільки підприємці, представники великого та середнього бізнесу, а й любителі шопінгу, родичі живуть в Австралії людей. Доставка з Австралії в Україну і в зворотному напрямку потребує особливої уваги, так як відстань між кінцевими пунктами велике, тому менеджери Grand Logistics Company прагнуть мінімізувати транспортні витрати клієнтів.

Особливості доставки з Австралії в Україну і назад

Україна розвиває торговельно-промислові зв'язку з державою в південній півкулі. Жителям віддаленого континенту є, що запропонувати в плані імпорту, а також придбати для перепродажу в якості експорту. Доставка з Австралії є мультимодальне схему, в якій беруть участь транспортної інфраструктури обох країн. Автомобільний, залізничний, річковий, морський і повітряний - найкращі види транспорту, які беруть участь у перевезенні різних по тоннажу контейнерів.

 1. Ми приймаємо в роботу для вантажоперевезення з Австралії і в зворотному напрямку будь-які види вантажу, що відрізняються за різними параметрами - фізико-хімічними характеристиками, коефіцієнту вантажопідйомності, габаритам, вазі, особливим вимогам до умов транспортування.
 2. Виконуємо заявки від юридичних, фізичних осіб: великих компаній, представників середнього і малого бізнесу, підприємців-початківців, індивідуальних приватних замовників.
 3. Складаємо деталізований маршрут, приділяючи увагу особливостям вантажу, місць перевантаження з одного виду транспорту на інший, дотримання термінів доставки, прийнятих в зобов'язаннях при складанні партнерської угоди на вантажоперевезення в Австралію, в Україні.
 4. Розглядаємо можливість зворотного завантаження на кожному етапі перегону як варіант здешевлення послуг перевізника.
 5. Грамотно оформляємо супровідні документи, робимо митну чистку відповідно до чинного міжнародного законодавства, правилами перевезень вантажів.

Логістика міжнародних посилок з Grand Logistics Company

Якщо ви не знаєте, скільки коштує відправити посилку в Австралію, використовуйте онлайн-калькулятор «Дізнатися вартість» або «Замовити прорахунок маршруту». Дочекайтеся зворотного дзвінка оператора, щоб задати питання з приводу доставки відправлень на віддалений континент, обговорити деталі маршруту, варіанти вибору виду транспорту та інших параметрів перевезення. Працюючий за даним напрямком менеджер має багаторічний досвід маршрутизації, тому відразу дасть точні відповіді на ваші питання і розповість, як відправити посилку в Австралію. За рахунок консолідації прийнятих пакетів вартість відправки індивідуальних посилок обходиться нашим клієнтам дешево, що вигідно для передачі подарунків друзям, родичам, отримання замовлень з інтернет-магазинів країни південної півкулі.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

 

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда спецтехніки

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни до виконання разових робіт до кількох місяців або років. Під час контракту з оренди та послуг спецтехніки Вам буде гарантовано весь сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник Grand Logistics Company є колективом кваліфікованих фахівців, який сформувався та зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією Grand Logistics Company, відрізняються низкою конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній або тимчасовій основі ми відкриті до співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах та регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Grand Logistics Company пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку та як результат довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажних перевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії ґрунтується на якісному наданні послуг.

 ТОВ "АЛЬТУРА"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистик Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "АЛЬТУРА" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань у сфері транспортно-експедиторських послуг.

 компанія "Біопрепарат"

Компанія ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої та насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру