Доставка товару з США в Україну від Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Вантажоперевезення в США

Перевезення залізничним транспортом по Україні та Міжнародні. За найкращими тарифами в Україні.

Вантажоперевезення в США від Grand Logistics Company

Компанія Grand Logistics Company надає послуги з організації транспортування вантажів. Доставка товару з США в Україну доступна імпортерам зарубіжних товарів: фірмового обладнання, автомобілів, складської техніки, цифрової апаратури та інших найменувань. Ми пропонуємо надійне партнерство, так як маємо багаторічний досвід роботи в даному напрямку. Детальне опрацювання маршруту в міжнародному сполученні вказує на використання декількох видів транспорту при здійсненні вантажоперевезення в Америку - залізничний, автомобільний по території України до аеропорту або морської гавані.

Особливості організації доставки вантажів з США в Україну

Торгово-промислові зв'язки зі Сполученими Штатами існують близько 30 років, тому є стабільно діючі маршрути, за якими здійснюється повідомлення і партнерська взаємодія. Доставка вантажів з США в Україну дозволяє представникам великого, середнього і малого бізнесу виключити зі схеми поставок послуги посередників і знизити собівартість товарів на українському ринку.

 1. Ми гарантуємо ефективну організацію проходження вантажу з США. Як і пряма доставка в Америку, зворотна схема гарантує мінімально можливі ціни на даному напрямку.
 2. Ми приймаємо до перевезення будь-який обсяг відправки, забираємо за вказаною адресою, доставляємо до місця міжнародного транспортування без затримок і бюрократичних зволікань.
 3. Клієнти отримують можливість відстежувати за допомогою трекінг-коду переміщення вантажу по штатам, містах США, а також при повітряній або морської доставки до європейського континенту і до місця розвантаження в Україні.
 4. Перевезення штучного вантажу вимагає консолідації, що має на увазі час очікування до наповнення місткості тари, після якого слід доставка контейнера з США в Україну - ціна на контейнерні морські перевезення найдешевша. Якщо замовнику необхідна терміновість, ми пропонуємо включення в схему транспортування повітряних суден, що діють між аеропортами США і України.
 5. Гарантуємо збереження вантажу, цілісність упаковки, захист від розумних ризиків. При роботі над маршрутом прагнемо заощадити ваші гроші як свої власні.

Переваги доставки в Америку за допомогою Grand Logistics Company

Доставка вантажів в США з України здійснюється мультимодальних способом. Наша компанія єдина в республіці, яка перевозить вантажі на Amazon і інші стратегічно важливі для реалізації товарів об'єкти. З нами ваша продукція буде без затримок, в строго зазначений час прибуде в призначений штат або місто. Відправлення вантажу в Америку - можливість знайти новий ринок збуту продукції, перевезти сировину для подальшого виробництва, вигідно продати товари та інші ресурси.

 1. На території України товари приймаються до перевезення в будь-якому місті і слідують на вантажівках або в ж \ д вагонах до місця митної обробки.
 2. Доставка товару в США передбачає консолідацію вантажу - комплектування по контейнерах відбувається в вантажному терміналі аеропорту.
 3. Менеджери компанії стежать за дотриманням документообігу, грамотним оформленням всіх процедур, проходженням етапу митної чистки і надання товару до міжнародних перевезеннях.

Доставка товару з України в США або в зворотному напрямку - серйозне завдання, з якою менеджери Grand Logistics Company справляються в оперативному порядку, враховуючи інтереси замовника.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

 

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда спецтехніки

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни до виконання разових робіт до кількох місяців або років. Під час контракту з оренди та послуг спецтехніки Вам буде гарантовано весь сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник Grand Logistics Company є колективом кваліфікованих фахівців, який сформувався та зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією Grand Logistics Company, відрізняються низкою конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній або тимчасовій основі ми відкриті до співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах та регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Grand Logistics Company пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку та як результат довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажних перевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії ґрунтується на якісному наданні послуг.

 ТОВ "АЛЬТУРА"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистик Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "АЛЬТУРА" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань у сфері транспортно-експедиторських послуг.

 компанія "Біопрепарат"

Компанія ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої та насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру