Вантажоперевезення в Південну Америку і з Південної Америки від GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення в країни Південної Америки

Вантажоперевезення в країни Південної Америки. За найкращими тарифами

Вантажоперевезення в країни Південної Америки від Grand Logistics Company

Доставка вантажів з Південної Америки - досить затребуваний вид послуг. Багато підприємців закуповують американські товари і привозять їх в Україну, рідше потрібен зворотний послуга, так як в нашій країні є і експортери. Наша компанія пропонує обидва види послуг під ключ. Ми займаємося не тільки доставкою, але і підготуємо документи для митниці.

Чому вигідно замовити вантажоперевезення в Південну Америку у нас?

Ми пропонуємо своїм клієнтам наступні переваги:

 • Замовити послугу можна швидко і ефективно, для цього достатньо зателефонувати і зробити заявку через сайт.
 • Ми допоможемо точно розрахувати вартість, попередньо дізнатися, скільки буде коштувати доставка з Південної Америки в Україну або навпаки, ви можете і самостійно, скориставшись зручним калькулятором у нас на сайті.
 • Ми пропонуємо різні види транспорту, наприклад, морський та авіаційний.
 • Вам не буде потрібно робити запити в різні компанії, ми пропонуємо найбільш вигідний прайс, а також зручні умови, які можна коригувати індивідуально.
 • Ми можемо доставити будь-які незаборонені види товарів.
 • Вам не доведеться самостійно готувати документи для митних органів.
 • Ви зможете вибрати той вид транспорту, який найбільш оптимально підходить для вашого типу вантажу і бюджету компанії.
 • Доставка товару в Південну Америку або в зворотному напрямку проводиться досвідченими експедиторами, ми несемо відповідальність за ваш вантаж, тому даємо гарантію, що він буде доставлений в цілості або вам буде повернута його вартість в повному розмірі.
 • У нас діють вигідні тарифи страхування.
 • У нас велика кількість партнерів, що працюють в різних країнах, тому ми можемо організувати швидку доставку за вигідною ціною в будь-яку точку світу.
 • Ви зможете відслідковувати переміщення вантажу онлайн, крім цього, вас буде супроводжувати особистий менеджер, який зможе відповісти на будь-які ваші запитання, безкоштовно проконсультувати.

Який вид перевезення вибрати?

Вантажоперевезення з Південної Америки доступні різними видами транспорту, тому у клієнта є вибір між ними:

 • Морські перевезення. Вони доступні з більшості портів США, тривалість доставки - близько місяця. Наша компанія буде займатися завантаженням і розвантаженням товарів в порту. Такий спосіб підходить для великогабаритних вантажів, збірних вантажів, які не вимагають особливих умов зберігання і мають тривалий термін придатності.
 • Авіадоставка. Спосіб відрізняється високою надійністю. Сучасні літаки можуть піднімати велику вагу, тому, якщо вантаж не дуже великий, має стислі терміни придатності, цей вид доставки більш актуальне, так як час транспортування становить близько тижня, якщо враховувати перебування вантажу на тимчасових складах. Цей спосіб дорожче, тому їм користуються в тому випадку, якщо вам потрібно терміново доставити невелику посилку.

Вибираючи вид доставки, клієнт не тільки враховує тип вантажу, але і його обсяг, масу, з цього випливає вартість послуг. Якщо у вас є які-небудь питання, ви можете зателефонувати на наш безкоштовний номер, ми із задоволенням вас проконсультуємо.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

 

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда спецтехніки

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни до виконання разових робіт до кількох місяців або років. Під час контракту з оренди та послуг спецтехніки Вам буде гарантовано весь сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник Grand Logistics Company є колективом кваліфікованих фахівців, який сформувався та зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією Grand Logistics Company, відрізняються низкою конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній або тимчасовій основі ми відкриті до співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах та регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Grand Logistics Company пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку та як результат довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажних перевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії ґрунтується на якісному наданні послуг.

 ТОВ "АЛЬТУРА"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистик Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "АЛЬТУРА" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань у сфері транспортно-експедиторських послуг.

 компанія "Біопрепарат"

Компанія ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої та насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру