Розрахувати вартість перевезення вантажу автомобільним транспортом - GLC
Обрати сторінку

Розрахувати вартість перевезення вантажу

Вам потрібно відправити вантаж? Заощадити час при виборі машини?

«Grand Logistics Company» допоможе Вам розрахувати вартість перевезення вантажу по будь-якому обраному напрямку.

Ціни на вантажоперевезення формуються індивідуально щодо кожного замовника, в залежності від обсягу, частоти і напрямку доставки.

Персональна інформація

Введіть інформацію про себе

Не обов'язкове для заповнення

Обов'язкове для заповнення

Не обов'язкове для заповнення

Обов'язкове для заповнення

Характеристики вантажу

Заповніть дані про ваш вантаж.

Маршрут перевезення

Заповніть інформацію про маршрут проходження.

Примітка

Введіть Ваші побажання і вимоги

Натискаючи кнопку "замовити" ви погоджуєтеся з умовами політики конфіденційності

Розрахувати вартість перевезення вантажу

Ціни на вантажоперевезення багато в чому залежать від того, яким видом транспорту ви хочете скористатися для доставки в межах міста або країни. Для точного розрахунку вартості послуги потрібно враховувати обсяг і масу вантажу, а також відстань, на яке його необхідно перевезти.

Як обчислити суму?

Розрахувати вартість перевезення вантажу автомобільним транспортом ви можете спробувати самостійно. Для цього на нашому сайті є спеціальний калькулятор: внесіть відомі параметри, і система самостійно вважатиме приблизну вартість перевезення. Однак точну вартість ви зможете дізнатися, тільки зв'язавшись з нашим оператором або написавши нам на електронну пошту. Цілком можливо, вам запропонують більш дешевий варіант, якщо, наприклад, формується збірний вантаж, і залишилося підходяще місце в потрібному вам напрямку.

Наш оператор поставить питання, що допомагають уточнити параметри, необхідні для розрахунку вартості перевезення. Таким чином, ви дізнаєтеся, у скільки вам обійдеться доставка, ніяких прихованих і додаткових платежів при цьому не буде, названа вартість буде точною. Ви зможете вибрати тип транспорту, потрібний напрямок, а також підібрати пакет послуг, найбільш підходящий саме для вас.

Скільки коштує перевезення 1 тонни вантажу, порахувати попередньо ви можете, використовуючи наш калькулятор доставки, що знаходиться на сайті. Програма дозволить зорієнтуватися за цінами, вибрати найбільш зручний вид доставки вантажу. Як правило, показання робота не сильно відрізняються від реальних цифр, ми можемо запропонувати знижки постійним клієнтам. Оператор уточнює ціну, дізнавшись конкретну адресу доставки, робот же вважає в кілометрах.

Переваги автомобільного транспорту

Найбільшою популярністю користується саме автомобільний транспорт. Це зручний спосіб перевезення вантажів по місту і за його межі, багато компаній і приватні особи звертаються до нас для того, щоб ми доставили їх вантаж за допомогою фури в межах України.

У нас в наявності просторі автомобілі, здатні вмістити до 20 тонн вантажу, в тому числі збірного. Останній варіант знижує ціну доставки. У цьому випадку розрахунок вартості доставки виходить із займаного вантажем обсягу і його маси. Точне зважування буде відбуватися на пункті прийому. Крім цього, фура зручна тим, що може доставити вантаж в будь-яку точку країни, де немає інших шляхів сполучення, доставка можлива до дверей вашого складу, будинки, крамниці.

З чого складається ціна?

Розрахувати доставку вантажу можна, з огляду на наступні параметри:

  • Протяжність маршруту.
  • Маса вантажу.
  • Тип вантажу.
  • Вимоги замовника до перевезення, наприклад, тендітні вироби, необхідність заморозки.
  • Терміновість.

У нас на сайті ви також можете ознайомитися з тарифами, які допоможуть вибрати оптимальний варіант. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що ваш вантаж дійде в зазначений термін, з ним будуть звертатися дбайливо, будуть дотримуватися всі вимоги до перевезення даного типу товару. У нас можна застрахувати вантаж за вигідними цінами.