Замовити перевезення будь-яких вантажів за найкращими цінами - GLC
Обрати сторінку

Види вантажів для перевезення

Перевозимо будь-які вантажі в будь-якому напрямку

За найвигіднішими цінами

13 років на ринку транспортних послуг

Види вантажів для перевезень від Гранд Лоджистикс Компані

Різні види діяльності припускають вантажоперевезення сировини, комплектуючих, запасних частин, готової продукції транспортних засобів, переїзди офісів, банків, ресторанів, магазинів, а також приватних будинків, квартир і так далі. Послуги з перевезення вантажів користуються постійним попитом. Тому на ринку кількість транспортних компаній стає дедалі більше, і тут дуже важливо правильно вибрати перевізника. При цьому обов'язково слід враховувати перелік пропонованих послуг, репутацію компанії, досвід і наявність матеріально технічної бази, щоб здійснювати вантажоперевезення необхідної продукції. В Україні, однією з найбільших логістичних компаній, що надає повний спектр транспортних послуг є Grand Logistics Company. Тут можна на найвигідніших умовах замовити доставку будь-яких вантажів повітряним, водним та автомобільним транспортом, а також мультимодальні вантажоперевезення.

Види вантажів і їх класифікація

Всі вантажі, що передаються для транспортування, підрозділяють на кілька категорій. Це залежить від фізичних властивостей:

  • Насипні - пісок, щебінь, граніт;
  • Наливні (паливо, масла, технічні рідини);
  • Штучні, які поставляються без упаковки або в нестандартній тарі;
  • Негабаритні розміри, що не відповідають прийнятим міжнародним стандартам, наприклад, ЗБВ, металоконструкції, верстати та інше обладнання;
  • Великовагові - вимагають використання спеціальної техніки (з посиленою конструкцією і підвищеною вантажопідйомністю);
  • Стандартні або універсальні, найчастіше це палетовані товари.

Крім цього вони можуть відрізнятися за наявністю особливих умов - особливо цінні, швидкопсувні, збірні, небезпечні, особисті речі.

Залежно від виду вантажу здійснюється і вибір найбільш підходящого способу доставки і транспортного засобу. Наприклад, вантажоперевезення небезпечних вантажів можуть здійснюватися тільки з використанням техніки, що має необхідне оснащення і відповідає міжнародним нормам і вимогам заходів безпеки, а також у супроводі єкіпажів, що пройшли спеціальне навчання. Для транспортування швидкопсувної продукції, а також товарів з дуже обмеженим терміном використання (зокрема медичного призначення), найчастіше вибирають авіадоставку.

Вантажоперевезення великих партій товару і на далекі відстані економічно вигідно здійснювати водним транспортом (при доступності даного варіанту). Автомобільні перевезення вважаються найбільш універсальним і доступним способом швидко доставити вантаж на відносно невеликі і середні відстані. Для цього використовуються різні види вантажних машин, починаючи від звичайних самоскидів і бортових, і закінчуючи автозчепами, тентованими напівпричепами і типу «Jumbo», автовозами і цистернами, платформами для негабаритних вантажів.

Крім цього вантажоперевезення різних видів вантажу вимагають використання спеціальної техніки при проведенні навантаження-вивантаження, а також дотримання певних норм і правил. Це також є однією з вагомих причин довіряти даний процес перевіреним і досвідченим транспортним компаніям. логісти Grand Logistics Company надають повний перелік послуг з доставки будь-яких вантажів, незалежно від географічного положення відправника і одержувача. При цьому компанія бере на себе відповідальність за збереження продукції і забезпечує її доставку у встановлені терміни, з дотриманням усіх необхідних умов і документальним супроводом.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру