Доставка збірних вантажів з Європи, СНД, Азії від Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Доставка збірних вантажів

Відправлення вантажу в складі збірної партії - це найбільш простий і економічний варіант перевезення будь-яких малогабаритних вантажів.

Доставка попутного вантажу від Grand Logistics Company

Доставка збірних вантажів «від дверей до дверей» з ЄС, Європи, СНД, Азії - одне з ключових напрямків діяльності нашої компанії.

Збірний вантаж / попутний вантаж / довантаження - це перевезення декількох замовлень одним транспортом для попутної доставки вантажу до одержувача. Наприклад, Ви замовляєте невеликі партії товарів в свій магазин будматеріалів, або потрібно терміново доставити велотренажер в свій спортзал. Або необхідно терміново привезти відсутню деталь до вашого верстата - в цьому вам допоможе наша послуга збірних вантажоперевезень.

Попутні вантажоперевезення - найвигідніший варіант для перевезення невеликих партій і доставки малогабаритних вантажів.

Основна конкурентна перевага GLC - ціна перевезення, так як у нас укладені довгострокові договори з прямими перевізниками. Також ми стежимо за чесністю і порядністю водіїв і компаній перевізників, гарантуючи клієнтам збереження вантажу і своєчасність доставки.

Середній термін доставки збірного вантажу - 7-10 днів.

За час роботи на ринку транспортно-експедиційних послуг компанія «GLC» зарекомендувала себе як надійний партнер в організації перевезень збірних вантажів. Автотранспорт GLC вже сьогодні знаходиться саме там, де Вам необхідно!

Дізнатися вартість перевезення довантаження можна по телефону або через нашу форму прорахунку. Ми зв'яжемося з Вами і обговоримо всі деталі. Телефонуйте!

Анна, менеджер відділу довантажень Grand Logistics Company

Чому перевезення в складі збірних вантажів - це вигідно?

Тому що, Ви орендуєте рівно стільки місця в автомобілі, скільки потрібно для доставки Вашого вантажу.

Якщо Ви перевозите всього кілька палет, то платите тільки за пару кубічних метрів простору. За решту місця заплатять інші наші клієнти, чиї вантажі ми повеземо в тому ж автомобілі.

Зручність і низька ціна на перевезення консолідованих вантажів робить цей вид послуг популярним.

Завдяки великому вантажообігу ми постійно відправляємо машини з довантажити з Європи в Україну, що дає нашим клієнтам хороші терміни доставки і допомагає знизити логістичні витрати на доставку невеликих партій товару.

Чому клієнти обирають нас?

Оптимальні ціни

У нас укладені довгострокові договори з прямими перевізниками.

Дотримання термінів доставки

Час-гроші і ми це прекрасно розуміємо! Середній термін доставки збірного вантажу - 7-10 днів.

Швидке оформлення документів

Консультуємо з питань розмитнення. Допомагаємо в оформленні документів на перевезення збірного вантажу.

Особистий консультант

Наші менеджери завжди знають, де знаходиться Ваш вантаж і готові відповісти на будь-яке Ваше питання.

Хочете дізнатися вартість перевезення Вашого довантажити?

Про перевезення збірних вантажів

Grand Logistics Company надає послуги вантажоперевезення збірних вантажів по Україні і в країни Європи, СНД. Ми розробимо маршрут, надамо склад відповідального зберігання, підберемо автотранспорт з урахуванням особливостей вантажу. Всі замовлення виконуються в найкоротші терміни за тарифами, зазначеними в прайсі компанії. Доставка збірних вантажів здійснюється за договором, який забезпечує страхування від втрат і псування. Ви можете бути впевнені, що ми транспортуємо ввірений нам вантаж відповідно до норм доставки, правилами перевезень.

Збірні вантажі: особливості перевезення

Перевезення збірних вантажів здійснюється шляхом консолідації різних вантажів від замовників з подальшою їх відправкою за загальним маршруту слідування. У ряді випадків перед відправленням товари можуть зберігатися на складі логістичної компанії до заповнення транспортного засобу в потрібному напрямку. Перевезення на борту одного транспортного засобу дозволяє істотно заощадити на доставці. Тому збірні вантажі вважаються найбільш дешевими, але підходять тільки для малогабаритних вантажів.

Надіслати збірний вантаж можна:

  • Всередині країни. Здійснюємо доставку переважно автотранспортом. Можливе підключення логістичних компаній партнерів для доставки морським, повітряним, залізничним шляхом з метою зниження витрат фінансів і часу.
  • До країн зарубіжжя. Для виконання доставки часто використовується взаємодія з партнерськими транспортними компаніями, які забирають вантаж на митниці, що дає можливість оперативно доставити дрібні пакети, особисті речі без збільшення вартості транспортних послуг.

Замовник повинен бути готовий до того, що терміни відправлення збірного вантажу будуть залежати від часу формування партії. При необхідності термінової доставки можуть використовуватися попутні перевезення, що відобразитися на вартості послуг. До моменту відправлення збірний вантаж може зберігатися на консолідованому складі перевізника.

Grand Logistics Company — доставка збірних вантажів без обмежень

Ми готові надати вам європейський рівень обслуговування. Для вас:

  • Найкраща ціна. Вартість доставки збірних вантажів розраховується з урахуванням об’ємної маси вантажу, шляху проходження, інших параметрів.
  • Індивідуальний маршрут доставки з урахуванням заданого кінцевого пункту.
  • Використання надійного транспорту. Ви можете бути впевнені, що машини, на яких доставляються вантажі, проходять технічний контроль. Вони забезпечать швидку і безпечну доставку.
  • Страхування вантажу. Доставка виконується за договором, який включає страхування на заявлену вартість.
  • Моніторинг доставки. Ви зможете орієнтуватися, коли збірний вантаж буде доставлений в пункт призначення.
  • Заповнення супровідних документів. Ми візьмемо на себе заповнення як внутрішніх, так і митних документів, необхідних для доставки вантажу по Україні або в країни світу.

Задати ваші запитання, викликати кур’єра для забору вантажу, запросити тарифи перевезень ви можете по телефону.

За час роботи на ринку транспортно-експедиційних послуг компанія «GLC» зарекомендувала себе як надійний партнер в організації попутних вантажоперевезень.

Автотранспорт GLC вже сьогодні знаходиться саме там, де Вам необхідно!

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру