Перевезти особисті речі по Києву і Україні, від Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Перевезення особистих речей

Перевезення особистих речей Україна - Європа. Страхування вантажу. Консультація логіста

Квартирні та офісні переїзди з Grand Logistics Company

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ КОМФОРТНИЙ ПЕРЕЇЗД ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ?

Самостійно це зробити без особливих витрат досить складно.

Для цього необхідно реалізувати певні умови:

-чітко спланувати весь хід операції по переїзду;
-запастись спеціальним пакувальним матеріалом;
-Замовити- вантажний транспорт і пристосування для навантаження і розвантаження;
-домогтися злагодженої роботи вантажників.

ЯКІ Є ВАРІАНТИ?

Оптимальний варіант - замовити дану послугу в спеціалізованій компанії, що спеціалізується практикується на вантажоперевезеннях.

Економічно найбільш вигідний варіант - замовити повний комплекс послуг. Сьогодні ринок транспортних послуг наповнений різними перевізниками, але чи всім можна довіряти?

ЗАМОВЛЕННЯ КВАРТИРНОГО ПЕРЕЇЗДУ В КОМПАНІЇ
«Grand Logistics Company»

Наша команда трепетно ставиться до своєї репутації і всі обов'язки, взяті при замовленні квартирного переїзду, виконує особливо ретельно. Ми пропонуємо вам розглянути п'ять причин звернення саме в нашу компанію:

Ми все зробимо швидко і недорого;

У нас професійні кадри - досвідчені водії, грамотні такелажники, ввічливі диспетчери;

Сучасна та функціональна автотехніка;

Ми беремо на себе відповідальність за своєчасне виконання досягнутих домовленостей;

З нами ви будете впевнені в цілості свого майна.

Фахівці з нашої компанії створять всі умови для збереження Ваших речей, здійснять вантажоперевезення відповідно до всіх встановлених правил.

Наші вантажники розберуть, упакують, перенесуть і завантажать в транспорт швидко, надійно, недорого. Квартирний переїзд з вантажниками зніме з замовника масу проблем, гарантує якісну транспортування.

СКІЛЬКИ ЦЕ БУДЕ КОШТУВАТИ?

Зовсім не дорого. У нас гнучка цінова система, що враховує фінансові можливості та побажання кожного клієнта. Спектр послуг може складатися з наступних пунктів:

- недорога і якісна організація переїзду, що включає послуги вантажників;
- вантажні перевезення по всій території України в будь-якому напрямку;
додаткові послуги по збірці-розбиранні меблів. Якісна упаковка з використанням спеціальних пакувальних матеріалів;
надаємо послуги логістів, які розроблять максимально вигідний для вас маршрут;
- компанія організовує також контейнерні перевезення на далекі відстані і великим обсягом багажу;
- страхування вантажу.

Надаючи вищезазначені послуги, ми беремо на себе повну матеріальну відповідальність. Наша компанія створить всі необхідні умови для збереження вашої власності.

У вартість переїзду включається вартість витратного, пакувального матеріалу: надаються коробки відповідних розмірів, спеціальна плівка належної якості та у відповідній кількості. Після упаковки предметів інтер'єру залишається тільки їх завантажити на наданий транспорт.

Вам не доведеться самостійно шукати відповідний транспорт для ваших речей! При необхідності ми надамо вам повну консультацію фахівця по телефону, а в деяких випадках забезпечимо виїзд співробітника на місце вашого проживання, щоб отримати повну інформацію про обсяг перевезеного майна.

Після таких дій і підписання договору-заявки на перевезення компанія в день переїзду надасть автомобіль, відповідний вашим потребам.

Тільки з нами - це надійно!
Ми позбавимо вас від зайвих тривог і хвилювань: все, що пов'язано з автомобільними квартирними перевезеннями, ми вирішуємо швидко, надійно і недорого.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

 

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда спецтехніки

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни до виконання разових робіт до кількох місяців або років. Під час контракту з оренди та послуг спецтехніки Вам буде гарантовано весь сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник Grand Logistics Company є колективом кваліфікованих фахівців, який сформувався та зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією Grand Logistics Company, відрізняються низкою конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній або тимчасовій основі ми відкриті до співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах та регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Grand Logistics Company пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку та як результат довіра клієнтів.

Перевезення особистих речей

Перевезення речей по Україні перестала бути проблемою. Наша компанія доставить ваші речі з пункту А в пункт Б в найкоротші терміни за прийнятними цінами. Ви зможете вибрати зручне для вас час, вид транспорту, а ми допоможемо точно розрахувати вартість послуги, виходячи з ваших індивідуальних параметрів.

Яке доступне перевезення речей в інше місто України?

Наша компанія надає різноманітні послуги, що стосуються перевезення особистих речей, офісного приладдя і т.д. У нас ви можете замовити організацію комфортного переїзду від і до. Все, що вам потрібно зробити - це подзвонити нам, все клопоти переїзду візьмуть на себе наші фахівці, ми надамо в потрібний день акуратних кваліфікованих вантажників, машину потрібного обсягу. Ми сплануємо всі дії, привеземо пакувальний матеріал і захистимо з його допомогою ваше майно від пошкоджень. У нас є спеціальні пристосування, завдяки яким переміщення важких предметів стає легким і безпечним.

Варіанти переїздів

Ми здійснюємо перевезення особового вантажу під ключ. Це означає, що, звертаючись до нас, ви потрапляєте в спеціалізовану компанію, здатну запропонувати комплекс послуг за вигідною ціною.

Як правило, великою популярністю користується перевезення меблів; квартирний переїзд ускладнений тим, що доводиться виносити великогабаритні речі, розбирати і збирати меблі, ретельно упаковувати особисте майно замовника, щоб воно не було пошкоджено під час транспортування. Наша компанія ставиться до своєї роботи відповідально, ми маємо великий досвід, тому допоможемо вам переїхати швидко, без нервів і витрат сил. Наші фахівці візьмуть всі турботи на себе, а вам залишиться тільки насолоджуватися своїм новим місцем проживання в оточенні звичних речей.

Чому перевезти речі до Києва вигідно у нас?

Ми пропонуємо найпривабливіші ціни, здійснюємо перевезення не тільки по Києву, але і в будь-яку іншу точку України. Якщо у вас великий обсяг речей або потрібно надіслати їх на велику відстань, у нас доступна контейнерна перевезення особистих речей, а це значить, що ви можете взяти з собою все, що є у вашому будинку, і вам не доведеться нічого купувати на новому місці. Це зручний вид послуги, яким активно користуються наші клієнти.

Перевезення домашніх речей з нами вигідна з наступних причин:

 • Доступні ціни.
 • Ми організуємо все під ключ, і вам не доведеться думати про переїзд.
 • Ми здійснюємо перевезення речей в короткі терміни.
 • Транспорт буде у вашому розпорядженні в зазначений час.
 • У нас працюють ввічливі співробітники, грамотні диспетчери і професійні вантажники, які акуратно перенесуть всі ваші речі.
 • У нас власний автопарк з сучасними автомобілями.
 • Ми працюємо за договором і несемо відповідальність за ваше майно.
 • Ми здійснюємо перевезення по всій країні.
 • Доступні контейнерні перевезення в будь-яку точку світу.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у відмінному сервісі, кращих цінах і тому, що ваші речі прибудуть в точку призначення вчасно і в цілості.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажних перевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії ґрунтується на якісному наданні послуг.

 ТОВ "АЛЬТУРА"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистик Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "АЛЬТУРА" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань у сфері транспортно-експедиторських послуг.

 компанія "Біопрепарат"

Компанія ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої та насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру