Перевезення наливних вантажів по Україні та іншим країнам від GLC
Обрати сторінку

Перевезення наливних вантажів

Ми раді запропонувати вам транспортно-експедиційне обслуговування в сфері перевезень наливних вантажів по території України та іншим країнам.

Перевезення наливних вантажів від Grand Logistics Company

Автоперевезення наливних вантажів

Grand Logistics Company здійснює внутрішні і міжнародні перевезення наливних вантажів власним автотранспортом. Досвідчені логісти та водії подбають про розробку маршруту доставки, навантаження і вивантаження, транспортування і супроводі рідкого вантажу. Ми беремо на себе повне оформлення необхідних дорожньо-транспортних накладних та інших документів. На транспортування наливного вантажу поширюється страховка від нашої компанії, що гарантує швидку, безпечну, надійне транспортування без втрат і пошкоджень.

Автоперевезення наливних вантажів: особливості та правила

Транспортування наливних вантажів здійснюється в спеціалізованій тарі або цистерні, яка повинна відповідати перевезеної рідини. До наливним відносяться:

 • Харчові вантажі. Вода, соки, виноматеріали і інші харчові наливні вантажі, які перевозяться в спеціальних цистернах.
 • Хімічні. Різні рідини (луги, кислоти, розчини), перевезення яких виконується відповідно до вимог до вантажоперевезень небезпечних вантажів. Різні хімічні наливні вантажі - від добрив і технічних рідин до масел, отрутохімікатів, спиртів та інших. Рідин
 • Паливо. Власники бензовозів і автоцистерн для зрідженого газу можуть також знайти підходящі вантажі - нафту, нафтопродукти, бензин, дизельне паливо, скраплений газ і т.д.
 • Інші рідкі вантажі. Будівельні суміші (наприклад, цементний розчин), вантажі сільськогосподарського призначення, відпрацьовані мастильно-охолоджувальні рідини і т.д.

Перевезення наливних вантажів автоцистернами в Україні, а також в країни ближнього і далекого зарубіжжя здійснюється відповідно до затверджених внутрішніми і міжнародними нормами. Зокрема:

 • Цистерна повинна відповідати виду перевезеної рідини.
 • Транспорт повинен мати відповідне маркування.
 • Слід дотримуватися температурного режиму транспортування.

Перевезення рідких вантажів по магістралях може мати тимчасові обмеження з метою дотримання безпеки дорожнього руху. Тому важливо чітко спланувати маршрут, щоб уникнути затримок в доставці. Наші співробітники знають всі нюанси щодо питань, як повинні бути організовані вантажоперевезення наливних вантажів, тому вони опрацьовують індивідуальний маршрут, підбирають автоцистерни, забезпечують маркування та супровідні документи на вантаж, щоб доставка виконувалася в обумовлені терміни.

Гарантії від Grand Logistics Company

Перевезення наливних вантажів автотранспортом нашої компанії - це запорука швидкої і надійної доставки. Ми подбаємо про те, щоб ваш вантаж був транспортований:

 • У зазначений термін.
 • Без втрат.
 • Без псування і збитків.

Кожне перевезення наливних вантажів здійснюється в спеціалізованій цистерні. Досвідчений водій контролює терміни доставки. Клієнту надається можливість моніторингу транспортування.
Якщо вам потрібна перевезення наливних вантажів по Україні або в країни Європи, то зв'яжіться з нами по телефону. Або залиште заявку на сайті.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

 

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда спецтехніки

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни до виконання разових робіт до кількох місяців або років. Під час контракту з оренди та послуг спецтехніки Вам буде гарантовано весь сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник Grand Logistics Company є колективом кваліфікованих фахівців, який сформувався та зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією Grand Logistics Company, відрізняються низкою конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній або тимчасовій основі ми відкриті до співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах та регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Grand Logistics Company пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку та як результат довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажних перевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії ґрунтується на якісному наданні послуг.

 ТОВ "АЛЬТУРА"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистик Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "АЛЬТУРА" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань у сфері транспортно-експедиторських послуг.

 компанія "Біопрепарат"

Компанія ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої та насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру